Nauka języka chińskiego w Pekinie

W naszej szkole w Pekinie możesz uczestniczyć w kursie chińskiego w naturalnym środowisku, gdzie poznasz fascynującą kulturę Chin oraz samych Chińczyków. Mieszkańcy Pekinu mówią Putonghua i są bardzo przyjacielscy i komunikatywni. Nauka chińskiego w Pekinie jest niezapomnianym doświadczeniem. 

Nauka języka chińskiego w Pekinie to kursy bardzo różnorodne i odpowiednie dla każdego. Jeżeli jesteś zainteresowany 2-tygodniowym kursem podczas wakacji lub długoterminowym intensywnym kursem, znajdziemy odpowiedni kurs dla Ciebie.

Pekin obecnie zamieszkuje ponad 20 milionów osób. Jest to polityczne i kulturalne centrum Chin. Nasza szkoła Sprachcaffe znajduje się blisko zakazanego miasta, majestatycznego kompleksu pałacowego w samym sercu miasta. Z jednej strony to główny azjatycki ośrodek handlowy, z drugiej miejsce przepełnione starożytną historią i niezwykłą kulturą. W 2008 roku Pekin był gospodarzem Igrzysk Olimpijskich, w związku z czym miasto przeszło metamorfozę.

Tradycja i nowoczesność

Pekin to miasto, którego pejzaż doskonale reprezentuje Chiny: głęboko zakorzeniony w historii, a jednocześnie tak nowoczesny.

Niesamowite zabytki

Plac Tiananmen, imponujące świątynie w Pekinie, Chińskie Muzeum Narodowe, Zakazane Miasto i wiele więcej!

Czas wolny

Nasz program rekreacyjny zapewnia kontakt z kursantami z całego świata i dużo ciekawych atrakcji.

Położenie szkoły

Rozpocznij zwiedzanie Pekinu zaraz po zajęciach i ucz się w ekscytującym środowisku.

W naszej szkole chińskiego w Pekinie możesz uczestniczyć w kursie chińskiego w naturalnym środowisku i jednocześnie poznać fascynującą kulturę Chin oraz poznać Chińczyków i ich tradycje. Mieszkańcy Pekinu mówią Putonghua i są bardzo przyjacielscy i komunikatywni. Kurs języka chińskiego w Pekinie jest niezapomnianym doświadczeniem. Nasze kursy chińskiego w Pekinie pozwolą odkryć Tobie to fascynujące miasto.

Nasze kursy chińskiego w Pekinie są różnorodne i oferujemy coś odpowiedniego dla każdego. Jeżeli jesteś zainteresowany 2-tygodniowym kursem podczas wakacji lub długoterminowym kursem, znajdziemy odpowiedni kurs dla Ciebie w Pekinie.

Oprócz kursów chińskiego oferujemy również dodatkowe kursy, na których możesz  nauczyć się chińskiej sztuki walki Tai Chi lub malowania. Jest to doskonały sposobem na lepsze poznanie chińskiej kultury. Dlaczego nie wziąć udziału w kursie w Pekinie, gdzie chińska tradycja styka się z wpływami zachodnimi, co powoduje, że atmosfera staje się wyjątkowa, a Ty nigdy jej nie zapomnisz. Oczywiście jest tam wiele innych możliwości zajęć i spędzania czasu wolnego, które możesz poznać podczas pobytu w Pekinie! Zapraszamy na naukę chińskiego do Pekinu. Poznaj miasto, mieszkańców i język!

Przeczytaj opinię o szkole

Dlaczego nauka chińskiego w szkole w Pekinie ze Sprachcaffe?

Kursy w Pekinie są programem nauki języka gdzie uczyć będziesz się od wykwalifikowanych native speakerów i jednocześnie odkrywać jedno z najbardziej fascynujących miast na świecie.

Nauka chińskiego w Pekinie to pewna inwestycja w Twoją przyszłość dająca możliwość odwiedzenia fascynujących miejsc i jednocześnie, zdobycia cennego doświadczenia oraz nawiązania ciekawych przyjaźni. Poznaj inny sposób życia, który Cię urzeknie. Odkryj wiele korzyści, jakie ma udział w kursie języka chińskiego Sprachcaffe w Pekinie.


Szkoła języka chińskiego w Pekinie

Dobrze wyposażone sale lekcyjne w Naszej szkole sprawiają, że nauka chińskiego w tym miejscu jest efektywniejsza. Maksymalna liczba uczniów na zajęciach to tylko 8 kursantów.

Szkoła chińskiego w Pekinie znajduje się w dużym parku. W budynku Wen Hua Gongan jest kawiarnia i restauracja, gdzie możesz się zrelaksować podczas przerwy na lunch.

Szkoła chińskiego w Pekinie oferuje:

  • 12 nowoczesnych sal lekcyjnych
  • Kącik komputerowy z darmowym dostępem do internetu
  • Pokój do nauki i wypoczynku
  • Szkolną stołówkę (posiłki pomiędzy 12:00 a 13:30)

Przyjemna atmosfera panująca w szkole jest doskonała do nauki. Zanurz się w fascynującej kulturze chińskiej i języku oraz skorzystaj z niepowtarzalnego i niezapomnianego kursu językowego w Pekinie.

Szkoła zawsze oferuje ciepły lunch, również w weekend. W trakcie wycieczek studenci będą zapraszani do restauracji.

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w SC w Pekinie?

Edukacja w sercu Pekinu

Rezydencja w tym samym budynku co szkoła – bez dojazdów, ale w centrum miasta.

Doskonałe warunki

Uroczy budynek w doskonałej lokalizacji koło Tiananmen.

Założona w 2005 r. i akredytowana przez Biuro Biznesu i Handlu Chin, ALTO, WYSE.

Dobra szkoła

Chińscy nauczyciele posiadający kwalifikacje akademickie oraz doświadczenie w nauczaniu języków obcych

Programy zajęć dodatkowych, w tym atrakcje kulturalne.

Lokalizacja szkoły chińskiego w Pekinie

Nasza szkoła chińskiego w Pekinie znajduje się blisko Zakazanego Miasta jak i Placu Tiananmen, więc jest to centrum Pekinu. Urządzona jest ona w stylu chińskim połączonym z europejskim, mieści się w urokliwym czerwonym budynku w Świątyni Cesarskich Przodków – Ludowy Pałac Kultury. Ta okolica przylega do imponującego Zakazanego Miasta, ze starymi drzewami i pięknymi ogrodami.

Zakazane Miasto to najładniejsze miejsce w stolicy. W przeszłości była to rezydencja dynastii Ming i Qing. Jest to jeden z najlepiej zachowanych przykładów starożytnej architektury.

Zajęcia dodatkowe w Pekinie

Zawsze możesz zapytać nauczycieli w naszej szkole językowej w Pekinie o wskazówki dotyczące spędzania czasu wolnego w Pekinie. Co powiesz na wyprawę na Wielki Mur, do grobowca Ming, Świątyni Biyun czy zwiedzanie Zakazanego Miasta? jest wiele możliwości spędzania czasu wolnego w ekscytującym Pekinie. Dlaczego na przykład nie zrelaksować się podczas Aerobic Show lub nie spróbować masażu stóp? Możesz również połączyć językowy kurs chińskiego w Pekinie z dodatkowym kursem. Zajęcia dodatkowe w Pekinie to nauka Tai Chi i chińskiego malowania.  


Kursy chińskiego w Pekinie w Chinach

Stolica "Państwa Środka" Pekin jest drugim najludniejszym miastem Chin, gdzie mieszka obecnie około 20 milionów ludności.  Pekin jest największym ośrodkiem: politycznym, oświatowym i turystycznym Chin. Szkoła językowa położona jest w samym środku tego ogromnego miasta - w budynku Pałacu Pekińskiego Wen Hua Gong i otoczona jest Zakazanym Miastem. Kurs chińskiego w Pekinie będzie przygodą nie tylko językową.

Nasze kursy rozpoczynają się testem językowym, na podstawie którego będziesz przydzielony do odpowiedniej grupy zaawansowania. Na zakończenie otrzymasz certyfikat potwierdzający osiągnięty poziom języka chińskiego - będzie to bardzo wartościowy dokument i nie tylko w Polsce. Jako, że język chiński staje się najważniejszym językiem biznesowym na świecie to kurs chińskiego w Pekinie będzie pewną inwestycją w Twoją przyszłość!

Rodzaje kursów językowych w Pekinie jakie oferujemy...

NaUcz się chińskiego od lokalnych nauczycieli w międzynarodowej grupie, gdzie możesz poznać m.in: Japończyków, Niemców, Brazylijczyków. W szkole w Pekinie oferujemy Ci kursy chińskiego na wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Możesz wybrać czas trwania oraz intensywność kursu, które organizowane są przez cały rok. Nasze kursy to zajęcia w maksymalnie 8 osobowych grupach, dzięki czemu nauka chińskiego powinna być chłonięta szybko i efektywnie a do tego 24 godziny na dobę.

Rodzaje kursów języka chińskiego

Chiński standardowy

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 8 osób

Kurs standardowy w małej grupie

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Wielkość grupy: do 4 osób

Chiński intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 8 osób

Kurs chińskiego do celów akademickich

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Czas trwania: 8 tygodni
Wielkość grupy: do 8 osób

Opłata za egzamin na studia nie jest zawarta w cenie kursu.

Chiński indywidualnie

10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
Min. czas: 1 tydzień

* 1 lekcja = 45 minut

Minimalny wiek uczestników kursu to 18 lat. W przypadku osób w wieku 16 -  17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie.

Opinie Naszych kursantów z Pekinu:

"The school was in a great location with very good teachers. The classes had a good size. Beijing is very exciting and there are lots of things to do, both historical and modern. What I enjoyed most about my trip were the friendly teachers, the other students, the sightseeing and the food."

Cecylia (United Kingdom)


Formy zakwaterowania w Pekinie

Jesteśmy pewni, że nasze zakwaterowanie w Pekinie w rezydencji, sprawi, że będziesz czuć się komfortowo i pobyt w Pekinie będzie dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem.

W Pekinie oferujemy jedno- i dwu- i czteroosobowe pokoje w rezydencji.

Ważne! Pokój dwuosobowy w rezydencji może być zarezerwowany wyłącznie dla osób podróżujących razem, a w czteroosobowym mieszkają różni kursanci.

Dostępne formy zakwaterowania w Pekinie

Rezydencja

pokój 1- / 2*-osobowy (*tylko dla wspólnych rezerwacji)
można wykupić wyżywienie HB
tuż przy szkole

Hotel

pokój 1- / 2*-osobowy (*tylko dla wspólnych rezerwacji)

* Pokój 2-osobowy tylko dla 2 osób rezerwujących razem.

** Pokój 4-osobowy dzielony z innymi gośćmi Rezydencji.

BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie


Zajęcia dodatkowe w Chinach ze Sprachcaffe

W wolnym czasie w Pekinie możesz grać w tenisa zaraz po lekcjach chińskiego. Trzy korty tenisowe, które są wyposażone w kawiarnię i prysznice, znajdują się zaledwie około 50 metrów od naszej szkoły językowej w Pekinie. Znajdują się one w parku Heping, w którym mieści się imponująca cesarska świątynia przodków Taimiao. Piłka nożna, tenis stołowy i koszykówka to inne popularne sporty w Pekinie, które można uprawiać w jednym z licznych klubów sportowych.

Możesz zrelaksować się podczas pokazu aerobowego lub tradycyjnego masażu stóp. Możliwości spędzania wolnego czasu i zabytki w ekscytującej metropolii Pekinu i okolic są nieograniczone. Dowiedz się więcej o zabytkach w Pekinie i Chinach w naszym przewodniku. A może podróż do Wielkiego Muru Chińskiego, grobowca Ming, świątyni Biyun lub Zakazanego Miasta?

Oprócz naszych różnych kursów językowych w Pekinie oferujemy również kilka dodatkowych kursów i programów, takich jak Tai Chi lub malarstwo chińskie. Kursy te prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i można je również zamówić oprócz kursu językowego. Dalsze informacje są dostępne poniżej.

Kursy specjalistyczne: Tai Chi oraz tradycyjne malarstwo

Poznaj idealne połączenie tradycji i współczesności w Chinach. Dzięki kursowi starożytnej sztuki walki tai chi poczujesz się przeniesiony w przeszłość. Kurs malarstwa chińskiego, jedna z najstarszych chińskich tradycji, również przybliża chińską kulturę.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Zakazane Miasto

Wieczorem:
czas wolny

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
czas wolny

Wieczorem:
kolacja w lokalnej restauracji

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do Pałacu Letniego

Wieczorem:

Czas wolny

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Herbatka w Herbaciarni Lashe

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Park Gongwangfu / Wycieczka do Hutong

Wieczorem:

Czas wolny

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

Świątynia Biyun,

Xiang Shan

Niedziela

 

Całodniowa wycieczka

Katakumby,

Mur Chiński

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i kosztują 10-50 € (płatne na miejscu).

Lokalne wydarzenia kulturowe

W Pekinie odbywa się wiele wydarzeń, w których warto wziąć udział. Poniżej zamieszczamy przegląd corocznych festiwali. To tylko niektóre z oferowanych przez miasto. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe Beijing!

Grand Garden Garden Fair (luty): Daguanyuan obchodzony jest również podczas Festiwalu Wiosny. Ogród został wzorowany na jednej z najbardziej znanych chińskich powieści „Sen czerwonych rezydencji”. Podczas festiwalu odbywają się prezentacje i quizy na temat powieści, a odwiedzający mogą przymierzyć tradycyjne stroje.

Festiwal Księżycowy (wrzesień): W noc pełni księżyca między wrześniem a październikiem obchodzony jest tradycyjny festiwal w połowie jesieni lub księżyca, który jest drugim najważniejszym festiwalem w Chinach. To wesołe Święto Dziękczynienia i rodzinny festiwal, w którym główną rolę odgrywają lampiony i ciastka księżycowe. W tym dniu ludzie często biorą ślub a single mają nadzieję na znalezienie życiowego partnera.

Festiwal Strefy Sztuki 798 (wrzesień): Festiwal sztuki odbywa się w Dzielnicy Sztuki Dshanzi, zwanej także Strefą Sztuki 798. Sztuka współczesna jest wystawiana w tej fabryce wojskowej w dzielnicy Chaoyang. W wyniku festiwalu Strefa Sztuki 798 stała się znaną na całym świecie dzielnicą kulturalną i kreatywną. Dzięki swojemu transgranicznemu i różnorodnemu celowi jest magnesem dla artystów i gości z całego świata.


Ceny i terminy - Chiny, Pekin

Co jest zawarte w cenie?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie wyjazdu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia.

Przeloty nie są zawarte w cenie kursu.

Lot na miejsce należy wykupić samodzielnie, cena nie obejmuje transportu.

Warto śledzić ofertę linii lotniczych LOT, które niedawno otworzyły bezpośrednie loty do Chin w atrakcyjnych cenach.

Zarezerwuj wybrany kurs: