2 tygodnie od 9072zł

W cenie: Kurs standardowy, zakwaterowanieu rodziny, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

🌼 Skorzystaj z naszej wiosennej zniżki! 🌼

­Już teraz zaplanuj wyjazd na naukę języka i zapewnij sobie atrakcyjną zniżkę! Dostępne tylko przez ograniczony czas!

Zapisz się teraz

Nauka języka angielskiego w Londynie - obozy dla młodzieży

Londyn to kosmopolityczna, znana na całym świecie, metropolia leżąca nad samą Tamizą, która oferuje niezliczone atrakcje wszystkim, którzy odwiedzą miasto. Mimo tego, że jest największym miastem Unii Europejskiej każdy może poczuć się w nim jak w domu! W Londynie możesz zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć tego, co dopiero jutro będzie modne na całym świecie. Odkryj Londyn, zobacz słynne czerwone budki telefoniczne i piętrowe autobusy oraz poznaj młodzież z całego świata i język angielski!

Wybierz się na wakacje do Londynu! Młodzieżowe obozy językowe w międzynarodowym Londynie to doświadczenie fuzji dźwięków, głosów i setek języków z całego świata. Miasto jest pełne kultowych zabytków, które trzeba koniecznie zobaczyć:Big Ben, Pałac Buckingham, Parlament, Tower Bridge to zdecydowane must-see Londynu! Nasze obozy w Londynie przeznaczone są dla osób w wieku 12-17, osobom pełnoletnim rekomendujemy uczestnictwo w kursach dla dorosłych.

 • Wiek: 12-17 lat
 • Wycieczki GRATIS
 • Całodniowa wycieczka do Brighton w cenie

W cenie kursu 2 tygodniowego w Londynie darmowa wycieczka całodniowa!

Oxford – akademickie miasto słynne z najstarszego na świecie anglojęzycznego uniwersytetu. Zwiedzić można aż 38 college’ów – będących inspiracją dla Hogwardu z książek o Harrym Potterze i będących planem filmowym dla, np. ‘X-Mana’ czy ‘102 Dalmatyńczyków’. Jest to również miasto literatów – Tolkiena czy Wilde’a, którzy przechadzali się niegdyś jego ulicami oraz studiowali w największej uniwersyteckiej bibliotece w UK – Bodleian Library. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Londyn?

Londyn Ealing

Londyn łączy historię, słynne zabytki, zakupy i tętniącą życiem nowoczesność.

Wiktoriański budynek szkoły położony w samym sercu dzielnicy Ealing, w otoczeniu wielu restauracji, sklepów i teatrów.

Bezpłatne WiFi

Szkoła założona w 1990 r. Jest akredytowana przez British Council.

Rodziny goszczące blisko szkoły.

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami w tym słynne atrakcje Londynu.

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Różnorodność miasta jest zdumiewająca i zachwyci Cię bogactwem wydarzeń, w których możesz uczestniczyć podczas pobytu na naszym obozie językowym. Wykorzystaj swój wolny czas i zwiedzaj miasto w gronie swoich nowych międzynarodowych znajomych! Zajęcia lekcyjne to tylko część etapu nauki - prawdziwa praktyka zaczyna się po zajęciach w codziennych sytuacjach, w kontaktach z prawdziwymi Londyńczykami i nie tylko.

Nauka w szkole średniej w Anglii

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? W takim razie mamy coś dla Ciebie: nauka w liceum w Londynie pozwoli Ci doskonalić umiejętności językowe w ciągu jednego semestru lub dłużej i w pełni cieszyć się brytyjskim życiem... Więcej informacji można uzyskać tutaj »

Dlaczego warto wybrać młodzieżowe obozy w Londynie ze Sprachcaffe?

Nasze obozy w Londynie to wakacje językowe z brytyjskim akcentem. Angielskiego nauczysz się od native speakerów, a po zajęciach będziesz mógł korzystać z uroków miejskich najbardziej stylowej metropolii europejskiej i wciąż ćwiczyć swoje umiejętności językowe. Wykorzystaj okazję i odwiedź kosmopolityczny Londyn! Napij się angielskiej herbaty, spróbuj rozśmieszyć strażników przed Pałacem Buckingham a po wszystkim oddaj się zakupowemu szaleństwu w słynnym Harrodsie. Obóz młodzieżowy jest inwestycją w Twoją przyszłość, a jednocześnie ciekawą podróżą! 


Szkoła językowa w Londynie

Szkoła w Londynie w dzielnicy Ealing

Szkoła Sprachchaffe w dzielnicy Ealing znajduje na niskich pietrach typowo wiktoriańskiego budynku, w spokojnej, zielonej, bezpiecznej dzielnicy Ealing. Dzielnica ta jest znana jako “zielona oaza Londynu”, dzięki swym licznym parkom i ogrodom. Z lotniska Heathrow lub do centrum miasta możesz łatwo dojechać metrem w 40 minut. Nawet młodsze osoby bez problemu radzą sobie z dojazdem. W szkole znajdziesz: 10 dobrze wyposażonych sal lekcyjnych, darmowy dostęp do wielu urządzeń audio-wizulanych, patio i ogród, pokój do wypoczynku i relaksu.. W całej szkole możesz korzystać z bezpłatnego internetu. Do dyspozycji uczniów jest również biblioteka, znajdująca się obok recepcji, otwarta od 13:00 do 18:00.

Zajęcia odbywają się w grupach do 15 osób. Nasi lektorzy są wykwalifikowani, prowadzą ciekawe lekcje i potrafią motywować uczniów i zawsze są to wyłącznie brytyjscy native speakerzy. Zapewniamy również materiały edukacyjne. Zapraszamy na niesamowite wakacje językowe dla młodzieży, które oferuje Sprachcaffe właśnie w Londynie.

Szkoła posiada akredytację British Council i jest zatwierdzonym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge.

Poznaj naszą szkołę

Jedno jest pewne - w Londynie nie można się nudzić! Kolejną pewną rzeczą jest to, że w stolicy Anglii najlepiej nauczysz się języka angielskiego!


Młodzieżowe kursy językowe w Londynie

Dla osób w wieku 12 - 17 lat kursy w Londynie odbywają się rano lub po południu. Do wyboru 4 lub 6 lekcji dziennie od poniedziałku do piątku w zależności od wybranego typu intensywności kursu. Jeśli zależy Ci na szybkiej nauce języka angielskiego polecamy kurs intensywny - 30 lekcji tygodniowo, a jeśli chcesz mieć więcej czasu na wypoczynek i zwiedzanie miasta to wybierz kurs standardowy - 20 lekcji tygodniowo.

Nasi nauczyciele to starannie wybrane  osoby spełniające wymogi nie tylko naszej szkoły ale również organizacji British Council. To native speakerzy o wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu i wyjątkowych referencjach. Program nauczania dostosowywany jest do potrzeb, umiejętności i zainteresowań kursantów

Kontakt z językiem angielskim trwa 24 godziny na dobę, dzięki czemu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w przypadku nauki w środowisku, które nie jest anglojęzyczne. Nasze obozy języka angielskiego w Londynie gwarantują najlepsze wyniki i świetną zabawę!

Nasze kursy odbywają się w następujących godzinach: 09:00 do 10:30, 11:00 do 12:30 - kurs standardowy i dodatkowe lekcje przy kursie intensywnym od 13:00 do 14:30.

 

Rodzaje kursów w Londynie

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Warsztaty

 w10 lekcji (7,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

** Dostępny tylko w sezonie C.

*** Zastrzegamy sobie prawo do zwiększenia liczebności klas w wyjątkowych okolicznościach, ale staramy się mieć maks. 15 uczniów w klasie.

Warsztaty - dodatkowo płatne

-angielski biznesowy - start zajęć w każdy poniedziałek

-umiejętności komunikacyjne - start zajęć w każdy poniedziałek

-rozmowa kwalifikacyjna i aplikowanie o pracę - start zajęć w 1 i 3 poniedziałek miesiąca

-publiczne przemówienia i prezentacje - start zajęć w 2 i 4 poniedziałek miesiąca

Koszt: +650 PLN/ 1 tydzień (10 zajęć)

Obóz z angielskim w Londyniedla młodzieży to przede wszystkim konwersacje, które pozwalają zwiększyć swobodę komunikacji w tym języku. Niemniej ważne są również poszerzanie zasobu słownictwa i znajomość zasad gramatyki, w celu lepszego rozumienia zarówno tekstów pisanych jak i mowy angielskiej. Nauka odbywa się również w sposób spontaniczny i praktyczny, dzięki pobytowi w mieście gdzie nie ma innej możliwości na komunikację niż w języku angielskim. Pobyt w środowisku angielskojęzycznym sprawia, że każdy uczestnik kursu przestawia się na "myślenie po angielsku" - nie tłumacząc żmudnie w głowie każdego słowa lecz odpowiadając automatycznie i naturalnie. Nasz kurs poprzedzony jest testem językowym on-line, który pozwala nam przydzielić każdego kursanta do grupy językowej na odpowiednim poziomie.  

Nasza szkoła w Londynie posiada akredytacje British Council i Education UK.


Rodzaje zakwaterowania dla młodzieży w Londynie

W ramach obozu, w stolicy Anglii mamy do zaoferowania zakwaterowanie pozwalające na intensywną naukę języka również po zajęciach oraz poznanie życia codziennego mieszkańców Anglii.

W Londynie możesz być zakwaterowany u starannie wybranej rodziny goszczącej, w pokoju dwuosobowym. U rodziny goszczącej otrzymasz pełne wyżywienie z lunchem w formie suchego prowiantu, który możesz zabrać do szkoły lub na wycieczkę.

Większość naszych rodzin goszczących mieszka w Ealing – przyjaznej dzielnicy mieszkalnej Londynu, gdzie znajduje się również nasza szkoła. Ten rodzaj zakwaterowania pozwala na poznanie sympatycznych mieszkańców Anglii, z którymi będziesz mógł rozmawiać ćwicząc to, czego nauczysz się na lekcjach angielskiego. Nasze rodziny mogą mieszkać w odległości do 40 minut komunikacja miejską, dlatego warto zaopatrzyć się w bilet, aby sprawnie do niej dojeżdżać. Najbardziej opłaca się kupić bilet tygodniowy lub miesięczny. Należy pamiętać, że w przypadku biletu miesięcznego, do jego wyrobienia będzie potrzebne zdjęcie legitymacyjne. W dzielnicy Ealing znajduje się mnóstwo lokalnych sklepików, centr handlowych, biblioteka, kina, teatry i liczne restauracje i typowe angielski puby. W Ealing znajduje się również park miejski - Ealing Common Park.

 

Pamiętaj osoby w wieku poniżej 16 lat mogą przebywać u Rodziny Goszczącej maksymalnie 28 dni.

Uczniowie przebywający w rodzinach goszczących będą dojeżdżać do i ze szkoły sami bez nadzoru, ale zostaną odprowadzeni na przystanek przed powrotem do domu.

Campus

Uwaga:

 • Campus jest dostępny od 25 czerwca do 2 września 2023
 • uczniowie są zakwaterowani w swoich grupach wiekowych

Rodzaje zakwaterowania

Rodzina goszcząca

 • Pokój dwuosobowy
 • Pełne wyżywienie
 • Wyposażenie typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy
 • Dojazd od szkoły: 15 - 35 min. transportem publicznym

Campus

 • Pokój dwuosobowy
 • Pełne wyżywienie

St. Margaret's College

 • Pokój 3- lub 4-osobowy w tym samym miejscu co szkoła
 • Pełne wyżywienie
 • Wspólna łazienka i aneks kuchenny
 • Internet w całym budynku

Nasze animacje na obozie w Londynie

Dbamy o to, aby nasze zajęcia dodatkowe podczas obozu młodzieżowego dostarczyły Ci niezapomnianych wrażeń!

Nasi pracownicy wciąż udoskonalają ciekawy program animacji podczas pobytu w Londynie. Poznaj ekscytującą stolicę Anglii i jej zabytki, jak Big Ben, Parlament, Tower Bridge, Buckingham Palace czy Westminster Abbey. Program animacji to również noce filmowe, pikniki oraz imprezy integracyjne z innymi uczniami szkoły językowej.

Nie wszystkie animacje są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia będą indywidualnie już do wyboru z minimum 2 zajęć.

Nasze darmowe wycieczki:

 • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
 • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2 półdniowe
 • Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

Na naszych wycieczkach, zawartych w cenie obozu, poznasz nie tylko Londyn, ale również inne dobrze znane miasta uniwersyteckie takie jak Oxford czy Cambridge, lub odwiedzisz nadmorski kurort Brighton na południowym wybrzeżu Anglii .

Uwaga:
Zajęcia w naszym przykładowym tygodniu pochodzą z naszego regularnego programu i mogą ulec zmianie w zależności od pogody i innych okoliczności.

Czas wolny jest również nadzorowany przez naszych przełożonych; Cisza nocna dotyczy wszystkich opcji zakwaterowania dla studentów w wieku poniżej 18 lat. W Londynie nasz program rekreacyjny kończy się o 21:30, aby młodzi ludzie mogli być z rodzinami goszczącymi o 22:00. Często mamy dodatkowe wycieczki/zajęcia, za które można zapłacić lokalnie.

Przykładowy plan tygodnia podczas pobytu w Londynie

Poniedziałek

Rano:

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą 

Wieczorem:

impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka po Londynie i najważniejszych zabytkach

Wieczorem:

*wizyta w muzeum Madame Tussaud’s

Środa

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

Piccadilly Circus – spacer po najpopularniejszym placu w mieście

Wieczorem:

*Musical

Czwartek

Rano :

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

Zakupy: zasmakuj w shoppingu na ulicach Londynu

Wieczorem:

*Przejażdżka London Eye

Piątek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

sport lub sztuka i rzemiosło

Wieczorem:

Pożegnalna pizza

Sobota

Wyjazd lub

całodniowa wycieczka do Oxfordu

Niedziela

Wycieczka całodniowa

lub dzień wolny

Przyjazd nowych kursantów

Animacje rozszerzone

oto dodatkowo płatny program (+696 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia oznaczone * są w standardowym planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.

Nasze kursy odbywają się w godzinach 9:00 - 14:15 lub 13:00-18:15. W przypadku zajęć popołudniowych nie martw się o animacje! Miasto zwiedza się wówczas w godzinach porannych, kiedy to utrudnienia w ruchu są dużo mniejsze. Dzięki temu możesz efektywnie poznać Londyn i nie tracić czasu na utrudnienia w ruchu oraz tłumy turystów. Feel invited!

Londyn to również mekka życia nocnego, nie jest ona jednak tania, najlepsze oferty i wydarzenia warto sprawdzić na stronie www.visitlondon.com. Nasze grupy U20 maja wieczory zorganizowane przez opiekunów, którzy zapewniają zarówno rozrywki w szkole jak i wyjścia na miasto, które dzięki ich stałej obecności sa bezpieczne.

Pamiętaj: Uczestnicy w wieku 12-17 lat  są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Uwaga: zajęcia wieczorne kończą się o 21:30, żeby umożliwić uczniom dotarcie do rodzin goszczących do godziny 22:00. Wszyscy uczniowie będą mieć przypisanego opiekuna, który będzie współpracował z uczniami, rodzinami goszczącymi oraz szkołą, żeby zapewnić uczestnikom przez cały czas bezpieczeństwo.

Jeszcze więcej rozrywki: Intensywny program zajęć dodatkowych

Jeśli zdecydujesz się na intensywny program animacji FunPack będziesz mógł skorzystać z 2 razy większej liczby wycieczek i zajęć, takich jak wizyta u Madame Tussauds lub przejażdżka London Eye. Taki pakiet to dodatkowy koszt 696 PLN/ tydzień.

Trochę magii?
Jesteś fanem Królestwa Magii i lubisz produkcje filmowe? Za 1044 PLN masz możliwość wzięcia udziału w wycieczce do studia Warner Brothers i zobaczyć wystawę "Making of Harry Potter".


Ceny i terminy - obóz językowy w Londynie

Angielski taniej niż myślisz

Poznaj młodzież z całego świata oraz czysty brytyjski akcent! Organizujemy różnorodny program zajęć dodatkowych i wycieczki. Wszyscy opiekunowie są starannie wybierani i szkoleni aby utrzymać wysoką jakość naszych usług. Pracownicy wybierani są na podstawie doświadczenia, osobowości, kreatywności i predyspozycji do pracy z młodzieżą.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować kurs dla dorosłych. Zobacz ofertę dla dorosłych w Londynie. Główną różnicą jest brak wyżywienia, wycieczek i transferu wliczonego w cenę wyjazdu w opcji dla dorosłych w Londynie.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu i transferu z/na lotnisko.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Londynie

Ważne informacje

Transfer:z/na lotnisko London Heathrow (LHR) w godzinach 9-19. (Koszt transferu :812 zł transfer z/na lotnisko)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

*/