🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Efektywne kursy niemieckiego w Niemczech

Język niemiecki wokół Nas i to 24h na dobę? Nauka wyłącznie w praktyce: w szkole podczas zajęć, popołudniu w czasie wolnym czy wieczorem na mieście - z nowymi znajomymi i tak przez 2-3 tygodnie podczas pobytu w szkole Sprachcaffe. Nauka w Niemczech jest szczególnie popularna, ponieważ język ten był przez długi czas głównym językiem w Europie i stał się niezbędny podczas komunikacji z międzynarodowymi organizacjami i zagranicznymi partnerami.  Niemcy to kraina, z której pochodzi "Bratwurst" i "Oktoberfest", jest idealną destynacją  nauki języka niemieckiego. Daj się zaczarować niemieckiej przyjemności życia! Kurs niemieckiego w Niemczech jest pewną inwestycją w przyszłość.

 

Dwie szkoły

Oferujemy kursy językowe w naszych szkołach we Frankfurcie i Monachium. To wyjątkowe miasta, które pokochasz!

Niemiecka kultura

Poznaj kulturę i życie w Niemczech z bliska dzięki kursowi językowemu w Sprachcaffe.

Czas wolny

Po zajęciach oferujemy szeroki zakres zajęć rekreacyjnych. W ten sposób możesz szybko poznać nowych przyjaciół ze Sprachcaffe.

Różnorodne kursy

Zapewniamy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Uczymy na każdym poziomie.

Kursy w Niemczech!

Możecie cieszyć się swoją podróżą językową w nowych warunkach.

Dostosowaliśmy naszą koncepcję do wyzwań, które pojawiły się w związku z pandemią.

Dowiedz się więcej jak wygląda nowa normalność w Sprachcaffe!

Niemiecki w Monachium i Frankfurcie

Frankfurt i Monachium, oferują żywą historię, unikalną architekturę i pulsujące życie nocne. W tak kosmopolitycznym otoczeniu nauka języka przychodzić będzie bez wysiłku. 
 

Dlaczego nauka w Niemczech ze Sprachcaffe?

W Niemczech powstała nasza pierwsza szkoła językowa, a od tego czasu mineło już ponad 35 lat - tyle właśnie firma Sprachcaffe istnieje na świecie zdobywając zaufanie jak i doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych. Nasze kursy niemieckiego w Niemczech pomogą Ci poprawić znajomość języka, ale również poznać ten niesamowity kraj. Zrelaksuj się odpoczywając w niemieckim barze, spacerując wzdłuż rzeki lub podziwiając piękną architekturę. Podczas pobytu możesz również poznać tradycje i zwyczaje Niemców, ich barwne święta oraz unikalną niemiecką kuchnię - skorzystaj ze wszystkich tych możliwości - kursy niemieckiego w Niemczech to Twoja przygoda nie tylko językowa, ale również turystyczno-kulturowo-towarzyska.