2 tygodnie: od 4000 zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikujący i dyplom ukończenia kursu

Sprawdź oferty!

Nauka języka hiszpańskiego w Maladze

Kurs hiszpańskiego w Maladze nad Costa del soli w pobliżu gór Betyckich? Wspaniała pogoda panuje tu przez cały rok. Będziesz mógł uczyć się słówek hiszpańskich w ciepłe wieczory oraz przyłączyć się z kieliszkiem wina do mieszkańców spędzających czas w pobliskim barze. Hiszpanie są wyjątkowo towarzyskim narodem!

Malaga oferuje również miejsca rozrywki kulturalnej; znajdują się tam słynne białe wioski oraz imponujące historyczne budynki: Pałac Królewski Alcazaba czy katedra. Picasso urodził się właśnie w Maladze.Nauka hiszpańskiego w Maladze to połączenie kursu i wypoczynku w słonecznej atmosferze.

Odwiedź Malagę!

Zachęcamy do zwiedzania Malagi podczas kursu językowego za granicą. Możecie cieszyć się swoją podróżą językową w nowych warunkach.

Dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań.

Dowiedz się więcej jak wygląda nowa normalność w Sprachcaffe!

Dlaczego warto pojechać na kurs hiszpańskiego do Malagi?

Słoneczko

Costa del Sol - Wybrzeże Słońca. Nazwa mówi sama za siebie, prawda?

Raj dla urlopowiczów

Playa de Malagueta jest znana na całym świecie, nad turkusowym morzem zrelaksujesz się po intensywnym i udanym dniu nauki.

Beachbar

Mamy własny bar na plaży: La Tortuga to idealne miejsce na spotkanie z ludźmi o podobnych upodobaniach przy dobrym drinku.

Przyjemna okolica

Lokalizacja naszej szkoły językowej w Maladze zachęca do spędzenia wolnego czasu na złocistej plaży.

Jakość prowadzonych kursów w naszej szkole potwierdza akredytacja

Jak wygląda nauka w Maladze?

W naszej szkole Sprachcaffe nauczysz się języka hiszpańskiego w naturalnym środowisku. Organizujemy wiele rodzajów kursu, a nauka  hiszpańskiego w Maladze jest wyjątkowo różnorodna, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Malaga to piękne i słoneczne miasto, gdzie panuje wspaniały, subtropikalny klimat. A Ty masz szansę na poprawę znajomości hiszpańskiego na jednym z niezapomnianych programów nauki Sprachcaffe w Maladze w międzynarodowej atmosferze studentów.

Przeczytaj opinie o szkole

Kim Goyoung (Korea)

Lektorzymają doświadczenie w nauczaniu i dzięki temu osobom z zagranicy jest dużo łatiwej opanować hiszpański.

Przeczytaj opinię o szkole »

Dlaczego nauka języka w szkole w Maladze ze Sprachcaffe?

Nauka hiszpańskiego w Maladze to wyjątkowe doświadczenia w wielu aspektach, nie tylko językowych. Na  kursach w Maladze możesz uczyć się hiszpańskiego od native speakerów i jednocześnie odkrywać jedno z najpiękniejszych andaluzyjskich miast. Pomimo licznie przyjeżdżających turystów, stolica Costa del Sol zachowuje swój charakterystyczny urok. Nauka hiszpańskiego w Maladze jest inwestycją w Twoją przyszłość i daje Ci możliwość odwiedzenia unikalnych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych międzynarodowych znajomości. Piękna plaża w El Palo jest szczególnie popularna wśród młodych mieszkańców, jest również miejscem, gdzie znajduje się szkoła Sprachcaffe.


Nasza szkoła języka hiszpańskiego w Maladze

Szkoła Sprachcaffe w Maladze założona została w 1984 roku. Składa się z 2 oddzielnych budynków - typowych andaluzyjskich willi, oddalonych od siebie o 25 metrów. Nauka hiszpańskiego odbywa się czasami na tarasie znajdującym się na dachu szkoły co jest niesamowitym doświadczeniem.

Szkoła hiszpańskiego w Maladze:
  • 13 klimatyzowanych sal lekcyjnych
  • Szkoła 100 metrów od plaży i  2 kilometry od centrum
  • Taras
  • Recepcja
  • Sala komputerowa z płatnym dostępem do internetu
  • W szkole bar i winiarnia 'La Tortuga'
  • Akredytacje: FEDELE, Instituto Cervantes, ACEM, AEEA, ALTO, WYSE
Zobacz jakie kursy hiszpańskiego w Maladze oferuje szkoła Sprachcaffe.

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Maladze?

Edukacja w sercu miasta

Uczniowie i nauczyciele są jak jedna duża rodzina. Klimat śródziemnomorski i skarby kultury.

Doskonałe warunki

Szkolny bar plażowy La Tortuga to idealne miejsce na imprezę i nawiązanie nowych przyjaźni. Zajęcia często odbywały się na świeżym powietrzu.

Dobra szkoła

Nasza szkoła jest akredytowana przez Instituto Cervantes. Szkoła znajduje się w andaluzyjskiej willi, 100 m od plaży.
Lokalizacja szkoły Sprachcaffe w Maladze

Szkoła położona jest w andaluzyjskiej willi w dzielnicy Pedregalejo, 2 kilometry od centrum i 100 metrów od plaży. Jest to doskonałe miejsce do nauki języka i mieszkania. Możesz korzystać ze spokoju przedmieścia, ale również jest stąd blisko do rozrywkowej “El Palo”. Do centrum Malagi dotrzesz autobusem - przystanek znajduje się w pobliżu szkoły. Wzdłuż promenady jest wiele barów, restauracji z owocami morza, w tym również szkolna winiarnia “La Tortuga”. Nasz bar zlokalizowany na plaży jest doskonałym miejscem na spotkanie z nowymi znajomymi.


Kurs języka hiszpańskiego w Maladze

W trakcie kursu języka hiszpańskiego w Maladze będziesz komunikować się od samego początku i aktywnie uczestniczyć w lekcjach. To pomaga szybko i trwale przyswajać język hiszpański i nowe słownictwo. Aby zapewnić sukces twojego kursu językowego hiszpańskiego w Maladze, w Sprachcaffe nauczą cię wysoce wykwalifikowanych i zaangażowanych nauczycieli. Większość z nich to rodzimi hiszpańscy. Cieszą się nauczaniem i zawsze są gotowi pomóc w razie jakichkolwiek pytań po zakończeniu kursu hiszpańskiego w Maladze.

Certyfikat uczestnictwa

Otrzymaj nasz certyfikat Sprachcaffe na koniec kursu

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasi wykwalifikowani nauczyciele nauczą cię hiszpańskiego

Znana szkoła językowa

Korzystaj z zalet naszej uznanej szkoły językowej

Test poziomujący

Online z domu lub na początku Twojej podróży językowej

Przegląd kursów angielskich w Londynie

Kurs standardowy

Kurs standardowy składa się z 20 lekcji po 45 minut każda . Rozmiar grupy dla kursu standardowego to maksymalnie 10 osób, a minimalny okres trwania to1 tydzień.

Więcej informacji>>

Kurs intensywny

Kurs intensywny składa się z 30 lekcji po 45 minut każda . Rozmiar grupy dla kursu intensywnego to maksymalnie 10 osób, a minimalny okres trwania to1 tydzień.

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

Dzięki indywidualnym lekcjom możesz wybrać tematy istotne dla ciebie w 10 lub 20 lekcjach po 45 minut razem z nauczycielem. Minimalny okres trwania to 1 tydzień. Opcjonalnie może wziąć udział druga osoba.

Więcej informacji>>

Study Club

Study Club składa się z 2 lekcji tygodniowo, każda trwająca 45 minut. Minimalny czas trwania to 1 tydzień. Jednocześnie może uczestniczyć w nim maksymalnie 10 osób. Udział jest bezpłatny.

Kurs egzaminacyjny

Dzięki naszym kursom przygotowującym do uzyskania certyfikatów z języka angielskiego, idealnie przygotujesz się do egzaminu TOEFL lub IELTS. Długość kursu wynosi od 20 do 30 lekcji po 45 minut każda. Minimalny okres trwania kursu to 12 tygodni, a liczba uczestników w grupie jest ograniczona do maksymalnie 10 studentów. Obowiązują dodatkowe opłaty za egzamin.

Więcej informacji>>

Kim Gayoung (Korea Południowa)

Studiuję hiszpański od 3 miesięcy w Sprachcaffe Malaga Plus i planuję kontynuować naukę przez kolejne 7 miesięcy. Uważam, że doświadczeni nauczyciele i przyjazna atmosfera sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do nauki języka hiszpańskiego.

Bart Van Zundert (Holandia)

Málaga to doskonałe miejsce do nauki hiszpańskiego, gdzie język ten otacza cię na każdym kroku. Sprachcaffe Málaga Plus oferuje nie tylko przyjazną atmosferę i doświadczonych nauczycieli, ale również korzystne warunki do nauki, zwłaszcza dzięki niewielkiej wielkości szkoły. Pogoda, smaczne jedzenie oraz życzliwy personel, w tym Antonio jako Dyrektor Szkoły, sprawiają, że nauka hiszpańskiego staje się nie tylko skuteczna, ale także przyjemna.

Romke (USA)

Dzięki kursowi i rodzinie goszczącej, Romke znacząco poprawił swoją znajomość hiszpańskiego, a jego gospodarze zawsze dbali, aby nie miał pustego żołądka!


