2 tygodnie: od 5280 zł

W cenie: Zakwaterowanie, kurs językowy, test poziomujący oraz certyfikat.

Sprawdź ofertę

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Nauka języka chińskiego w Pekinie

Dzięki naszemu kursowi języka chińskiego w Pekinie skutecznie poprawisz swoje umiejętności. Nasz kurs oferuje relaksującą atmosferę nauki, która pozwoli ci szybko osiągnąć postępy. Poza zajęciami językowymi możesz cieszyć się zwiedzaniem atrakcji Pekinu razem z innymi uczestnikami kursu.

Nasza podróż językowa do Pekinu daje ci możliwość zanurzenia się w fascynującej kulturze Chin, poznania ich ludzi i tradycji. Mieszkańcy Pekinu mówią po mandaryńsku i tradycyjnie są bardzo serdeczni i komunikatywni.

Najlepsza społeczność

Tutaj spotkasz ludzi z całego świata, którzy mają wspólny cel: naukę chińskiego.

Lokalizacja szkoły językowej

Bezpośrednio w urokliwym czerwonym budynku w pobliżu Pałacu Królewskiego.

Mandaryński

W Pekinie mówi się tzw. mandaryńskim (wysokim chińskim).

Między tradycją a nowoczesnością

Pekin doskonale reprezentuje Chiny: głęboko zakorzeniony w historii, a jednocześnie bardzo nowoczesny.

Dlaczego warto wziąć udział w jednym z naszych kursów języka chińskiego w Pekinie?

Nasze programy językowe w Pekinie to niezapomniane doświadczenie kulturowe: masz szansę na naukę chińskiego od wykwalifikowanych, rodzimych użytkowników tego języka, odkrywając jedno z najbardziej ekscytujących i kontrastujących miast na świecie. Kursy odbywają się bardzo blisko fascynującego Zakazanego Miasta, które możesz zwiedzić w wolnym czasie, oraz wielu innych fascynujących miejsc, za które Pekin jest znany. Kurs chińskiego w Pekinie to również inwestycja w twoją przyszłość, dając ci możliwość odwiedzenia unikalnych miejsc, odkrycia nowych kultur i zawarcia nowych przyjaźni. Przekonaj się sam o wielu korzyściach z uczestnictwa w jednym z kursów chińskiego w Pekinie oferowanych przez Sprachcaffe!

Podróże językowe do Pekinu dla dorosłych

Pekin dla dorosłych

Podróże językowe do Pekinu dla młodzieży

Pekin dla młodzieży


Nasza szkoła w Pekinie

Nasza nowa szkoła językowa w Pekinie, urządzona w stylu chińskim i europejskim, znajduje się bardzo blisko Zakazanego Miasta, otoczona stuletnimi drzewami i pięknie urządzonymi ogrodami. Plac Tiananmen jest zaledwie kilka minut spacerem, gdzie znajdują się również dwie stacje metra o tej samej nazwie, które zabiorą cię do szkoły. Najbardziej znana ulica handlowa Pekinu - Wangfujing - znajduje się również mniej niż dziesięć minut stąd.

Lokalizacja szkoły chińskiego w Pekinie

Zakazane Miasto, serce Pekinu, jest niewątpliwie najpiękniejszym i najspokojniejszym miejscem w stolicy. Służyło jako rezydencja cesarzy z dynastii Ming i Qing w przeszłych epokach. To największy i najlepiej zachowany przykład starożytnej architektury na świecie. Do dziś obszar wokół Zakazanego Miasta, z jego wspaniałymi budynkami i malowniczymi ścieżkami, jest popularnym miejscem rekreacji dla mieszkańców Pekinu.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, maksymalnie 15 uczestników. Wszystkie materiały dydaktyczne są dostarczane na czas trwania kursu. Bardzo nowoczesne klasy w naszej szkole językowej w Pekinie oferują uczestnikom wystarczająco dużo miejsca do efektywnego nauki języka chińskiego. Ze względu na lokalizację szkoły językowej Sprachcaffe w Pekinie w pobliżu dużego parku, zawsze masz możliwość wyjścia na zewnątrz lub czytania w jednym z pawilonów, na przykład.

.


Nauka chińskiego na kursie językowym w Pekinie

Gdzie lepiej nauczyć się chińskiego niż w stolicy Chińskiej Republiki Ludowej i drugim co do wielkości mieście kraju? Pekin, jako jedno z najbardziej gęsto zaludnionych miast na świecie, to tętniąca energią i produkcją rój aktywności. Jest to główne centrum gospodarcze, edukacyjne, polityczne i kulturalne kraju, oferujące wiele doświadczeń dla podróżujących językowych podczas ich kursu chińskiego w Pekinie. Bez względu na to, czy zwiedzasz Zakazane Miasto, podziwiasz liczne świątynie i pagody, odwiedzasz cesarskie grobowce dynastii Ming i Qing czy spacerujesz po licznych muzeach; możliwość poszerzenia wiedzy o chińskiej kulturze oraz języku chińskim czeka na każdym kroku.

Kursy języka chińskiego w Pekinie oferowane przez Sprachcaffe są zaprojektowane tak, aby stworzyć zachęcające i motywujące środowisko, w którym studenci czują się pewnie, aby mówić na głos. Dzięki kreatywnym i zabawnym metodom nauczania, takim jak gry, scenki i dyskusje, studenci uczą się efektywnej komunikacji w języku chińskim od samego początku. Kwalifikowani, doświadczeni nauczyciele rodzimi zawsze są gotowi dostosować kurs do indywidualnych potrzeb i umiejętności studentów. Są także tam, aby pomóc poza klasą, udzielając wskazówek dotyczących lokalnych atrakcji turystycznych i pomagając w codziennym doświadczeniu języka chińskiego.

Doskonały wybór kursu

Określ intensywność swojego kursu językowego

Niewielkie grupy

Kursy z udziałem 6 do 15 uczestników

Kompetentni nauczyciele

Nauka chińskiego od wykwalifikowanych nauczycieli

Certyfikat uczestnictwa

Otrzymaj swój certyfikat Sprachcaffe na koniec kursu

Rodzaje kursów w Pekinie

Kurs standardowy

W kursie standardowym uczysz się angielskiego w ramach 20 lekcji po 45 minut każda, a maksymalna liczba osób w grupie to 8. Grupa wiekowa obejmuje osoby w wieku od 18 do 55 lat. Minimalny okres trwania to 1 tydzień. Poziomy kursów obejmują zakres od A2 do B2.

Więcej informacji »

Specjalny kurs akademicki

W ramach specjalnego kursu akademickiego nauczysz się języka chińskiego podczas 20 lekcji po 45 minut każda, w grupie liczącej maksymalnie 15 osób. Minimalny czas trwania wynosi 12 tygodni. Konieczna jest wiza X2. Opłata za egzamin nie jest wliczona w cenę.

Kurs Indywidualny

Dzięki indywidualnym lekcjom dostępnym online i osobiście w naszej szkole, możesz wybierać tematy ważne dla Ciebie w 4-6 lekcjach dziennie, dostosowując je odpowiednio. Minimalny okres trwania to 1 tydzień. Brak ograniczeń wiekowych dla tego kursu. Opcjonalnie może w nim uczestniczyć jeszcze jedna osoba. Poziomy kursów obejmują zakres od A0 do C2.

Więcej informacji »

Opinie o szkole


Formy zakwaterowania w Pekinie

Nasza rezydencja w Pekinie to doskonałe miejsce, aby spotkać nowych ludzi z całego świata. Kontakt z innymi ludźmi ma zaletę, że Twoja podróż stanie się znacznie bardziej ekscytująca, a z drugiej strony możesz używać nowo nabytych umiejętności językowych bezpośrednio w rozmowie, ucząc się również poza chińskim kursem.

Przebywając w naszej rezydencji, Twoje umiejętności językowe wzmocnią się same, zyskasz dużo pewności w obcym języku! Nasza nowoczesna rezydencja jest centralnie położona - możesz być w szkole w zaledwie 10 minut! Kącik internetowy, salon TV i restauracja zapraszają do relaksu. Śniadanie i kolację podaje się w rezydencji, ciepły lunch jest dostępny w szkole; podczas wycieczki studenci spożywają obiad w restauracji w pobliżu miejsca wycieczki. Możesz również skorzystać z usług pralni w rezydencji. Usługa sprzątania pokoi jest wliczona w cenę.

Centralne położenie

Twoje zakwaterowanie w Pekinie znajduje się w samym sercu miasta. Wszystko, czego możesz potrzebować podczas kursu językowego w Pekinie, jest tuż przy Tobie.

Łazienka w pokoju

Po ekscytującym dniu w Pekinie i udanym kursie językowym możesz zakończyć dzień relaksującym kąpielą w swoim pokoju.

Wsparcie całodobowe

Nasi pracownicy z Pekinu są dla Ciebie dostępni przez całą dobę i chętnie pomogą. Są Twoim pierwszym kontaktem i organizują atrakcje w Pekinie.

Wiele atrakcji

Nasza rezydencja w Pekinie znajduje się w bliskiej odległości od popularnych atrakcji, takich jak Zakazane Miasto, Plac Tiananmen i Wangfujing.

Hotel (2-3 gwiazdki)

  • Pokój dwuosobowy/jednoosobowy
  • Łazienka, telewizor, lodówka, sejf
  • Codzienne sprzątanie
  • Darmowe wifi

Rezydencja (*dostępność w zależności od sezonu)

  • Pokój jednoosobowy lub dwuosobowy (tylko wspólna rezerwacja na pokój dwuosobowy)
  • Łazienka, telewizor, lodówka
  • Codzienne sprzątanie
  • Darmowy wifi
  • Wiek: 18 - 55 lat

Zajęcia dodatkowe w Pekinie ze Sprachcaffe

Chińska metropolia Pekin zainspiruje cię swoimi kontrastami między tradycją a nowoczesnością, imponującymi zabytkami i różnorodną kuchnią. Nasze kursy językowe oferują wyjątkową okazję, aby poznać to wszystko!

