2 tygodnie od 10 556zł

W cenie: Kurs standardowy, zakwaterowanie w college'u, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min. 2 tyg.) i opieka Teamerów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

Angielski pod Londynem

Londyn to miasto, które wyznacza trendy widoczne w całym świecie. Można tu spotkać wielu podróżnych zainteresowanych kulturą i historią Anglii. Wyjątkowe atrakcje turystyczne nigdy nie przestaną zachwycać, przez co miasto jest idealnym kierunkiem na podróż językową.

Nasi kursanci mają możliwość przeżyć niesamowitą przygodę. W okresie wakacji kampus słynnej szkoły udostępniony jest szkole Sprachcaffe. Lekcje odbywają się w szkole, której początki sięgają 1749 roku. Miejsce jest tak magiczne, że niektórym przypomina ono klimat doskonale nam znany z historii Harry'ego Pottera.

 • Wiek: 12-17 lat
 • Poziomy A1-C1
 • St Margaret's jest wiodącą szkołą z internatem w Wielkiej Brytanii
 • Kampus, brak dojazdów, angielski college blisko Londynu
 • Klimat jak w szkole Harry'ego Pottera

W cenie kursu 2 tygodniowego darmowa wycieczka całodniowa!

Oxford – akademickie miasto słynne z nastarszego na świecie anglojęzycznego uniwersytetu. Zwiedzić można aż 38 college’ów – będących inspiracją dla Hogwardu z książek o Harrym Potterze i będących planem filmowym dla, np. ‘X-Mana’ czy ‘102 Dalmatyńczyków’. Jest to również miasto literatów – Tolkiena czy Wilde’a, którzy przechadzali się niegdyś jego ulicami oraz studiowali w największej uniwersyteckiej bibliotece w UK – Bodleian Library. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Londyn?

Londyn

Londyn łączy historię, słynne zabytki, zakupy i tętniącą życiem nowoczesność.

Angielski u źródła.

Udogodnienia

Prawdziwy brytyjski college jak z Harry Pottera.

Bezpłatne WiFi.

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami w tym słynne atrakcje Londynu.

Dobra szkoła

Bez dojazdów porannych na zajęcia i posiłki - wszystko na miejsce.

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Nauka w szkole średniej w Anglii

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? Mamy dla Ciebie coś odpowiedniego: nauka w szkole średniej w Anglii lub Irlandii. Dzięki nauce w lokalnym liceum, doskonalisz swój angielski i zdobywasz niesamowite doświadczenia!


Kampus Sprachcaffe St. Margaret’s - Londyn

Idealny kierunek na podróż językową: kampus Sprachcaffe St. Margaret’s położony jest w dzielnicy Bushey w Londynie.

St Margaret's jest wiodącą szkołą z internatem w Wielkiej Brytanii, wysoko ocenianą przez rodziców i uczniów, blisko prestiżowej dzielnicy Londynu Hampstead. Tutaj odbędziesz wysokiej jakości kurs językowy, a także zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojeździe, ponieważ zakwaterowanie znajduje się bezpośrednio na kampusie.

Gdy uczniowie mają wakacje, St. Margaret’s otwiera drzwi i udostępnia pokoje kursantom Sprachcaffe w wieku 12-17 lat.

Zajęcia w szkole

Zajęcia odbywają się w małych grupach maksymalnie 15 osobowych, co zapewnia wyjątkowo efektywną naukę. Nasi lektorzy są wykwalifikowani, prowadzą ciekawe zajęcia i potrafią motywować swoich uczniów. Na czas trwania kursu zapewniamy materiały edukacyjne. 


Młodzieżowe kursy językowe w St. Margaret’s - Londyn

Młodzieżowe obozy angielskiego to kursy standardowe lub intensywne, składające się odpowiednio z czterech lub sześciu lekcji dziennie. Zarówno kurs intensywny jak i standardowy pozostawia wystarczająco dużo czasu wolnego na zwiedzanie okolicy i zabawę z rówieśnikami z całego świata.

Nasze lekcje odbywają się w godzinach: 09:00 - 10:30, 11:00 - 12:30 (kurs standardowy) i  dodatkowe lekcje przy kursie intensywnym 13:00 - 14:30.  Materiały, z których korzysta sie podczas zajęć są aktualne i często dotyczą bieżących wydarzeń.

Na naszych kursach język angielski otacza Cię z każdej strony i daje niezliczone możliwości rozmów w tym języku, zarówno z mieszkańcami jak i innymi uczniami naszej szkoły językowej. Będziesz mile zaskoczony postępami w nauce, jakich uda Ci się dokonać na naszym obozie w Londynie!

Szkoła Sprachcaffe znajduje się w spokojnej, jednej z najbardziej przyjaznych okolic pod Londynem.
40 minut od samego centrum Londynu jak również od lotniska Heathrow. Piękny kampus sprawia, że jest to miejsce sprzyjające nauce i udanemu pobytowi.

Rodzaje kursów

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut
** Zastrzegamy sobie prawo do zwiększenia liczebności klas w wyjątkowych okolicznościach, ale staramy się mieć maks. 15 uczniów w klasie.

