🌟 Przelot z Opiekunem do Anglii! 🛫 Dołącz w następnych terminach: 14-27 lipca, 28 lipca-10 sierpnia. Ostatnie miejsca! Start z Warszawy. Zapisz się teraz!

Angielski pod Londynem

Londyn to miasto, które wyznacza trendy widoczne w całym świecie. Można tu spotkać wielu podróżnych zainteresowanych kulturą i historią Anglii. Wyjątkowe atrakcje turystyczne nigdy nie przestaną zachwycać, przez co miasto jest idealnym kierunkiem na podróż językową. Nasi kursanci mają możliwość przeżyć niesamowitą przygodę. W okresie wakacji kampus słynnej szkoły udostępniony jest szkole Sprachcaffe. Lekcje odbywają się w szkole, której początki sięgają 1749 roku. Miejsce jest tak magiczne, że niektórym przypomina ono klimat doskonale nam znany z historii Harry'ego Pottera.
 • Wiek: 12-17 lat
 • Poziomy A1-C1
 • St Margaret's jest wiodącą szkołą z internatem w Wielkiej Brytanii
 • Kampus, brak dojazdów, angielski college blisko Londynu
 • Klimat jak w szkole Harry'ego Pottera

W cenie kursu 2 tygodniowego darmowa wycieczka całodniowa!

Oxford – akademickie miasto słynne z nastarszego na świecie anglojęzycznego uniwersytetu. Zwiedzić można aż 38 college’ów – będących inspiracją dla Hogwardu z książek o Harrym Potterze i będących planem filmowym dla, np. ‘X-Mana’ czy ‘102 Dalmatyńczyków’. Jest to również miasto literatów – Tolkiena czy Wilde’a, którzy przechadzali się niegdyś jego ulicami oraz studiowali w największej uniwersyteckiej bibliotece w UK – Bodleian Library. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Londyn?

Londyn

Londyn łączy historię, słynne zabytki, zakupy i tętniącą życiem nowoczesność. Angielski u źródła.

Udogodnienia

Prawdziwy brytyjski college jak z Harry Pottera. Bezpłatne WiFi. Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami w tym słynne atrakcje Londynu.

Dobra szkoła

Bez dojazdów porannych na zajęcia i posiłki - wszystko na miejsce. Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Nauka w szkole średniej w Anglii

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? Mamy dla Ciebie coś odpowiedniego: nauka w szkole średniej w Anglii lub Irlandii. Dzięki nauce w lokalnym liceum, doskonalisz swój angielski i zdobywasz niesamowite doświadczenia!

Kampus Sprachcaffe St. Margaret’s - Londyn

Idealny kierunek na podróż językową: kampus Sprachcaffe St. Margaret’s położony jest w dzielnicy Bushey w Londynie. St Margaret's jest wiodącą szkołą z internatem w Wielkiej Brytanii, wysoko ocenianą przez rodziców i uczniów, blisko prestiżowej dzielnicy Londynu Hampstead. Tutaj odbędziesz wysokiej jakości kurs językowy, a także zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojeździe, ponieważ zakwaterowanie znajduje się bezpośrednio na kampusie. Gdy uczniowie mają wakacje, St. Margaret’s otwiera drzwi i udostępnia pokoje kursantom Sprachcaffe w wieku 12-17 lat.

Zajęcia w szkole

Zajęcia odbywają się w małych grupach maksymalnie 15 osobowych, co zapewnia wyjątkowo efektywną naukę. Nasi lektorzy są wykwalifikowani, prowadzą ciekawe zajęcia i potrafią motywować swoich uczniów. Na czas trwania kursu zapewniamy materiały edukacyjne. 

Młodzieżowe kursy językowe w St. Margaret’s - Londyn

Młodzieżowe obozy angielskiego to kursy standardowe lub intensywne, składające się odpowiednio z czterech lub sześciu lekcji dziennie. Zarówno kurs intensywny jak i standardowy pozostawia wystarczająco dużo czasu wolnego na zwiedzanie okolicy i zabawę z rówieśnikami z całego świata.

Nasze lekcje odbywają się w godzinach: 09:00 - 10:30, 11:00 - 12:30 (kurs standardowy) i  dodatkowe lekcje przy kursie intensywnym 13:00 - 14:30.  Materiały, z których korzysta sie podczas zajęć są aktualne i często dotyczą bieżących wydarzeń.

Na naszych kursach język angielski otacza Cię z każdej strony i daje niezliczone możliwości rozmów w tym języku, zarówno z mieszkańcami jak i innymi uczniami naszej szkoły językowej. Będziesz mile zaskoczony postępami w nauce, jakich uda Ci się dokonać na naszym obozie w Londynie!

Szkoła Sprachcaffe znajduje się w spokojnej, jednej z najbardziej przyjaznych okolic pod Londynem.
40 minut od samego centrum Londynu jak również od lotniska Heathrow. Piękny kampus sprawia, że jest to miejsce sprzyjające nauce i udanemu pobytowi.

Rodzaje kursów

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut
** Zastrzegamy sobie prawo do zwiększenia liczebności klas w wyjątkowych okolicznościach, ale staramy się mieć maks. 15 uczniów w klasie.

Nasze lekcje angielskiego skupiają się na konwersacjach, co pozwoli Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku angielskim.

Kursy angielskiego w  Londynie dla młodzieży poprzedzone są testem językowym on-line. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. 


Nasze zakwaterowanie dla młodzieży

Północny college zajmuje się wszystkimi Twoimi potrzebami, począwszy od udostępnienia swoich sal lekcyjnych na zajęcia z angielskiego, po otwarcie swoich pokoi na pięknym kampusie, by zapewnić Ci wygodne zakwaterowanie. To sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy student w brytyjskiej szkole z internatem. Podobnie jak w filmach, będziesz spał w akademiku college'u i uczestniczyć na lekcjach językowych razem z innymi studentami, co pozwoli Ci poczuć atmosferę życia brytyjskich uczniów po przerwie świątecznej.

W pokojach college'u będziesz większość czasu w otoczeniu innych studentów, co ułatwi nawiązywanie przyjaźni, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się częściowo wspólnym życiem podczas pobytu. Ponieważ wszyscy studenci będą tam, aby uczyć się angielskiego, będziesz mógł codziennie praktykować swoje nowo nabyte umiejętności zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi.

Londyn Północny College

 • Przestronne jednoosobowe pokoje akademikowe z otwartym sufitem
 • Opcje wieloosobowe oraz pokoje jednoosobowe
 • Każdy pokój wyposażony w łóżko, biurko, krzesło i miejsca do przechowywania rzeczy
 • Pościel jest dostarczana
 • Sprzątanie co tydzień
 • Obszary wspólne są sprzątane co drugi dzień

Życie bezpośrednio w Londynie Północnym College

Nasz Londyn Północny College w St Margaret's ma wszystko, czego potrzebujesz do dobrej nauki i relaksującego pobytu. To szkoła języka angielskiego, ośrodek rekreacyjny, obiekt sportowy i sala wspólna - wszystko w jednym miejscu. Bez długich podróży ani skomplikowanych połączeń autobusowych masz gwarancję dotarcia na czas i wypoczynek przed każdym dniem kursu języka angielskiego w Londynie.

Jako student Londynu Północnego, będziesz bardzo blisko codziennego życia brytyjskich studentów i poznasz życie oraz codzienną rutynę Brytyjczyków z pierwszej ręki. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, możesz zwrócić się do naszego zespołu. Nasz zespół zawsze jest dostępny w LondyniePółnocnym. Oznacza to, że zawsze masz kogoś, z kim rozmawiać o każdej porze dnia. Pełne wyżywienie obejmuje ciepły lunch.


Nasze zajęcia dodatkowe w Londynie Północnym

Nasze London Pólnocny College oferuje wyjątkową korzyść, że większość aktywności rekreacyjnych może odbywać się bezpośrednio na terenie college'u. Na przykład, London Północny College udostępnia salę komputerową z 20 komputerami. Można także grać w piłkę nożną lub rzutki na terenie kampusu London North College, a także prezentować swoje umiejętności podczas wieczoru karaoke czy quizu. Duża zielona przestrzeń wokół college'u stanowi również doskonałe miejsce do organizacji grilli.

Jednakże nie przyjeżdżasz do Londynu tylko po to, aby cieszyć się spokojnym życiem podmiejskim. Pulsujące centrum Londynu znajduje się niedaleko naszego London North College. Brytyjska stolica oferuje wiele światowej sławy atrakcji: Big Ben, Trafalgar Square, Buckingham Palace, Tower Bridge i Tower of London to tylko kilka przykładów! Wyjazd na kurs językowy do Londynu z Sprachcaffe naturalnie obejmuje wspaniałą trasę odkrywczą. Wybierz się na jednodniową wycieczkę z Sprachcaffe i odkryj miasto ze swoimi przyjaciółmi.

Program zajęć dodatkowych w skrócie

Prosimy zauważyć:

 • Aktywności w naszym przykładowym tygodniu pochodzą z naszego stałego programu i mogą ulec zmianie w zależności od pogody i innych okoliczności
 • Wolny czas również jest nadzorowany przez naszych opiekunów; godziny policyjne obowiązują we wszystkich miejscach zakwaterowania dla uczniów poniżej 18 roku życia
 • Często mamy dodatkowe wycieczki/aktywności, za które można zapłacić lokalnie

Poniedziałek

Rano:

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje

Po południu:

Wycieczka orientacyjna

Wieczorem:

Impreza powitalna

Wtorek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Piccadilly Circus

Wieczorem:

Przejażdżka London Eye*

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka po Londynie*

Wieczorem:

Wolny wieczór

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Shopping tour - zakupowa wycieczka po ulicach londynu

Wieczorem:

Rejs po rzece*

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Galeria Narodowa

Wieczorem:

Impreza pożegnalna

Sobota

Całodniowa wycieczka do Londynu

lub Wyjazd

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Przyjazd

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.

Intensywny Pakietem Zajęć Dodatkowych

Czy jesteś fanem najbardziej znanego czarodziejskiego ucznia z Anglii, czy po prostu miłośnikiem filmu i rekwizytów? Za dodatkową opłatą zaledwie 990 złotych możesz wziąć udział w wycieczce do studiów Warner Brothers i doświadczyć "Studio Harry Potter ", aby zobaczyć oryginalne rekwizyty filmowe. Dzięki najnowszemu Pakietowi Intensywnego Programu Rozrywkowego masz również okazję wziąć udział w dwukrotnie większej liczbie wycieczek i aktywności, takich jak wycieczka łodzią czy przejażdżka na London Eye. Ten pakiet oferowany jest za dodatkową opłatą zaledwie 660 złotych.


Ceny i terminy - obóz w Londyn St. Margaret’s College

Młodzież z całego świata, piękny kampus - efektywny kurs i pełna opieka. Organizujemy program zajęć dodatkowych i wycieczki (gratis w zależności od długości pobytu). Podczas obozu językowego zawsze obecny jest opiekun grupy. Przyjęcie powitalne odbywa się pierwszego dnia zajęć w szkole.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu i transferu z i na lotnisko.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Mamy jeszcze wolne miejsca w terminach:

14.07-27.07 oraz 28.07-10.08

Przy rezerwacji kursu dodaj informację w komentarzu, że chcesz dołączyć do naszej grupy na przelot. Po otrzymaniu rezerwacji skontaktujemy się z tobą w celu potwierdzenia miejsca i omówienia wszystkich szczegółów.

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny wybierając London College:

Ważne informacje

Transfer: z/na lotnisko London Heathrow (LHR) możliwy w dzień przyjazdu (Koszt transferu z i na lotnisko 812 zł)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze i za dodatkową opłatą.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.