2 tygodnie: od 8008 zł

W cenie: Kurs standardowy, rezydencja, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (przy min. 2 tyg.) i opieka. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź oferty!

Oszczędzaj nawet do 1 900 złotych dzięki Rabatowi Sprachcaffe Espresso!

­Oszczędzaj dużo podczas swojej następnej podróży językowej! Rozpakuj nasze niesamowite rabaty i spełnij swoje marzenia. Nie czekaj; zacznij oszczędzać już dziś!

Zapisz się teraz

Obozy języka chińskiego w Pekinie

Pekin obecnie zamieszkuje ponad 20 milionów osób. Jest to polityczne i kulturalne centrum Chin. Nasza szkoła Sprachcaffe znajduje się blisko zakazanego miasta, majestatycznego kompleksu pałacowego w samym sercu miasta.

Z jednej strony to główny azjatycki ośrodek handlowy, z drugiej miejsce przepełnione starożytną historią i niezwykłą kulturą. W 2008 roku Pekin był gospodarzem Igrzysk Olimpijskich, w związku z czym miasto przeszło liczne przeobrażenia. 

  • Obozy dla osób w wieku 15-21 lat
  • Niemal 20 milionowe miasto!
  • Wschodnia tradycja i zachodnia nowoczesność

Jeżeli masz ponad 18 lat, sprawdź naszą ofertę kursów językowych w Pekinie dla dorosłych

W cenie kursu 2 tygodniowego w Chinach darmowa wycieczka całodniowa!

Wielki Mur Chiński – jeden z najsłynniejszych i z pewnością największy tego typu obiekt świata – jest podobno widoczny z kosmosu! Wpisany na światową listę UNESCO oraz ogłoszony jednym z 7 cudów świata mur miał zostać wniesiony w III w. p.n.e przez pierwszego cesarza Chin. 

Z nami możesz spełnić swoje marzenia o wyjeździe do Chin - poznać ten kraj, jego język i kulturę! Przygotuj się na niezapomniane wakacje językowe w Pekinie! Orientalna uliczna gastronomia, malownicze świątynie, kraj kontrastów, młodzi trendsetterzy i tradycyjni Chińczycy, ubóstwo i bogactwo - w żadnym innym miejscu w Azji te dwa światy nie zderzają się ze sobą tak mocno. Witaj w stolicy Chin, politycznym i kulturalnym centrum Azji, mieście, gdzie mieszka prawie 20 milionów osób!

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w SC w Pekinie?

Edukacja w sercu Pekinu

Rezydencja w tym samym budynku co szkoła - bez dojazdów, ale w centrum miasta.

Doskonałe warunki

Świetne miejsce organizacji zajęć.

Szkoła założona w 2005 r. i akredytowana przez Biuro Biznesu i Handlu Chin, ALTO, WYSE.

Dobra szkoła

Chińscy nauczyciele posiadający kwalifikacje akademickie oraz doświadczenie w nauczaniu języków obcych

Programy zajęć dodatkowych, w tym atrakcje kulturalne.

Szkoła średnia w Pekinie

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? W takim razie mamy dla Ciebie coś super: podczas pobytu w szkole średniej w Pekinie nie tylko doskonalisz swój chiński, ale możesz także w pełni zanurzyć się w obcej kulturze. Na dobry początek weź udział w obozie integracyjnym w Pekinie. Dowiedz się więcej o pobycie w szkole średniej: Chiny.

Dlaczego obozy chińskiego w Pekinie ze Sprachcaffe?

Uczestnictwo w naszym obozie będzie dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem: na naszych kursach językowych możesz uczyć się chińskiego od wykwalifikowanych native speakerów i jednocześnie odkrywać najważniejsze miasto Chin. Obóz językowy w Pekinie jest inwestycją w Twoją przyszłość i daje Ci możliwość odwiedzenia wielu wyjątkowych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości. Odwiedź wszystkie wspaniałe miejsca w Pekinie! Odkryj jak wiele korzyści niesie uczestnictwo w obozie języka chińskiego w Pekinie!

Sprachcaffe zaprasza na przygodę życia - obozy językowe  w Pekinie dla młodzieży


Szkoła Sprachcaffe w Pekinie

Budynek naszej szkoły jest zlokalizowany przy imponującym Zakazanym Mieście, gdzie znajdują się stuletnie drzewa i piękne ogrody.

Zakazane Miasto jest bez wątpienia najpiękniejszym i najspokojniejszym miejscem w Pekinie. Jest to również jeden z największych i najlepiej zachowanych przykładów architektury starożytnej na świecie. Piękne budowle i malownicze ścieżki Zakazanego Miasta, uczyniły to miejsce popularne dla odpoczynku.

Plac Tiananmen znajduje się w odległości spaceru od naszej szkoły języka chińskiego w Pekinie, tam znajduje się również stacja metra, skąd możesz dojechać do miejsca zakwaterowania. Do najbardziej znanego centrum handlowego w Pekinie - Wangfujing – możesz dostać się w 10 minut. Nasz kurs w Pekinie dla młodzieży to idealny wybór na naukę chińskiego!

  • Zapewniamy materiały edukacyjne
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Kursy w Pekinie
Poznaj naszą szkołę

Nauka języka chińskiego w Pekinie

Nasz kurs językowy dla młodzieży to kurs standardowy z języka chińskiego. Uczyć bedziesz się w relaksującej i miłej atmosferze. Kurs standardowy chińskiego to 4 lekcje dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Przy takiej liczbie godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy.

Pierwszego dnia kursu w Pekinie napiszesz test językowy. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

 

Rodzaje kursów w Pekinie

Kurs standardowy

20 lekcji tygodniowo
1 lekcja = 45 minut
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji tygodniowo
1 lekcja = 45 minut
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kursy języka chińskiego w Pekinie dla młodzieży skupiają się na prowadzeniu konwersacji, co pozwoli Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie chińskiego poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku chińskim.

Język chiński będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy po chińsku z innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępami jakie przyniesie Ci nasz kurs chińskiego w Pekinie dla młodzieży!


Zakwaterowanie na obozie językowym

Podczas pobytu na obozie z języka chińskiego w Pekinie, będziesz zakwaterowany w szkolnej rezydencji i będziesz czuć się jak w domu. Nasza rezydencja jest zlokalizowana około 10 minut spacerem od szkoły - dzięki temu położeniu zaoszczędzisz czas rano oraz po zajęciach. W ten sposób będziesz mieć więcej czasu wolnego!

Kontakt z innymi młodymi uczestnikami kursu sprawi, że Twój wyjazd będzie jeszcze bardziej ekscytujący. Będziesz mógł również w praktyce korzystać z wiedzy nabytej podczas zajęć z języka chińskiego i w ten sposób Twoja nauka będzie trwała nawet po lekcjach w szkole językowej. Dzięki temu będziesz pewniej używać języka chińskiego w codziennych sytuacjach i jednocześnie utrwalisz wiedzę zdobytą na kursie językowym.

Śniadanie i kolację otrzymasz w rezydencji, natomiast ciepły lunch dostaniesz w szkole (z wyjątkiem weekendów). Dzięki temu będziesz najedzony w ciągu całego dnia, wypełnionego nauką i zwiedzaniem. Weź udział w obozie z języka chińskiego w Pekinie i jednocześnie ucz się chińskiego i nawiązuj nowe znajomości!

Gdzie będziesz mieszkać w Pekinie?

Rezydencja

Pokój 2 lub 4-osobowy z łazienką

15 minut  od szkoły
Pełne wyżywienie


Aktywności dodatkowe w Pekinie

Po lekcjach chińskiego masz szansę uczestniczyć w różnorodnym programie rekreacyjnym praktycznie każdego popołudnia i wieczoru. Oprócz kursu językowego, to, co pozostanie w Twojej pamięci najdłużej i co uczyni Twój językowy wyjazd niezwykłym doświadczeniem, to aktywności w czasie wolnym!

Oprócz wizyt w kinie, organizujemy również wieczory quizowe i imprezy, stanowiące doskonałą okazję do poznania ludzi z całego świata i zawarcia nowych przyjaźni. Co więcej, będziesz miał możliwość praktykowania i doskonalenia swojego chińskiego poza salą lekcyjną. Podczas pierwszego pobytu w Pekinie zwiedzanie miasta powinno znaleźć się na szczycie listy rzeczy do zrobienia. W stolicy Chin jest nieskończona ilość miejsc wartych odwiedzenia; od Wielkiego Muru Chińskiego po wspaniałego Letniego Pałacu. I nie zapomnij spróbować autentycznej i absolutnie pysznej kuchni chińskiej! Organizujemy również wycieczki do miast, regionów i atrakcji wokół Pekinu, na przykład do Świątyni Nieba, Grobów Mingów czy Świątyni Biyun.

Poniżej znajduje się przykładowy plan tygodnia z nami w Pekinie. Prosimy zauważyć, że to tylko przykład, a plan zmienia się cotydzień.

Poniedziałek

Rano:
Test poziomujący i lekcje

Po południu:
Wycieczka zapoznawcza

Wieczorem:
Impreza powitalna

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Lekcja Tai Chi: spróbuj tradycyjnej chińskiej sztuki walki.

Wieczorem:
Piłkarzyki*

Środa

Rano:
Lekcje

Po południu:
Muzeum Stolicy: odkryj starożytne dzieła sztuki Chin

Wieczorem:
Pokaz Gongfu*: ciesz się legendą kung fu prezentowaną przez najlepszych wykonawców Chin

Czwartek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Wycieczka do Świątyni Lama*

Wieczorem:
Wolny wieczór

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Silk Street Market: Największe centrum handlowe w Pekinie

Wieczorem:

impreza pożegnalna

Sobota

Całodniowa wycieczka na Wielki Mur

lub Wyjazd

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Przyjazd

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.

Jeszcze więcej zabawy z Intensywnym Pakietem Zajęć Dodatkowych!

Dzięki intensywnemu pakietu zajęć dodatkowych masz możliwość uczestnictwa w dwukrotnie większej liczbie wycieczek i aktywności, takich jak wizyta w Świątyni Lama czy lekcja Tai Chi. Ten pakiet oferowany jest za dodatkową opłatą zaledwie 432 złotych.


Ceny i terminy - obóz językowy w Pekinie

Egzotyczny i tajemniczny Pekin zaprasza na przygodę nie tylko językową i nie tylko wakacyjną! Zobacz poniżej jakie atrakcyjne ceny przygotowaliśmy dla Ciebie w nadchodzącym roku. Nad uczestnikami obozu zawsze czuwa opiekun. Pierwszego dnia zajęć w szkole odbywa się przyjęcie powitalne. To najwyższy czas aby rozpocząć obóz językowy dla młodzieży z języka chińskiego!

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych! Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych w Pekinie.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Pekinie

Ważne informacja

Transfer: Transfer z lotniska Beijing Airport (PEK) w godz. 8 - 17 i wylot w godz. 8-15. (Koszt transferu z i na lotnisko 416 zł)
Pierwszy transfer: godz. 9 dla przylotów przed godz. 8.
Drugi transfer: godz. 13 dla przylotów do południa.
Trzeci transfer: godz. 18 dla przylotów do godz. 17.

Transfer prywatny możliwy o każdej porze za dodatkową opłatą.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Jeszcze więcej rozrywki: Intensywny program zajęć dodatkowych

Jeśli zdecydujesz się na intensywny program animacji FunPack będziesz mógł skorzystać z 2 razy większej liczby wycieczek i zajęć, takich jak pokaz Kung Fu czy lekcja Thai Chi. Taki pakiet to dodatkowy koszt 312 PLN/ tydzień.


Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.