🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem na Maltę! 🛫 Dołącz od 7 do 21 lipca. Ostatnie miejsca! Start z Warszawy Chopin. Zapisz się teraz!

Młodzieżowy obóz z językiem angielskim na Malcie

Malta znana jest jako cudowna wyspa w środkowej części Morza Śródziemnego, gdzie wszyscy mówią po angielsku. Ta wymarzona wyspa stwarza idealne warunki na młodzieżową wycieczkę językową - Malta oferuje młodym ludziom z całego świata możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego, a jednocześnie pozwala cieszyć się zapierającymi dech w piersiach wakacjami z wyjątkowymi przygodami. Republika Malty jest wyspiarskim krajem na Morzu Śródziemnym i ma ponad 430 000 mieszkańców.

Ucz się angielskiego z innymi młodymi znajomymi, baw się dobrze i poznawaj przyjaciół - wszystko to jest częścią Malty. Ale czeka Cię jeszcze więcej! Idylliczne miejsce na Morzu Śródziemnym oferuje znacznie więcej zalet. Podczas wycieczki studenckiej na Malcie możesz poznać wyjątkową kulturę, piękne krajobrazy i ekscytującą historię. Wycieczka językowa na Maltę to najlepszy wybór wiosną, latem i jesienią.

Piękne plaże

Turkusowa woda i złoty piasek to charakterystyczne cechy plaż na Malcie. Kąpiele w morzu oraz te słoneczne nad wyraz przyjemne!

Słoneczko

12 godzin słońca dziennie czeka na Ciebie! Pogoda idealna na urlop o każdej porze roku.

Swobodna komunikacja

Praktycznie wszyscy mieszkańcy Malty mówią płynnie po angielsku. Będziesz mógł wypróbować swoje nowe umiejętności językowe.

Ciekawe zajęcia

Odkryj wszystkie oblicza wyspy! Malta to prawdziwy śródziemnomorski raj, który ma wiele do zaoferowania.

Twoje lekcje szkolne to zupełnie coś innego niż wycieczka językowa na Maltę. Dzięki naszej rozległej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem, oferujemy wyjątkowe lekcje angielskiego. Największą zaletą Malty jest z pewnością fakt, że angielski to jeden z języków urzędowych. To pozwala nam na organizację lekcji angielskiego z nauczycielami, którzy są rodzimymi użytkownikami języka. Lekcje angielskiego, które są intensywne oraz skuteczne. Idealnie nadają się do przygotowania do egzaminu, np. matury. Połączenie teorii i praktyki w codziennym użytkowaniu tworzy idealny zestaw. Połączenie nauki i częstych konwersacji to koncepcja Sprachcaffe na udane wyjazdy językowe uczniów na Maltę.

Młodzieżowe kursy językowe na Malcie:

Inne kursy angielskiego

UK, US, Kanada

Kurs języka angielskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka angielskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Malta ze Sprachcaffe - idealne połączenie nauki z urlopem na wyspie

Sprachcaffe to idealny organizator podróży językowych z wieloletnim doświadczeniem. Na wakacje językowe na Malcie oferujemy dwa wyjątkowe miejsca: szkołę językową w St. Paul´s Bay lub szkołę w St. Julian´s. Te dwa popularne miejsca na Malcie znajdują się bezpośrednio nad morzem, co motywuje do poznawania języka. W St. Julian's istnieją nawet specjalne rodzaje kursów przygotowujących do matury. Oczywiście możesz również wybierać spośród wielu innych kursów, każdy powinien u nas znaleźć odpowiedni kurs dla siebie. Ale bez względu na to, czy jesteś początkujący czy zaawansowany w mówieniu po angielsku, nauka języka nr 1 na świecie jest wyjątkową sprawą. Z gwarantowanym dodatkiem w postaci zabawy!

Zakwaterowanie na Malcie

Podczas wycieczki studenckiej na Maltę możesz wybierać między przyjazną rodziną goszczącą lub rezydencją. Zdecyduj sam, czy chcesz zobaczyć jak żyją prawdziwi Maltańczycy, czy wolisz mieszkać z innymi uczniami w rezydencji.

Dlaczego obozy młodzieżowe w szkole Sprachcaffe na Malcie?

Uczestnicząc w obozie młodzieżowym języka angielskiego na Malcie możesz nie tylko uczyć się angielskiego, ale również poznać tę wyjątkową wyspę. Na Malcie będziesz mógł do woli korzystać ze słońca, plaży i morza. Podczas kursu językowego poznasz także tradycje i zwyczaje Maltańczyków, spróbujesz jak smakuje słynne Kinnie i będziesz mógł nurkować w krystalicznych wodach oblewających wyspę. Odkryj szeroki wybór naszych obozów językowych na Malcie i odpoczywaj na jej słonecznych plażach wśród rozmów w języku angielskim!

Wątpliwości? Chętnie pomożemy i dobierzemy odpowiedni kurs, wystarczy wypełnić formularz.

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog