2 tygodnie: od 8008 zł

W cenie: Kurs standardowy, rezydencja, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (przy min. 2 tyg.) i opieka. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź oferty!

Obozy języka chińskiego w Pekinie

Pekin obecnie zamieszkuje ponad 20 milionów osób. Jest to polityczne i kulturalne centrum Chin. Nasza szkoła Sprachcaffe znajduje się blisko zakazanego miasta, majestatycznego kompleksu pałacowego w samym sercu miasta.

Z jednej strony to główny azjatycki ośrodek handlowy, z drugiej miejsce przepełnione starożytną historią i niezwykłą kulturą. W 2008 roku Pekin był gospodarzem Igrzysk Olimpijskich, w związku z czym miasto przeszło liczne przeobrażenia. 

  • Obozy dla osób w wieku 15-21 lat
  • Niemal 20 milionowe miasto!
  • Wschodnia tradycja i zachodnia nowoczesność

Jeżeli masz ponad 18 lat, sprawdź naszą ofertę kursów językowych w Pekinie dla dorosłych

W cenie kursu 2 tygodniowego w Chinach darmowa wycieczka całodniowa!

Wielki Mur Chiński – jeden z najsłynniejszych i z pewnością największy tego typu obiekt świata – jest podobno widoczny z kosmosu! Wpisany na światową listę UNESCO oraz ogłoszony jednym z 7 cudów świata mur miał zostać wniesiony w III w. p.n.e przez pierwszego cesarza Chin. 

Z nami możesz spełnić swoje marzenia o wyjeździe do Chin - poznać ten kraj, jego język i kulturę! Przygotuj się na niezapomniane wakacje językowe w Pekinie! Orientalna uliczna gastronomia, malownicze świątynie, kraj kontrastów, młodzi trendsetterzy i tradycyjni Chińczycy, ubóstwo i bogactwo - w żadnym innym miejscu w Azji te dwa światy nie zderzają się ze sobą tak mocno. Witaj w stolicy Chin, politycznym i kulturalnym centrum Azji, mieście, gdzie mieszka prawie 20 milionów osób!

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w SC w Pekinie?

Edukacja w sercu Pekinu

Rezydencja w tym samym budynku co szkoła - bez dojazdów, ale w centrum miasta.

Doskonałe warunki

Świetne miejsce organizacji zajęć.

Szkoła założona w 2005 r. i akredytowana przez Biuro Biznesu i Handlu Chin, ALTO, WYSE.

Dobra szkoła

Chińscy nauczyciele posiadający kwalifikacje akademickie oraz doświadczenie w nauczaniu języków obcych

Programy zajęć dodatkowych, w tym atrakcje kulturalne.

Szkoła średnia w Pekinie

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? W takim razie mamy dla Ciebie coś super: podczas pobytu w szkole średniej w Pekinie nie tylko doskonalisz swój chiński, ale możesz także w pełni zanurzyć się w obcej kulturze. Na dobry początek weź udział w obozie integracyjnym w Pekinie. Dowiedz się więcej o pobycie w szkole średniej: Chiny.

Dlaczego obozy chińskiego w Pekinie ze Sprachcaffe?

Uczestnictwo w naszym obozie będzie dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem: na naszych kursach językowych możesz uczyć się chińskiego od wykwalifikowanych native speakerów i jednocześnie odkrywać najważniejsze miasto Chin. Obóz językowy w Pekinie jest inwestycją w Twoją przyszłość i daje Ci możliwość odwiedzenia wielu wyjątkowych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości. Odwiedź wszystkie wspaniałe miejsca w Pekinie! Odkryj jak wiele korzyści niesie uczestnictwo w obozie języka chińskiego w Pekinie!

Sprachcaffe zaprasza na przygodę życia - obozy językowe  w Pekinie dla młodzieży


Szkoła Sprachcaffe w Pekinie

Budynek naszej szkoły jest zlokalizowany przy imponującym Zakazanym Mieście, gdzie znajdują się stuletnie drzewa i piękne ogrody.

Zakazane Miasto jest bez wątpienia najpiękniejszym i najspokojniejszym miejscem w Pekinie. Jest to również jeden z największych i najlepiej zachowanych przykładów architektury starożytnej na świecie. Piękne budowle i malownicze ścieżki Zakazanego Miasta, uczyniły to miejsce popularne dla odpoczynku.

Plac Tiananmen znajduje się w odległości spaceru od naszej szkoły języka chińskiego w Pekinie, tam znajduje się również stacja metra, skąd możesz dojechać do miejsca zakwaterowania. Do najbardziej znanego centrum handlowego w Pekinie - Wangfujing – możesz dostać się w 10 minut. Nasz kurs w Pekinie dla młodzieży to idealny wybór na naukę chińskiego!

  • Zapewniamy materiały edukacyjne
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Kursy w Pekinie
Poznaj naszą szkołę

Nauka języka chińskiego w Pekinie

Nasz kurs językowy dla młodzieży to kurs standardowy z języka chińskiego. Uczyć bedziesz się w relaksującej i miłej atmosferze. Kurs standardowy chińskiego to 4 lekcje dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Przy takiej liczbie godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy.

Pierwszego dnia kursu w Pekinie napiszesz test językowy. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

 

Rodzaje kursów w Pekinie

Kurs standardowy

20 lekcji tygodniowo
1 lekcja = 45 minut
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji tygodniowo
1 lekcja = 45 minut
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kursy języka chińskiego w Pekinie dla młodzieży skupiają się na prowadzeniu konwersacji, co pozwoli Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie chińskiego poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku chińskim.

Język chiński będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy po chińsku z innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępami jakie przyniesie Ci nasz kurs chińskiego w Pekinie dla młodzieży!


Zakwaterowanie na obozie językowym

Podczas pobytu na obozie z języka chińskiego w Pekinie, będziesz zakwaterowany w szkolnej rezydencji i będziesz czuć się jak w domu. Nasza rezydencja jest zlokalizowana około 10 minut spacerem od szkoły - dzięki temu położeniu zaoszczędzisz czas rano oraz po zajęciach. W ten sposób będziesz mieć więcej czasu wolnego!

Kontakt z innymi młodymi uczestnikami kursu sprawi, że Twój wyjazd będzie jeszcze bardziej ekscytujący. Będziesz mógł również w praktyce korzystać z wiedzy nabytej podczas zajęć z języka chińskiego i w ten sposób Twoja nauka będzie trwała nawet po lekcjach w szkole językowej. Dzięki temu będziesz pewniej używać języka chińskiego w codziennych sytuacjach i jednocześnie utrwalisz wiedzę zdobytą na kursie językowym.

Śniadanie i kolację otrzymasz w rezydencji, natomiast ciepły lunch dostaniesz w szkole (z wyjątkiem weekendów). Dzięki temu będziesz najedzony w ciągu całego dnia, wypełnionego nauką i zwiedzaniem. Weź udział w obozie z języka chińskiego w Pekinie i jednocześnie ucz się chińskiego i nawiązuj nowe znajomości!

Gdzie będziesz mieszkać w Pekinie?

Rezydencja

Pokój 2 lub 4-osobowy z łazienką

15 minut  od szkoły
Pełne wyżywienie


Twoje animacje po lekcjach językowych

Po zakończonych lekcjach chińskiego, prawie w każde popołudnie i wieczorem będziesz mógł uczestniczyć w różnorodnym programie rekreacyjnym. Poza Twoim kursem językowym, zakwaterowaniem i szkołą językową, rzeczy które będziesz robić w czasie wolnym pozostaną na długo w Twojej pamięci i sprawią, że Twój pobyt będzie bardzo udany!

Dodatkowo, oprócz wspólnych wyjść do kina, organizujemy również wieczory quizów oraz imprezy międzynarodowe, podczas których będziesz mieć możliwość poznania swoich rówieśników z różnych części świata i nawiązania przyjaźni. Oczywiście będziesz mieć także okazję do używania języka chińskiego w praktyce, poza salą lekcyjną.

Podczas pobytu w Pekinie, priorytetem powinno być zwiedzanie tego pięknego miasta. W stolicy Chin znajduje się nieskończenie wiele interesujących miejsc, które można odkryć, od Wielkiego Muru Chińskiego po imponujący Pałac Letni. Koniecznie spróbuj również prawdziwej kuchni chińskiej!

Wycieczki mogą być również organizowane do miast, regionów i atrakcji znajdujących się w okolicy Pekinu, jak na przykład do Świątyni Nieba, Grobowców Ming czy Świątyni Biyun.

Przykladowy plan tygodnia podczas pobytu w Pekinie

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka zapoznawcza

Wieczorem:
Przyjęcie powitalne

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
Zakazane Miasto

Wieczorem:
Pokaz kung-fu*

Środa

Rano:
lekcje

Po południu:
Pałac Letni

Wieczorem:
Wieczór DVD

Czwartek

Rano:
lekcje

Po południu:
Kurs Taichi*

Wieczorem:
Czas wolny

Piątek

Rano:
lekcje

Po południu:
Zakupy

Wieczorem:
Spacer po mieście

Sobota

Rano:
Czas wolny

Po południu:
Wycieczka całodniowa - Wielki Mur* lub Park Olimpijski

Wieczorem:
Czas wolny

Niedziela

Przyjazd

Animacje rozszerzone: program dodatkowo płatny (468 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia te oznaczone są * w planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

 


Ceny i terminy - obóz językowy w Pekinie

Egzotyczny i tajemniczny Pekin zaprasza na przygodę nie tylko językową i nie tylko wakacyjną! Zobacz poniżej jakie atrakcyjne ceny przygotowaliśmy dla Ciebie w nadchodzącym roku. Nad uczestnikami obozu zawsze czuwa opiekun. Pierwszego dnia zajęć w szkole odbywa się przyjęcie powitalne. To najwyższy czas aby rozpocząć obóz językowy dla młodzieży z języka chińskiego!

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych! Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych w Pekinie.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Pekinie

Ważne informacja

Transfer: Transfer z lotniska Beijing Airport (PEK) w godz. 8 - 17 i wylot w godz. 8-15. (Koszt transferu z i na lotnisko 416 zł)
Pierwszy transfer: godz. 9 dla przylotów przed godz. 8.
Drugi transfer: godz. 13 dla przylotów do południa.
Trzeci transfer: godz. 18 dla przylotów do godz. 17.

Transfer prywatny możliwy o każdej porze za dodatkową opłatą.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Jeszcze więcej rozrywki: Intensywny program zajęć dodatkowych

Jeśli zdecydujesz się na intensywny program animacji FunPack będziesz mógł skorzystać z 2 razy większej liczby wycieczek i zajęć, takich jak pokaz Kung Fu czy lekcja Thai Chi. Taki pakiet to dodatkowy koszt 312 PLN/ tydzień.


Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.