Najbardziej ekscytujące atrakcje w Pekinie

Plac Tian'anmen

Nieopodal Zakazanego Miasta znajduje się plac Tian'anmen, znany również jako Tian'anmen Square. O powierzchni 400 000 metrów kwadratowych, to jedno z największych placów publicznych na świecie. Znajdują się tu między innymi narodowe muzeum, pomniki i Wielka Hala Ludu. Wielkim wydarzeniem na tym placu są ceremonie podniesienia flagi.

Zakazane Miasto

W centrum Pekinu znajduje się Zakazane Miasto. Ten ogromny kompleks pałacowy składa się z 890 pałaców i ponad 8000 pokoi. W przeszłości tylko cesarze i ich rodziny mieszkali w Zakazanym Mieście, a obcokrajowcom nie wolno było wchodzić. Obecnie zarówno mieszkańcy, jak i turyści mogą odwiedzać Zakazane Miasto i dowiadywać się o cesarskiej rodzinie.

Wielki Mur Chiński

Wielki Mur Chiński to jedna z najbardziej znanych atrakcji Chin, zwany również "Wielkim Murem". Ma długość 21 000 km i został zbudowany już w VII wieku w celu ochrony przed wrogimi plemionami. Z Pekinu łatwo można dotrzeć do muru środkami transportu publicznego.

Przewodnik turystyczny po Chinach

Odkryj wszystkie atrakcje Chin w naszym przewodniku!

Do przewodnika turystycznego po Chinach »

Lokalne wydarzenia kulturowe

W Pekinie odbywa się wiele wydarzeń, w których warto wziąć udział. Poniżej znajduje się przegląd działań, które odbywają się każdego roku. Jeśli w czasie Twojej podróży nie będzie nic ciekawego, nie martw się: to tylko niewielki wybór, ponieważ Pekin ma do zaoferowania szeroką gamę wydarzeń. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem Sprachcaffe Beijing!

Festiwal lodu i śniegu w wąwozie Longqing: (styczeń-luty) Ten festiwal z pewnością warto odwiedzić podczas swojej wizyty w Pekinie! Można się tu spodziewać lodowych latarni, gigantycznych rzeźb z lodu i śniegu oraz miejsc rozrywki. Festiwal czynny jest od 9:00 do 22:00, ale szczególnie warto wybrać się na niego po zachodzie słońca, gdyż wieczorem wszystko jest pięknie oświetlone.

Jarmark Ogrodniczy Grand View: (luty) Podczas Święta Wiosny obchodzony jest także Ogród Daguanyuan. Ogród wzorowany był na jednej z najsłynniejszych chińskich powieści "Sen o czerwonych rezydencjach". Podczas festiwalu odbywają się przedstawienia i zabawy oparte na powieści, a zwiedzający mogą przymierzyć tradycyjne stroje.

Targi Kwiatów Wiśni w Yuyuantan: (marzec-maj) Kwitnące wiśnie można zobaczyć nie tylko w Japonii, ale także w Pekinie. Od 1989 roku w parku Yuyuantan odbywa się coroczny Jarmark Kwitnącej Wiśni. Podczas tej imprezy można zobaczyć w pełnym rozkwicie ponad 20 rodzajów wiśni. Zdecydowanie warto odwiedzić, szczególnie aby zrobić świetne zdjęcia!

Święto Księżyca: (wrzesień) W noc pełni księżyca od września do października obchodzone jest tradycyjne Święto Środka Jesieni, czyli Święto Księżyca, które jest drugim najważniejszym świętem w Chinach. To radosne dożynki i święto rodzinne, podczas którego główną rolę odgrywają lampiony i ciastka księżycowe. Jest to także dzień, w którym często zawiera się związek małżeński, a samotni mają nadzieję na znalezienie w tym dniu partnera.

Festiwal 798 Art Zone: (wrzesień) Ten festiwal sztuki odbywa się w dzielnicy sztuki Dshanzi, zwanej także 798 Art Zone. W fabryce wojskowej w dystrykcie Chaoyang wystawiana jest sztuka współczesna. Dzięki festiwalowi 798 Art Zone stała się znaną na całym świecie dzielnicą kulturalną i kreatywną. Dzięki swojej transgranicznej, różnorodnej orientacji stał się magnesem dla artystów i gości.


Ceny na wyjazd językowy do Pekinu

Usługi wliczone w cenę

W Sprachcaffe wszystko, czego potrzebujesz do udanego wyjazdu językowego, jest wliczone w cenę. Zakwaterowanie, kurs językowy, test kwalifikacyjny, certyfikat językowy i oczywiście niezapomniane wrażenia.

Zarezerwuj wybrany kurs: