🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Szkoła językowa na Malcie

Lato, słońce i angielski dla każdego. Malta była kolonią brytyjską do 1964 r.; językiem urzędowym jest nadal angielski. Ponieważ maltański jest używany tylko na Malcie, mieszkańcy Wyspy uczą się angielskiego od najmłodszych lat, czytając angielskie gazety, angielskie książki oraz oglądając telewizję i filmy w języku angielskim. Dzięki lokalizacji na Morzu Śródziemnym, Malta stanowi idealne środowisko do nauki języka angielskiego w najlepszych warunkach pogodowych.

Pierwsze oznaki ludzkości sięgają 7 000 lat wstecz. Pierwsze „miasto” powstało około 4000 lat temu. Stolica Valletta została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Medina to jedna z dawnych stolic Malty i zdecydowanie warto ją odwiedzić. Twierdza zachwyca malowniczymi uliczkami. Trzeba również wybrać się na wycieczkę na urokliwe sąsiednie wyspy Gozo lub Comino. Lubisz nurkować lub chciałbyś się nauczyć? Podczas naszej wycieczki językowej po Malcie możesz odkryć wyjątkowy podwodny świat!

Przygoda językowa i turystyczna na Malcie? Dołącz do międzynarodowej społeczności i przełam barierę językową! Jak wyglądają nasze kursy na wyspie? Czy da się połączyć wakacje z nauką? Jakie są ceny kursów? Masz więcej pytań? Zadzwoń!

Profesjonalne kursy

Kursy dopasowane do potrzeb klienta, w tym kursy biznesowe.

Lokalizacja

Śródziemnomorska atmosfera z brytyjskim powiewem.

Pogoda

Gwarantowane wysokie temperatury i słoneczko.

Morze

Wspaniałe plaże i niebieska woda.

Co robić na Malcie przy złej pogodzie?

Zastanawiasz się, czy warto lecieć na Maltę poza sezonem wakacyjnym? Malta to doskonały cel podróży o każdej porze roku, zwłaszcza, gdy chcesz połączyć przyjemności z nauką angielskiego. Sprawdź w naszym przewodniku, co robić na Malcie w pochmurne dni, gdy pada deszcz i jest zimno.
Na Wyspach Maltańskich jest wiele do odkrycia, wybierz się na wycieczkę językową na Maltę, aby poznać ten piękny kraj i jego mieszkańców. Organizujemy nie tylko kursy języka angielskiego na Malcie, ale także zakwaterowanie, wycieczki i wydarzenia. Podczas imprez integracyjnych możesz łatwo nawiązać kontakt ze społecznością Sprachcaffe.

Historia

Pierwsze oznaki ludzkiej obecności na Wyspie sięgają 7000 lat wstecz. Od tego czasu znajdowała się pod różnymi wpływami.

Natura

Wyspa jest bardzo czysta. Ze względu na niewielki rozmiar jest łatwa do odkrycia na własną rękę.

Sport

Malta jest bardzo popularnym miejscem dla nurków ze swoimi skalistymi wybrzeżami, wrakami, jaskiniami, grotami i licznymi zatokami z czystą wodą.

Kultura

Kręcono tu znane filmy i seriale, takie jak Gra o tron, Pompeje, Gladiator czy Troja.

Najlepsza szkoła językowa na Malcie

Dlaczego pobyt na Malcie ze Sprachcaffe?

Relaks w Sprachcaffe Malta

„Gdy już raz położysz się pod tym słońcem, chcesz tu wrócić”. Jest całkiem możliwe, że tak będzie też w Twoim przypadku i że zarezerwujesz kolejne wakacje na Malcie z kursem językowym. W każdym razie nie bylibyśmy zaskoczeni: jest tu tak wiele do odkrycia, że ​​tygodniowy pobyt to minimum! Chyba nie chcesz przegapić wspaniałego programu rekreacyjnego na tak ekscytującej wyspie?
Czy chciałbyś odwiedzić jedno z małych miasteczek, które w cudowny sposób opowiadają o bogatej historii wysp? A może interesuje Cię aktywność sportowa?

Co powiesz na ekscytujące nurkowanie lub dobrą porcję „relaksu”? Plaże Malty są do tego idealne. Opalaj się, pozwól umysłowi wędrować i rozkoszuj się niepowtarzalną atmosferą wyspy. Wieczorami kolejne atrakcje czekają na podróżnych w St. Julian's, które słynie z klubów imprezowych, najlepszej atmosfery i przyjazności. Można świętować, tańczyć i oczywiście rozmawiać po angielsku.

Kursy języka angielskiego mogą trwać 1 tydzień lub np. 5-6 tygodni - wszystko zależy od możliwości i potrzeb kursanta. Szkoła w St. Julian's otwarta jest cały rok. W trakcie pobytu językowego na Malcie możesz poznać tradycje i zwyczaje Maltańczyków, barwne festiwale oraz niepowtarzalną kuchnię. Jeśli potrzebujesz oferty i nie jesteś zdecydowany, jaki kurs i kiedy będzie najbardziej odpowiedni - zadzwoń do nas!

Nawiązuj znajomości z ludźmi z całego świata, a przy okazji ucz się angielskiego!

Poznaj społeczność Sprachcaffe - wyjątkowy mix narodowości ułatwia rozpoczęcie rozmowy, nawiązanie nowych przyjaźni i cieszenie się życiem w kosmopolitycznej atmosferze. Być może spędzicie razem czas spokojnego wieczoru, podzielicie doświadczeniami lub zdecydujecie się odwiedzić spektakularne miejsca (np. Mdinę) - podczas podróży językowej na Maltę masz wiele możliwości połączenia programu rekreacyjnego z nauką języka.

Innymi słowy: szukasz idealnego połączenia wydajnego kursu języka angielskiego w szkole językowej na Malcie z ekscytującymi wakacjami? Z nami szybko uczysz się z łatwością poprzez zabawę. Ciesz się wieloma nowymi wrażeniami, które ma do zaoferowania Malta .

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »