Nauka języka hiszpańskiego w Barcelonie

Nie tylko mieszkańcy myślą, że Barcelona to urocze miasto. Nazwa „La Guapa” mówi wszystko: oprócz Sagrada Familia, „Piękna” oferuje wiele atrakcji kulturalnych i historycznych.

Dzięki doskonałej lokalizacji szkoły językowej w centrum miasta, hiszpańską atmosferę będzie oczarowywać Cię od razu po kursie językowym. Poznasz wtedy kolorową metropolię o różnorodnej ofercie kulturalnej.

Kursy językowe w Barcelonie zabiorą Cię w śródziemnomorską podróż, na najbardziej piaszczyste plaże, do niezliczonych barów i pubów, byś skosztował katalońskich specjałów i poznał miłych ludzi z całego świata. Spróbuj pysznej paelli i owocowej sangrii na Plaza Catalunya i kąp się w przyjemnych promieniach słonecznych. Barcelona jest bez wątpienia fascynującym miastem o szczególnym uroku, szczególnie jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego w naszej szkole językowej w Hiszpanii.

Dlaczego warto pojechać na kurs hiszpańskiego w Barcelonie?

Nadmorska metropolia

Barcelona to jednocześnie wakacje w mieście i na plaży. Po zwiedzeniu wyjątkowego śródziemnomorskiego miasta zrelaksujesz się na najlepszej plaży.

Gorące słońce

Najlepszy śródziemnomorski klimat sprawia, że ​​Barcelona jest idealnym celem podróży: ciepłe słońce i przyjemne temperatury!

Kultura

Barcelona zachwyca pod względem atrakcji kulturalnych, historycznych i architektonicznych. To imponujące miasto!

Czas wolny

Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem kulinariów, interesujesz się kulturą czy jesteś fanem nocnego życia, w tej metropolii każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakość prowadzonych kursów w naszej szkole potwierdza akredytacja

Jak wygląda nauka w Barcelonie?

Nauka  hiszpańskiego w Barcelonie to nauka języka w naturalnym środowisku. Zarezerwuj jeden z naszych programów w Barcelonie i odkryj skarby tego miasta. Nasze kursy hiszpańskiego w Barcelonie są zróżnicowane i oferujemy coś odpowiedniego dla każdego, czy jesteś zainteresowany 2-tygodniowym kursem hiszpańskiego podczas wakacji, kursem egzaminacyjnym czy kursem intensywnym, w Barcelonie znajdziesz coś odpowiedniego. Dlaczego miałbyś nie poznać tego pięknego miasta nad Morzem Śródziemnym?

Przeczytaj opinie o szkole

Mónica Angelova (Węgry)

Rozkład zajęć pozwala na samodzielną organizację czasu wolnego, wycieczki czy wspólne wyjścia na miasto.

Przeczytaj opinię o szkole »

Dlaczego kurs hiszpańskiego w szkole Sprachcaffe w Barcelonie?

Nauka  w Barcelonie to szczególne doświadczenia, gdyż nasze kursy to nauka jezyka od native speakerów i jednocześnie odkrywanie jednego z najmodniejszych miast w Europie. Ci, którzy chcą odpocząć po zakupach na Ramblas, mogą usiąść na chwilę w jednej z kafejek przy ulicy lub wybrać się do imponującego Parque Guell, gdzie roztacza się piękny widok na miasto. Nauka  hiszpańskiego w Barcelonie jest inwestycją w Twoją przyszłość i daje możliwość odwiedzenia unikalnych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości. Nauka  hiszpańskiego w Barcelonie ze Sprachcaffe to mnóstwo korzyści jednocześnie! Przeżyj tę przygodę razem z Nami.


Nauka hiszpańskiego na kursie językowym w Barcelonie

W Sprachcaffe możesz spodziewać się kreatywnej i luźnej atmosfery podczas kursu językowego w Barcelonie. Korzystamy z nowoczesnych materiałów dydaktycznych, które pomogą Ci szybko osiągnąć znaczny postęp. Nasze kursy hiszpańskiego w Barcelonie przekonują cię do ciągłej komunikacji, rozmów w języku hiszpańskim i dynamicznych metod nauczania. W ten sposób wspieramy Twój postęp w kursie językowym i umożliwiamy Ci szybkie przezwyciężenie nieśmiałości w mówieniu po hiszpańsku. Ponadto nasz kurs językowy w Barcelonie oferuje dużo czasu wolnego, aby poznać różnorodność Barcelony.

Test poziomujący

Online z domu lub na początku Twojej podróży językowej

Bogaty wybór kursów

Dostępne są różne kursy w Barcelonie, aby dostosować się do Twoich potrzeb

Wysoce wykwalifikowani nauczyciele

Hiszpańscy native speakerzy prowadzą kurs językowy w Barcelonie

Certyfikat językowy

Otrzymaj nasz certyfikat Sprachcaffe i przygotuj się do oficjalnego certyfikatu hiszpańskiego.

Poznaj naszą szkołę

Kursy hiszpańskiego w Barcelonie w Hiszpanii

Stolica Katalonii jaką jest Barcelona zaprasza na kursy hiszpańskiego do szkoły Sprachcaffe zlokalizowanej w centrum miasta, a zarazem blisko morza. Barcelonę zamieszkuje ponad 1,5 miliona Hiszpanów, czyniąc to miasto drugim pod względem wielkości w Hiszpanii. Jako, że w 1992 roku Barcelona była gospodarzem Letnich Igrzysk Olimpijskich można korzystać z pełnej infrastruktury turystyczno - sportowej podczas pobytu na kursie językowym.

Po przylocie do Barcelony zostaniesz poproszony o wypełnienie testu, który pokaże na jakim poziomie językowym obecnie jesteś, tak abyś uczył się z osobami tylko i wyłącznie na takim samym poziomie. Nasi kursanci pochodzą z całego świata tak więc jedyną możliwością komunikacji będzie tylko język hiszpański. Otrzymasz również bezpłatny certyfikat. 

Zobacz, jakie kursy językowe w stolicy Katalonii oferujemy:

Oferujemy kursy w Barcelonie na wszystkich poziomach zaawansowania. Masz pełną dowolność, aby dopasować jak najlepiej swój kurs, by był on najbardziej efektywny. Wybierz sam, który kurs może być dla Ciebie najlepszy. Czy będzie to kurs part-time, standardowy, egzaminacyjny, intensywny czy indywidualny, zdecyduj sam. Grupy kursantów to maksymalnie 10 osób i pochodzą oni m.in z Niemiec, Brazylii, Rosji czy Włoch.

Oferujemy następujące kursy hiszpańskiego w Barcelonie:

Kurs standardowy

  • 20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
  • Min. czas: 1 tydzień
  • Wielkość grupy: do 10 osób

Więcej informacji>>

Kurs intensywny

  • 30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
  • Min. czas: 1 tydzień
  • Wielkość grupy: do 10 osób

Więcej informacji>>

Aby wziąć udział w kursie, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia osób w wieku 16-17 lat rozpatrujemy indywidualnie. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek, z wyjątkiem kursów dla początkujących. Nie musisz się wcześniej martwić o materiał dydaktyczny: możesz go po prostu kupić w szkole językowej na miejscu lub wypożyczyć za opłatą.

Certyfikat hiszpańskiego w Barcelonie

Masz możliwość przystąpienia do kursu egzaminacyjnego D.E.L.E. w Barcelonie.

Przygotujemy Cię do egzaminu w trakcie 8-tygodniowego kursu egzaminacyjnego w maksymalnie 10-osobowej grupie! Opłata egzaminacyjna nie jest wliczona w cenę. Dowiedz się więcej o certyfikacie z języka hiszpańskiego tutaj »

Formy zakwaterowania w Barcelonie

Oferujemy naszym studentom uczestniczącym w kursie językowym w Barcelonie z Sprachcaffe Languages PLUS zakwaterowanie w naszej rezydencji. Ten rodzaj zakwaterowania daje ci możliwość rozmowy zarówno z Hiszpanami, jak i innymi uczestnikami kursu z całego świata, oraz natychmiastowego praktykowania zdobytej wiedzy. W ten sposób możesz także wymieniać pierwsze doświadczenia i praktyczne wskazówki dotyczące czasu wolnego w Barcelonie.

Więcej informacji na temat zakwaterowania podczas podróży językowej »

Przyjazd

Przyjazd zawsze odbywa się w niedzielę, a wyjazd w sobotę.

Wysoki czynnik dobrego samopoczucia

Zakwaterowanie starannie dla Ciebie wybierane.

