2 tygodnie od: 3869zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikujący, dyplom.

Sprawdź oferty!

Nauka języka hiszpańskiego w Hawanie

Szkoła na Kubie jest jedną z najciekawszych szkół językowych w Ameryce Łacińskiej, w której oferujemy naukę hiszpańskiego w Hawanie w naturalnym środowisku. Hawana jest miastem - z ciekawą architekturą i znanymi promenadami. Szczególnie znane jest historyczne centrum miasta będące na liście UNESCO.

Kuba to 50 km wybrzeża oraz 20 km piaszczystych plaż!

Kursy hiszpańskiego w Hawanie są zróżnicowane i oferują naukę odpowiednią dla każdego. Niezależnie od tego czy szukasz kursu podczas wakacji czy intensywnej nauki będziesz zadowolony z postepów jakie osiągniesz.

Wyjątkowe miasto

Hawana to podróż do przeszłości w dwóch wymiarach: okres kolonialny i czas izolacji Kuby podczas Zimnej Wojny.

Atrakcje turystyczne

Odpoczynek na pięknych plażach, poznanie niesamowitej kultury i zwiedzanie ciekawych miejsc - to wszystko czeka na Ciebie w Hawanie.

Wycieczki

Odkryj wszystkie aspekty wyspy podczas dodatkowych wycieczek i poznaj zróżnicowany krajobraz Kuby.

Kurs tańca

Taniec jest prawie w każdym miejscu na Kubie: salsa, merengue, bachata, tango i reggaeton. Pokażemy Ci jak to się robi!

Nasza nowocześnie wyposażona szkoła językowa Sprachcaffe na pięknej karaibskiej wyspie Kuba znajduje się w Hawanie i umożliwia naukę w spokojnej i relaksującej atmosferze. Szkoła językowa znajduje się w dzielnicy Miramar, ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej w Hawanie. Przed rewolucją kubańską w 1959 r. Kubańska klasa wyższa mieszkała tutaj w pompatycznych willach z imponująco zaprojektowanymi fasadami i przestronnymi ogrodami. Teraz w Miramar są nowoczesne i luksusowe hotele, ambasady, konsulaty i międzynarodowe firmy.

Kolejnym dużym plusem naszej szkoły językowej w Hawanie jest bliskość morza: do fantastycznych karaibskich plaż można dotrzeć szybko i łatwo! Po kursie języka hawańskiego możesz także wygodnie i łatwo odwiedzić różne parki i atrakcje.

Oprócz kursu językowego podczas podróży ze Sprachcaffe możesz wybierać spośród różnych zajęć dodatkowych, np. kurs tańca na Kubie - będziesz tańczyć do namiętnych rytmów salsy, merengue, bachata, tanga lub reggaetonu i doświadczysz Kuby wszystkimi zmysłami. Jeśli chcesz zobaczyć więcej Kuby, możesz także zarezerwować wycieczkę i zwiedzić wyspę pieszo, autobusem, wynajętym samochodem lub rowerem! W naszym przewodniku turystycznym zebraliśmy najważniejsze zabytki wyspy, a także wszystko, co warto wiedzieć o kraju i jego mieszkańcach.

Zajęcia dodatkowe na Kubie ze Sprachcaffe

Kuba jako największa z wysp Karaibskich, oferuje kulturową różnorodność oraz miejsce doskonale do odpoczynku. Oprócz nauki hiszpańskiego możesz uczestniczyć w różnych zajęciach dodatkowych. Możesz spróbować kursu tańca: możesz tańczyć do namiętnych rytmów salsy, merengue, bachata, tango i odkrywać Kubę wszystkimi zmysłami. Jeżeli wolisz sam grać na instrumentach, możesz nauczyć się grać kubańską muzykę na kursie gry na instrumentach perkusyjnych. Połącz wypoczynek z nauką hiszpańskiego - Sprachcaffe w Hawanie czeka na Ciebie.


Szkoła języka hiszpańskiego w Hawanie

Szkoła w Hawanie została założona w 2001 r. i posiada nowe i przestronne sale lekcyjne. Szkoła mieści się w dwupiętrowym budynku.

Studenci mogą korzystać z następujących udogodnień:

 • 6 klimatyzowanych sal lekcyjnych z wyposażeniem audiowizualnym
 • Kącika komputerowego z dostępem do internetu
 • Kawiarni

Różne rodzaje kursów hiszpańskiego w Hawanie mogą być zarezerwowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Maksymalna liczba uczniów w grupie to 10 osób.

Co wyróżnia naszą szkołę językową w Hawanie?

Edukacja w sercu miasta

Kuba to bogactwo dziedzictwa kulturowego, naturalnego piękna i pasji.

W Hawanie sprawimy, by pobyt na wyspie był naprawdę niezapomniany.

Doskonałe warunki

Wymarzona lokalizacja:

Szkoła znajduje się w Miramar, wyrafinowanej i tętniącej życiem dzielnicy Hawany.

Dobra szkoła

Coś więcej niż nauka:

Kursy tańca Salsa, Bachata, Merengue i Tango można łączyć z kursem językowym.

Lokalizacja szkoły Sprachcaffe w Hawanie

Szkoła w Hawanie znajduje się w dzielnicy Miramar Jest to jedna z lepszych dzielnic w Hawanie. Przed rewolucją kubańską w 1959 roku, elita Kuby mieszkała w willach z imponującymi fasadami i przestronnymi ogrodami. Miramar z licznymi klubami na jachtach była zaliczana do jednego z najmodniejszych miejsc Hawany w latach 50.

Główna ulica w Miramar zaliczana jest do najładniejszych ulic na Kubie. Obecnie najnowocześniejsze i luksusowe hotele znajdują się w Miramar, jest tam również wiele ambasad, konsulatów. Inną dużą zaletą naszej szkoły hiszpańskiego jest bliskość wody: karaibskie plaże znajdują się bardzo blisko! 


Kursy hiszpańskiego w Hawanie na Kubie

Nauka w Hawanie:
 • Szkoła nad morzem
 • Wykwalifikowana kadra
 • Elastyczny program zajęć

dąc na Kubie kurs języka hiszpańskiego rozpoczyniesz testem językowym, dzięki któremu zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy zaawansowania. Kursy hiszpańskiego w Hawanie odbywają się od poniedziałku do piątku, jednak w dni świąteczne zajęcia się nie odbywają. Na zakończenie kursu każdy student otrzymuje certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy. Taki certyfikat może być wartościowym dokumentem w trakcie ubiegania się o pracę lub studia np. za granicą.

Nasze kursy językowe na Kubie w Hawanie

Oferujemy naukę w Hawanie  na wszystkich poziomach  zaawansowania od absolutnie początkującego po bardzo zaawansowany. Możesz również wybrać czas trwania oraz intensywność kursu. Możesz wybrać kurs hiszpańskiego w Sprachcaffe trwający od kilku tygodni do kilku miesięcy! Narodowości, które możesz spotkać w Hawanie to m.in: Niemcy, Szwajcarzy, Amerykanie, Norwedzy. Grupy kursantów to maksymalnie 10 osób, dzięki czemu zajęcia są bardzo efektywne. Nasze kursy języka hiszpańskiego w Hawanie:

 

Rodzaje kursów w szkole w Hawanie

Standardowy hiszpański

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 10 osób

Intensywny hiszpański

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 10 osób

Superintensywny hiszpański

40 lekcji tygodniowo (30 godzin)
Wielkość grupy: do 10 osób

Hiszpański part-time

10 lekcji tygodniowo (7,5 godziny)
Wielkość grupy: do 10 osób

Hiszpański indywidualnie

10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
Min. czas: 1 tydzień

Kurs salsy

10 lekcji tygodniowo
zajęcia z kubańskim partnerem do tańca

* 1 lekcja = 45 minut

Minimalny wiek uczestników kursu to 18 lat. W przypadku osób w wieku 16 - 17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie.

Informacje: Aby wjechać na Kubę, potrzebujesz karty turystycznej. Jest ona ważna przez 30 dni. Zwykle na miejscu można ją przedłużyć o kolejne 30 dni. Obowiązkowo musisz mieć ze sobą również dowód prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w podróży.


Formy zawaterowania w Hawanie

Studentom uczącym się języka hiszpańskiego na kursie Sprachcaffe w Hawanie oferujemy różne rodzaje zakwaterowania. Ponieważ miejsce Twojego pobytu jest ważnym elementem kursu językowego, wybierz zakwaterowanie odpowiednie dla Ciebie.

Oferujemy apartamenty komfortowe oraz pensjonat. Pokój 2-osobowy tylko dla osób rezerwujących razem. W tych rodzajach zakwaterowania w Hawanie będziesz mieć możliwość komunikacji z innymi osobami – z mieszkańcami oraz studentami – dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się na zajęciach. Zakwaterowanie z innymi osobami oznacza również, że będziecie dzielić się przydatnymi wskazówkami, planować wspólne wyjścia i inne zajęcia rekreacyjne.

Zakwaterowanie w Pensjonacie w godzinach09:00 - 00:00.  

Zakwaterowanie w Apartamentach w godzinach12:00 - 00:00.

Więcej informacji dotyczących zakwaterowania w Hawanie znajdziesz, wybierając jedną z poniższych opcji:

Dostępne formy zakwaterowania w Hawanie

Hotel

pokój 1- lub 2-osobowy

codzienne sprzątanie
bez wyżywienia

Wspólny apartament

pokój 1- lub 2*-osobowy
ok. 20 minut pieszo od szkoły

bez wyżywienia

* Pokój 2 osobowy dostępny tylko dla 2 znajomych osób rezerwujących razem.

Mieszkanie w Hawanie

Nasz kompleks apartamentów w Hawanie znajduje się w pobliżu dzielnicy Miramar, w której można znaleźć wiele luksusowych hoteli, ambasad, międzynarodowych firm, barów i dyskotek. Słynne centrum konferencyjne Palacio de las Convenciones znajduje się zaledwie kilka minut od hotelu.

Komfortowe apartamenty mieszczą się w dwupiętrowych bungalowach i otoczone są licznymi basenami i ogrodami. Apartamenty jednoosobowe można zarezerwować tylko na życzenie. Apartamenty są regularnie sprzątane. Pościel i ręczniki są zapewnione, ale zalecamy zabranie ze sobą ręczników plażowych. Uczniowie mogą korzystać z Internetu w hotelowym lobby po cenach połączenia 3 CUC za 30 minut i 6 CUC za 1 godzinę.

Dla naszych studentów dostępne są różne sklepy, restauracje, bary i kawiarnie. Kompleks apartamentów obejmuje również basen i małą plażę, na której można bezpłatnie korzystać z leżaków. Kursantom oferujemy różne opcje sportowe, w tym studio fitness, boisko do siatkówki plażowej, saunę, kort tenisowy, kursy nurkowania i wiele innych (na miejscu mogą obowiązywać dodatkowe opłaty). Specjalną usługą dla naszych uczniów jest codzienny autobus kursujący między kompleksem apartamentów a szkołą językową Sprachcaffe lub centrum miasta.


Pensjonat w Hawanie

Nasze pensjonaty w Hawanie to oferta odpowiednia dla bardziej oszczędnych uczestników. Możesz zarezerwować prosto urządzone, ale wciąż czyste i bezpieczne pokoje jedno- i dwuosobowe. Jednocześnie tanie zakwaterowanie daje większą swobodę finansową, którą można wykorzystać na spędzanie wolnego czasu w Hawanie.

W pensjonacie możesz bardzo szybko poznać miejscowych, którzy chętnie opowiedzą o swoim kraju rodzinnym i ich kulturze oraz udzielą cennych wskazówek, jak spędzić wolny czas, co jest ogromną zaletą tych miejsc. Dzięki zakwaterowaniu w naszym pensjonacie poznasz autentyczną Kubę i jej mieszkańców, co często omija innych podróżnych. Należy pamiętać, że mogą tu występować przerwy w dostawie energii elektrycznej i wody.

Przyjazd do miejsca zakwaterowania odbywa się w niedzielę. Uwaga: czas zameldowania od 09:00 do północy w naszym pensjonacie i od 12:00 do północy w naszych apartamentach w Hawanie. Wyjazd jest w sobotę.


Zajęcia dodatkowe na Kubie

W  Hawanie dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego:

 • Możesz ochłodzić się w cieniu palm wzdłuż białej plaży Santa Maria
 • Różnorodne sporty wodne. Interesująca może być również gra lokalnej drużyny baseballu.
 • Poczuj muzykę! Odkryj różnorodne bary muzyczne i tańce, takie jak Salsa, Merengue, Bachata, Tango czy Reggaeton. Z nami możesz również zarezerwować kurs tańca.
 • Zanurz się w historii Kuby i odwiedź muzea oraz historyczne miejsca Hawany i okolic.

Poniżej dodatkowe kursy oferowane przez Sprachcaffe w Hawanie. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Kurs nurkowania na Kubie

•    Kurs nurkowania 1255 PLN Certyfikat SSI (dla początkujących)
•    Kurs nurkowania Open Water 1760 PLN Certyfikat SSI (dla początkujących)
•    Zaawansowany kurs nurkowania Open Water 615 PLN
•    Certyfikat SSI, Wymagane: 24 odbytych nurkowań, 4 specjalizacje do wyboru każda

Kursy tańca

Kubańczycy mają muzykę we krwi. Wywodzą się oni z afrykańskich niewolników, hiszpańskich zdobywców oraz europejskich imigrantów. Ta różnorodność postaw, tradycji i emocji wyrażana jest za pomocą różnych stylów muzycznych.

Na Kubie taniec jest szczególnie istotnym elementem wyrażaniem siebie - jest to również wspaniała zabawa! Muzyka nie zawsze musi być energiczna, może być również spokojna i romantyczna. Podczas nauki kubańskiego tańca, możesz również dowiedzieć się wiele o kulturze i mentalności mieszkańców wyspy.

Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców latynoamerykańskich. Właściwie to więcej niż taniec, to urozmaicenie, element życia większości mieszkańców wysp karaibskich, który stał się modny w szkołach tanecznych, klubach i dyskotekach na całym świecie. Naucz się różnych stylów wraz z Twoim kubańskim partnerem do tańca, a doświadczysz niezapomnianych przeżyć kulturowych.

5 popołudni w tygodniu / 10 lekcji (poniedziałek - piątek), 675 PLN

Odwiedź naszą szkołę tańca i zanurz się w świecie pełnym kubańskich rytmów! Oferujemy różne kursy tańca. Oprócz salsy z nami możesz nauczyć się tanga, reggaetonu, merengue i bachaty. Profesjonalny instruktor tańca nauczy Cię sekretów zmysłowego tańca. Oczywiście będziesz mieć również osobistego partnera do tańca.

Cena za tydzień: 100 €

Cena obejmuje:

 • 2 lekcje tańca dziennie (10 lekcji tygodniowo, każda po 45 minut)
 • Rozpoczęcie zajęć: w każdy poniedziałek
 • Prywatny partner do tańca
 • Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie

Kursy gry na bębnach

Kubańczycy mają muzykę we krwi. Wywodzą się oni z afrykańskich niewolników, hiszpańskich zdobywców oraz europejskich imigrantów. Ta różnorodność postaw, tradycji i emocji wyrażana jest za pomocą różnych stylów muzycznych

Podczas grania na bębnach możesz poczuć duszę muzyki i w ten sposób bezpośrednio poczuć kubańska kulturę. W trakcie naszych kursów, zanim zaczniesz grać na bongo i tumbadores, możesz poznać różne instrumenty perkusyjne i interesujące fakty dotyczące historii i początków. Ważne jest, abyś poznał prawidłową pozycje dłoni, ciała oraz różne trzymanie instrumentu, ponieważ od tego uzależniony jest dźwięk. Z czasem okaże się, że Twoje poczucie rytmu dostosowuje się do mieszkańców wyspy.

Na kursie nauczysz się 3 stylów kubańskich: Rumby, Son, Cha Cha Cha i oczywiście różnych Bolero. Liczba uczestników na każdym kursie jest ograniczona; dzięki czemu zajęcia mogą być dopasowane do indywidualnych zainteresowań. Nawet osoby, które potrafią grać na bębnach, mogą poznać wiele interesujących pomysłów i sugestii podczas kursu.

Cena za tydzień: 100 €

Cena obejmuje:

 • 2 lekcje dziennie (10 lekcji tygodniowo, każda po 45 minut)
 • Rozpoczęcie zajęć: każdy poniedziałek
 • Profesjonalny nauczyciel gry na perkusji
 • Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie

Więcej informacji o naszych programach oraz o niesamowitych wycieczkach na Kubie jakie oferujemy, znajdziesz na stronie Holiday-n-Adventure


Ceny i terminy - Kuba, Hawana

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie kursu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia

Ceny podanie poniżej nie obejmują przelotu. Przeloty na Kubę z Polski często wiążą się z przesiadkami.

Zarezerwuj:

*/