Nasze lekcje angielskiego skupiają się na konwersacjach, co pozwoli Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku angielskim.

Kursy angielskiego w  Londynie dla młodzieży poprzedzone są testem językowym on-line. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. 


Nasze zakwaterowanie dla młodzieży w St. Margaret’s - Londyn

Chociaż Londyn to tętniąca życiem metropolia, przedmieście Bushey, gdzie znajduje się Sprachcaffe College, zachowuje charakter typowego brytyjskiego miasteczka. Towarzyszą temu lokalne festyny, takie jak Festiwal Bushey, Festyn kwiatów i produktów Towarzystwa Ogrodniczego.

Jeszcze większy wybór atrakcji jest oczywiście w centrum Londynu, do którego można łatwo dojechać środkami transportu publicznego z Hampstead i Bushey.

College

 • pokoje 2-4-osobowe
 • współdzielona łazienka
 • pełne wyżywienie
 • zajęcia na kampusie
 • dostęp do Internetu
 • pływalnia

College St. Margaret's to wszystko w jednym: to szkoła, lekcje, obiekt sportowy i świetlica. Żadnych długich podróży ani skomplikowanych połączeń autobusowych, ponieważ mieszkasz tam, gdzie się uczysz. Jako student college'u jesteś bardzo blisko codziennego życia brytyjskich studentów i poznajesz rzeczy, o których zwykły turysta może tylko pomarzyć. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, możesz skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy również są w collegu. Pełne wyżywienie obejmuje ciepły lunch.


Nasze zajęcia dodatkowe w Londynie

Będąc w Londynie, pogłębisz nie tylko swoje umiejętności językowe, ale też swoją wiedzę o modzie. To słynne na całym świecie miasto nad Tamizą zawsze było wyznacznikiem trendów.
Dzielnica Bushey słynie z wielu znanych muzyków, którzy ukończyli renomowaną szkołę Purcell. Łatwo stąd dojechać do centrum Londynu ze słynnymi zabytkami i sklepami.

Zajęcia dodatkowe są ważną częścią programu obozów młodzieżowych. Spędzając przyjemnie czas i bawiąc się z innymi uczniami z całego świata, będziesz uczyć się dwa razy szybciej! Dodatkowo, uczestnicząc w zajęciach dodatkowych możesz nawiązać nowe znajomości i zdobyć niezapomniane wspomnienia!

W programie obozu młodzieżowego oferujemy również wiele ciekawych wycieczek.

Uczestnicy  są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Uwaga: Poniższy program zajęć dodatkowych to przykłady z naszego programu i mogą ulec zmianie w zależności od pogody i innych okoliczności. Propozycje spędzania wolnego czasu są nadzworowane przez naszych opiekunów, a godzin powrotu i ciszy nocnej muszą przestrzegać wszyscy uczniowie.

Często mamy też dodatkowe wycieczki / zajęcia, za które można zapłacić i zapisać się oddzielnie w szkole. 

Istnieje możliwość wykupienia programu: Fun Pack - animacje rozszerzone, w ramach którego kursanci mają zagwarantowaną większą liczbę zajęć dodatkowych. 

 

Plan tygodnia

Poniedziałek

Rano: 

test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą

Wieczorem:

impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:

Piccadilly circus - spacer po najpopularniejszych placach w mieście

Wieczorem:

*przejażdżka London Eye

Środa

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka po Londynie – poznaj najważniejsze zabytki miasta

Wieczorem:

czas wolny 

Czwartek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

shopping tour – zakupowa wycieczka po ulicach londynu                 

Wieczorem: *rejs na rzece

Piątek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

*wizyta w najpopularniejszym muzeum sztuki National Gallery

Wieczorem:

impreza pożegnalna z pizzą 

Sobota

Całodniowa wycieczka do Oxfordu

lub wyjazd

Niedziela

Wycieczka*

Przyjazd nowych kursantów

Animacje rozszerzone to dodatkowo płatny program (+340 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia oznaczone * są w rozszerzonym planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.

Trochę magii? Harry Potter Studio!

Jesteś fanem Królestwa Magii i lubisz produkcje filmowe? Za 625 PLN masz możliwość wzięcia udziału w wycieczce do studia Warner Brothers, żeby zobaczyć wystawę "Making of Harry Potter".


Ceny i terminy - obóz w Londyn St. Margaret’s College

Młodzież z całego świata, piękny kampus - efektywny kurs i pełna opieka. Organizujemy program zajęć dodatkowych i wycieczki (gratis w zależności od długości pobytu). Podczas obozu językowego zawsze obecny jest opiekun grupy. Przyjęcie powitalne odbywa się pierwszego dnia zajęć w szkole.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu i transferu z i na lotnisko.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny wybierając London College:

Ważne informacje

Transfer: z/na lotnisko London Heathrow (LHR) możliwy w dzień przyjazdu (Koszt transferu z i na lotnisko 812 zł)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze i za dodatkową opłatą.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

*/