Poszerzaj swoje umiejętności językowe

Nauka języka poprzez rozmowy.

Nowe Kultury

Poznaj katalońską kulturę swojej rodziny goszczącej lub innych uczestników.

Dostępne formy zakwaterowania w Barcelonie

Rezydencja

  • Wspólna kuchnia, salon i łazienka
  • Pełne wyżywienie
  • Taras, pralnia
  • WiFi

Rezydencja w Barcelonie, którą oferujemy w sezonie, ma przestronne pokoje jednoosobowe, które są jasne i nowoczesne. Możesz również spędzać czas z innymi uczniami szkoły językowej. Posiłki można przygotowywać we własnej, w pełni wyposażonej kuchni. Każde studio ma własną łazienkę. Można skorzystać z pralki i suszarki. Rezydencja oferuje również salę fitness, taras, pokój do nauki i pokój gier.


Czas wolny w Barcelonie

Stolica regionu Katalonii położona nad morzem Śródziemnym w północno-wschodniej części Hiszpanii oferuje pełną gamę atrakcji w czasie wolnym od kursu hiszpańskiego. Jest to drugie największe miasto w Hiszpanii, zamieszkane przez 1,5 miliona mieszkańców i będące nieformalną stolicą całej Hiszpanii - szczególnie dla turystów. Barcelona to piękne miasto, pełne kulturalnych atrakcji i unikalnych zabytków architektonicznych jak i różnorodnego życia nocnego. Miasto jest praktycznie nie do odkrycia podczas 2-3 tygodniowego pobytu, ze względu na wiele różnych możliwości spędzenia czasu wolnego i niezliczone atrakcje.

Obowiązkowe do odwiedzenia są oczywiście liczne projekty Antoniego Gaudíego jak np. Palau Güell, Palacio Güell czy Sagrada Familia a także słynna aleja La Rambla i muzeum Picassa. Barcelona jest także mekką dla osób kochających zakupy. Najwięcej sklepów znajdziesz na Las Ramblas.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Wycieczka do Dzielnicy Gotyckiej

Wieczorem:
Impreza powitalna

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Park Guell

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Siatkówka plażowa

Wieczorem:

Wieczór w Maremagnum

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Sagrada Familia

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Pokaz fontan

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

do Montserrat

 

Niedziela

 

Wycieczka do Figueres

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Barcelonie

Poniżej znajduje się przegląd corocznych wydarzeń w Barcelonie, w których warto wziąć udział. Barcelona ma wiele do zaoferowania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe Barcelona!

Primavera Sound Festival (maj - czerwiec): Czy chciałbyś rozpocząć wiosnę wystawnym festiwalem muzycznym w Barcelonie? W takim razie Primavera Sound Festival jest dla Ciebie! Rozbrzmiewa na nim muzyka rockowa, popowa, elektroniczna i taneczna dla wszystkich pokoleń. Każdego roku na festiwal przybywa ponad 190 000 odwiedzających.

Sónar Festival (czerwiec): Każdego lata trzydniowy festiwal muzyczny czyni Barcelonę centrum muzyki elektronicznej. Jest uważany za jedną z głównych atrakcji turystyki festiwalowej. Program podzielony jest na Sónar de Noche i Sónar de Día i przyciąga ponad 100 000 odwiedzających.

Festa Major de Gracia (sierpień): Każdego roku festiwal ten zmienia czeską dzielnicę Gracia w tygodniowy festiwal uliczny. Jeśli jesteś w Barcelonie w sierpniu, nie możesz przegapić tego spektaklu! Festiwal składa się głównie z konkursu na najlepiej ozdobioną ulicę.Ceny & terminy - Barcelona, Hiszpania

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie kursu językowego!Dodatkowo płatne: Książki do wypożyczenia (4 euro /tydzień, 15 euro depozyt) List wizowy dla osób spoza Unii Europejskiej. Przeloty nie są zawarte w cenie.

Ważne! Ceny nie zawierają transportu. Przelot należy zorganizować we własnym zakresie. Polecamy tanie linie lotnicze posiadające bezpośrednie połączenia z Barceloną: Vueling Airlines, Ryanair, WizzAir, German Airlines, Air Berlin itp.

O bilet lotniczy możesz zapytać tutaj

Wybierz kurs & termin & zakwaterowanie w Barcelonie