Gdzue będziesz mieszkać w Maladze?

Zależy nam, żebyś czuł się komfortowo podczas Twojego kursu hiszpańskiego i dlatego oferujemy różne rodzaje zakwaterowania. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie typy zakwaterowania w Maladze dają Ci szansę na komunikowanie się z innymi osobami - mieszkańcami lub studentami szkoły językowej - i w ten sposób ćwiczenia umiejętności nabytych podczas zajęć.

Godziny zakwaterowania:

  • Rodzina goszcząca: 08:00 - 24:00
  • Apartamenty: 12:00 - 24:00  

Więcej informacji znajdziesz wybierając odpowiedni typ zakwaterowania:  

Dostępne formy zakwaterowania w Maladze

Rodzina goszcząca

pokój 1- lub 2-osobowy
10-15 minut pieszo od szkoły
wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)

Apartament

pokój 1- lub 2-osobowy
2 minuty pieszo od szkoły
bez wyżywienia

Studio

pokój 1- lub 2-osobowy
do 20 minut pieszo od szkoły
własna kuchnia i łazienka

Rezydencja

pokój 1- lub 2-osobowy
8 minut pieszo od szkoły
wyżywienie BB
BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie

Czas wolny w Maladze

Słoneczna i spokojna Malaga położona jest na południu Hiszpanii nad samym morzem  Śródziemnym u podnóża Gór Betyckich. Klimat jest tu niezwykle łagodny, dzięki czemu uprawia się tam m.in. banany, figi czy pomarańcze. Malaga ma dwie twarze: spokojną i romantyczną, a z drugiej strony nocne życie może być tu naprawdę ekscytujące. Klimat w Maladze jest idealny dla wszelkich sportów takich jak: golf, tenis, siatkówka plażowa, jazda rowerem, jazda konno czy nawet treking po górach Betyckich (wspaniały widok na Morze Śródziemne).

Nocne życie  to możliwość odwiedzenia restauracji, baru, kawiarnii, kina, klubu czy po prostu romantyczny spacer promenadą przy blasku latarnii. Turystyka w Maladze jest ważna jednak jest ona wyjątkowo zrównoważona i spokojnie się rozwija. Wciąż można zobaczyć tańce flamenco czy walkę byków tak popularną w Hiszpanii.  

Zajęcia dodatkowe ze Sprachcaffe

Szkoła hiszpańskiego w Maladze organizuje wycieczki, zwiedzanie muzeów, wycieczki po mieście, jak również wspólne wyjścia do barów, kina, teatru. Nasi sympatyczni współpracownicy w szkole z przyjemnością udzielą Ci szczegółowych informacji i wskazówek dotyczących indywidualnego zwiedzania oraz zajęć dodatkowych.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
zwiedzanie miasta

Wieczorem:
czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Siatkówka plażowa

Wieczorem:

Tapas

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wspinaczka

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Grill na plaży

Sobota

Całodniowa wycieczka

do Granady

 

Niedziela

Wycieczka do Sevilli

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Lokalne wydarzenia

W Maladze organizowanych jest wiele wydarzeń, w których warto wziąć udział. Poniżej przegląd corocznych wydarzeń. Malaga ma do zaoferowania jeszcze więcej. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe Málaga!

La Noche de San Juan (czerwiec): Czy jest lepszy sposób na powitanie lata niż na pięknej piaszczystej plaży z ogniskiem, jedzeniem, napojami i przyjaciółmi?! Podobnie jak w przypadku letnich festiwali w Europie Północnej, początek lata w Maladze jest spektakularny. Imprezę uzupełniają koncerty, muzyka i różne rozrywki.

Día de Pescaíto (czerwiec): Tradycyjny festiwal rybny obchodzony jest co roku w Torremolinos. Tego dnia typowa andaluzyjska specjalność będzie dystrybuowana bezpłatnie w dzielnicy rybackiej La Carihuela. Następnie możesz posmakować anchois przy muzyce na żywo.

Bienale de Arte Flamenco (wrzesień): Co dwa lata w Maladze i okolicach świętuje się kulturę flamenco. Najlepsi tancerze flamenco pokazują swoje umiejętności w ekscytujących programach. Oprócz występów flamenco odbywają się także wystawy sztuki i występy grup.


Ceny i terminy - Hiszpania, Malaga

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie kursu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (4 euro /tydzień, 15 euro depozyt)

List wizowy dla osób spoza Unii Europejskiej.

Ważne! Ceny nie zawierają lotu. Prosimy zorganizować przejazd/ przelot samodzielnie. Oto linie lotnicze, z których usług można skorzystać, udając się do Malagi: Wizzair, Ryanair, Norwegian Airlines.

Wybierz i zaplanuj swój kurs językowy