2 tygodnie: od 8008 zł

W cenie: Kurs standardowy, rezydencja, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (przy min. 2 tyg.) i opieka. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź oferty!

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Obozy języka chińskiego w Pekinie

Pekin obecnie zamieszkuje ponad 20 milionów osób. Jest to polityczne i kulturalne centrum Chin. Nasza szkoła Sprachcaffe znajduje się blisko zakazanego miasta, majestatycznego kompleksu pałacowego w samym sercu miasta.

Z jednej strony to główny azjatycki ośrodek handlowy, z drugiej miejsce przepełnione starożytną historią i niezwykłą kulturą. W 2008 roku Pekin był gospodarzem Igrzysk Olimpijskich, w związku z czym miasto przeszło liczne przeobrażenia. 
  • Obozy dla osób w wieku 15-21 lat
  • Niemal 20 milionowe miasto!
  • Wschodnia tradycja i zachodnia nowoczesność
Jeżeli masz ponad 18 lat, sprawdź naszą ofertę kursów językowych w Pekinie dla dorosłych

W cenie kursu 2 tygodniowego w Chinach darmowa wycieczka całodniowa!

Wielki Mur Chiński – jeden z najsłynniejszych i z pewnością największy tego typu obiekt świata – jest podobno widoczny z kosmosu! Wpisany na światową listę UNESCO oraz ogłoszony jednym z 7 cudów świata mur miał zostać wniesiony w III w. p.n.e przez pierwszego cesarza Chin. 

Z nami możesz spełnić swoje marzenia o wyjeździe do Chin - poznać ten kraj, jego język i kulturę! Przygotuj się na niezapomniane wakacje językowe w Pekinie! Orientalna uliczna gastronomia, malownicze świątynie, kraj kontrastów, młodzi trendsetterzy i tradycyjni Chińczycy, ubóstwo i bogactwo - w żadnym innym miejscu w Azji te dwa światy nie zderzają się ze sobą tak mocno. Witaj w stolicy Chin, politycznym i kulturalnym centrum Azji, mieście, gdzie mieszka prawie 20 milionów osób!

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w SC w Pekinie?

Edukacja w sercu Pekinu

Rezydencja w tym samym budynku co szkoła - bez dojazdów, ale w centrum miasta.

Doskonałe warunki

Świetne miejsce organizacji zajęć.

Szkoła założona w 2005 r. i akredytowana przez Biuro Biznesu i Handlu Chin, ALTO, WYSE.

Dobra szkoła

Chińscy nauczyciele posiadający kwalifikacje akademickie oraz doświadczenie w nauczaniu języków obcych

Programy zajęć dodatkowych, w tym atrakcje kulturalne.

Szkoła średnia w Pekinie

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? W takim razie mamy dla Ciebie coś super: podczas pobytu w szkole średniej w Pekinie nie tylko doskonalisz swój chiński, ale możesz także w pełni zanurzyć się w obcej kulturze. Na dobry początek weź udział w obozie integracyjnym w Pekinie. Dowiedz się więcej o pobycie w szkole średniej: Chiny.
Dlaczego obozy chińskiego w Pekinie ze Sprachcaffe?

Uczestnictwo w naszym obozie będzie dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem: na naszych kursach językowych możesz uczyć się chińskiego od wykwalifikowanych native speakerów i jednocześnie odkrywać najważniejsze miasto Chin. Obóz językowy w Pekinie jest inwestycją w Twoją przyszłość i daje Ci możliwość odwiedzenia wielu wyjątkowych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości. Odwiedź wszystkie wspaniałe miejsca w Pekinie! Odkryj jak wiele korzyści niesie uczestnictwo w obozie języka chińskiego w Pekinie!

Sprachcaffe zaprasza na przygodę życia - obozy językowe  w Pekinie dla młodzieży


Szkoła Sprachcaffe w Pekinie

Budynek naszej szkoły jest zlokalizowany przy imponującym Zakazanym Mieście, gdzie znajdują się stuletnie drzewa i piękne ogrody.

Zakazane Miasto jest bez wątpienia najpiękniejszym i najspokojniejszym miejscem w Pekinie. Jest to również jeden z największych i najlepiej zachowanych przykładów architektury starożytnej na świecie. Piękne budowle i malownicze ścieżki Zakazanego Miasta, uczyniły to miejsce popularne dla odpoczynku.

Plac Tiananmen znajduje się w odległości spaceru od naszej szkoły języka chińskiego w Pekinie, tam znajduje się również stacja metra, skąd możesz dojechać do miejsca zakwaterowania. Do najbardziej znanego centrum handlowego w Pekinie - Wangfujing – możesz dostać się w 10 minut. Nasz kurs w Pekinie dla młodzieży to idealny wybór na naukę chińskiego!

  • Zapewniamy materiały edukacyjne
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Kursy w Pekinie
Poznaj naszą szkołę

Nauka języka chińskiego w Pekinie

Nasz kurs językowy dla młodzieży to kurs standardowy z języka chińskiego. Uczyć bedziesz się w relaksującej i miłej atmosferze. Kurs standardowy chińskiego to 4 lekcje dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Przy takiej liczbie godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy.

Pierwszego dnia kursu w Pekinie napiszesz test językowy. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

 

Rodzaje kursów w Pekinie

Kurs standardowy

20 lekcji tygodniowo
1 lekcja = 45 minut
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji tygodniowo
1 lekcja = 45 minut
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kursy języka chińskiego w Pekinie dla młodzieży skupiają się na prowadzeniu konwersacji, co pozwoli Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie chińskiego poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku chińskim.

Język chiński będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy po chińsku z innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępami jakie przyniesie Ci nasz kurs chińskiego w Pekinie dla młodzieży!


Zakwaterowanie na obozie językowym

Komfort odgrywa kluczową rolę, jeśli chodzi o prawdziwą przyjemność z niesamowitej przygody za granicą, a nasza rezydencja szkolna doskonale połączyła uroki Wschodu z wygodami Zachodu, aby zapewnić, że twój czas w Pekinie pozostanie niezapomniany. Po intensywnym dniu będziesz delektować się harmonią i spokojem naszego zakwaterowania. Jeślipotrzebujesz chwili na naładowanie baterii przed dalszym zwiedzaniem Pekinu, ale nadal chcesz się integrować, nasze zakwaterowanie to idealne miejsce. Towarzystwo studentów wzbogaci twoje doświadczenie, oferując nieograniczone możliwości praktykowania nowych umiejętności językowych i nawiązywania przyjaźni, które przetrwają całe życie.

Nasza rezydencja w Pekinie

Otrzymasz pełne wyżywienie w naszej rezydencji w Pekinie i będziesz dzielić pokój dwuosobowy z innym studentem. Dostępne są również pokoje wieloosobowe. Rezydencja jest bardzo centralnie położona, a dojście do centrum miasta zajmuje zaledwie 10-15 minut na piechotę. Atutem naszej rezydencji jest łazienka dołączona do pokoju.

Dodatkowe informacje na temat zakwaterowania podczas podróży językowej

Poprzez pobyt w naszej rezydencji, Twoje umiejętności językowe będą wzmacniać się same, a zyskasz dużo pewności w posługiwaniu się językiem obcym! Nasza nowoczesna rezydencja znajduje się w centralnej lokalizacji - możesz być w szkole w zaledwie 10 minut!

Kącik internetowy, salon z telewizorem i restauracja zapraszają do relaksu. Śniadanie i obiadokolacja są podawane w rezydencji, a ciepły lunch dostępny jest w szkole; podczas wycieczki studenci spożywają posiłki w restauracji w pobliżu celu wycieczki. Możesz także skorzystać z usług pralni w rezydencji. Usługa sprzątania pokoju jest wliczona w cenę.


Aktywności dodatkowe w Pekinie

Po lekcjach chińskiego masz szansę uczestniczyć w różnorodnym programie rekreacyjnym praktycznie każdego popołudnia i wieczoru. Oprócz kursu językowego, to, co pozostanie w Twojej pamięci najdłużej i co uczyni Twój językowy wyjazd niezwykłym doświadczeniem, to aktywności w czasie wolnym!

Oprócz wizyt w kinie, organizujemy również wieczory quizowe i imprezy, stanowiące doskonałą okazję do poznania ludzi z całego świata i zawarcia nowych przyjaźni. Co więcej, będziesz miał możliwość praktykowania i doskonalenia swojego chińskiego poza salą lekcyjną. Podczas pierwszego pobytu w Pekinie zwiedzanie miasta powinno znaleźć się na szczycie listy rzeczy do zrobienia. W stolicy Chin jest nieskończona ilość miejsc wartych odwiedzenia; od Wielkiego Muru Chińskiego po wspaniałego Letniego Pałacu. I nie zapomnij spróbować autentycznej i absolutnie pysznej kuchni chińskiej! Organizujemy również wycieczki do miast, regionów i atrakcji wokół Pekinu, na przykład do Świątyni Nieba, Grobów Mingów czy Świątyni Biyun.

Poniżej znajduje się przykładowy plan tygodnia z nami w Pekinie. Prosimy zauważyć, że to tylko przykład, a plan zmienia się cotydzień.

Poniedziałek

Rano:
Test poziomujący i lekcje

Po południu:
Wycieczka zapoznawcza

Wieczorem:
Impreza powitalna

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Lekcja Tai Chi: spróbuj tradycyjnej chińskiej sztuki walki.

Wieczorem:
Piłkarzyki*

Środa

Rano:
Lekcje

Po południu:
Muzeum Stolicy: odkryj starożytne dzieła sztuki Chin

Wieczorem:
Pokaz Gongfu*: ciesz się legendą kung fu prezentowaną przez najlepszych wykonawców Chin

Czwartek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Wycieczka do Świątyni Lama*

Wieczorem:
Wolny wieczór

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Silk Street Market: Największe centrum handlowe w Pekinie

Wieczorem:

impreza pożegnalna

Sobota

Całodniowa wycieczka na Wielki Mur

lub Wyjazd

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Przyjazd

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.

Jeszcze więcej zabawy z Intensywnym Pakietem Zajęć Dodatkowych!

Dzięki intensywnemu pakietu zajęć dodatkowych masz możliwość uczestnictwa w dwukrotnie większej liczbie wycieczek i aktywności, takich jak wizyta w Świątyni Lama czy lekcja Tai Chi. Ten pakiet oferowany jest za dodatkową opłatą zaledwie 432 złotych.


Ceny i terminy - obóz językowy w Pekinie

Egzotyczny i tajemniczny Pekin zaprasza na przygodę nie tylko językową i nie tylko wakacyjną! Zobacz poniżej jakie atrakcyjne ceny przygotowaliśmy dla Ciebie w nadchodzącym roku. Nad uczestnikami obozu zawsze czuwa opiekun. Pierwszego dnia zajęć w szkole odbywa się przyjęcie powitalne. To najwyższy czas aby rozpocząć obóz językowy dla młodzieży z języka chińskiego!

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych! Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych w Pekinie.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Pekinie

Ważne informacja

Transfer: Transfer z lotniska Beijing Airport (PEK) w godz. 8 - 17 i wylot w godz. 8-15. (Koszt transferu z i na lotnisko 416 zł)
Pierwszy transfer: godz. 9 dla przylotów przed godz. 8.
Drugi transfer: godz. 13 dla przylotów do południa.
Trzeci transfer: godz. 18 dla przylotów do godz. 17.

Transfer prywatny możliwy o każdej porze za dodatkową opłatą.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Jeszcze więcej rozrywki: Intensywny program zajęć dodatkowych

Jeśli zdecydujesz się na intensywny program animacji FunPack będziesz mógł skorzystać z 2 razy większej liczby wycieczek i zajęć, takich jak pokaz Kung Fu czy lekcja Thai Chi. Taki pakiet to dodatkowy koszt 312 PLN/ tydzień.
Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych! W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.