🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy języka arabskiego w Maroko

Królestwo Maroka oferuje, oprócz kursów arabskiego, również spektakularną scenerię, śródziemnomorski klimat i unikalne tradycje. Nasze programy nauki w Maroko są wartościowe z wielu względów.

Jako brama do Afryki, Maroko leży pomiędzy Morzem Śródziemnym, Oceanem Atlantyckim i niekończącym się morzem piasku i kamieni - Saharą. Maroko to świetne miejsce zarówno na wypoczynek pełny słońca, ciepłego morza i efektywnej nauki arabskiego.

 

Kultura Orientu

Tutaj znajduje się Brama do Afryki. Kultura Maroko jest wielobarwna i niezwykła.

Francuski i arabski

Ze względu na to, że Maroko jest krajem dwujęzycznym, oferujemy Wam kursy zarówno francuskiego, jak i arabskiego.

Wybór zajęć

W zależności od indywidualnych życzeń oferujemy różnorodne kursy językowe i dodatkowe. Przegląd znajduje się tutaj.

Nauka i wypoczynek

Połącz przyjemne z pożytecznym i ucz się w czasie urlopu w wyjątkowym kraju.

Kurs arabskiego w Maroku

Królestwo Maroka oferuje, oprócz kursów arabskiego, również spektakularną scenerię, śródziemnomorski klimat i unikalne tradycje. Nasze programy nauki w Maroko są wartościowe z wielu względów. Jako brama do Afryki, Maroko leży pomiędzy Morzem Śródziemnym, Oceanem Atlantyckim i niekończącym się morzem piasku i kamieni - Saharą.

 

Nauka języka arabskiego w Maroko

Nie tylko wielbiciele kultury i słońca, ale również osoby zainteresowane sztuką, rzemiosłem i ciekawym jedzeniem mogą znaleźć coś dla siebie w Rabacie i przepięknej okolicy.

Ogólne informacje o Maroko

  • Oficjalna nazwa: Królestwo Maroka
  • Powierzchnia: 710,850 km²
  • Populacja: 31.600 milionów mieszkańców.
  • Stolica: Rabat
  • Ustrój polityczny: Monarchia Konstytucyjna (od 1956 r.)
  • Język urzędowy: Arabski
  • Waluta: Dirham
  • Religia: Muzułmanizm

Dlaczego Maroko na naukę arabskiego w Afryce?

Podczas jednego z naszych kursów arabskiego w Maroko, możesz nie tylko poprawić znajomość języka, ale również poznać ten niesamowity kraj. Państwo położone na północy Afryki jest wyjątkowym miejscem. Tutaj możesz doświadczyć niesamowitego orientalnego stylu z wpływami europejskimi. Podczas Twojego kursu możesz również poznać tradycję i zwyczaje Marokańczyków, ich kolorowych festiwalach i wyjątkowej kuchni - skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości podczas jednego z naszych kursów arabskiego w Maroko. Przeżyj przygodę nie tylko językową - kursy arabskiego  to wspomnienia na całe życie!