2 tygodnie: od 8500 zł

W cenie: Kurs standardowy, rezydencja , pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min. 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź oferty!

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Nasze obozy z języka niemieckiego w Monachium

Młodzież z całego świata w wieku 16-21 lat będzie zachwycona możliwościami nauki języka niemieckiego w praktyce w Niemczech.

Zanurzenie się praktycznie bezprzerwy w języku niemieckim jest najbardziej efektywną formą nauki języka obcego. Sam fakt przebywania w międzynarodowym towarzystwie kursantów, w otoczeniu Niemców i całej niemiekiej atmosfery sprzyja szybkim postępom w nauce i przełamaniu barier językowych.

Wybierz standardowy lub intensywny kurs zacznij wakacyjną przygodę z językiem niemieckim w Monachium

  • Doskonała lokalizacja
  • Blisko stacji U-Bahn i Straßenbah
  • Kursy: standardowy & intensywny
  • Pokoje 1, 2 i 3 osobowe

Monachium przepiękna stolica Bawarii zawiera w sobie wszystko to co charakterystyczne dla Niemiec.

Wspaniała architektura, niekończące się bulwary, parki, ogrody.

Naucz się niemieckiego w otoczeniu niemieckiej kultury, tradycji, historii i w międzynarodowej grupie kursantów na obozie językowym. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów języka niemieckiego.

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Monachium?

Edukacja w sercu miasta

Szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych typu seminaria, wizyty w muzeum i wycieczki. Latem w Monachium odbywa się wiele imprez miejskich.

Doskonałe warunki

15 minut od parku Englischer Garten. Spacer na Stare Miasto zajmuje 20 minut.

Dobra szkoła

Odnowione, nowoczesne i dobrze oświetlone sale lekcyjne.

Szkoła oferuje egzaminy TELC A1-C2.

W cenie kursu 2 tygodniowego darmowa wycieczka całodniowa!

Neuschwanstein – baśniowy zamek  leżący na terytorium Bawarii, wyidealizowany przez Disneya a zbudowany dla króla Ludwika II Wittelsbacha. Jest stylizowany na średniowieczny, jednak nie powstał on wcale w tejże epoce – jego budowę zaczęto w 1869 roku. Położony w otoczeniu gór, rzeki  i drzew śnieżnobiały zamek jest najczęściej fotografowaną budowlą w Niemczech - nic zatem dziwnego, że był on inspiracją dla twórców czołówki  disneyowskich bajek.

Szkoła średnia za granicą

Pragniesz spędzić za granicą więcej czasu: uczyć się, poznawać nowych przyjaciół i odkrywać kraj? Sprawdź nasz program nauki w szkole średniej w Anglii, USA, Australii i wielu innych państwach. To będzie niepowtarzalna przygoda! Może trwać miesiąc, a może nawet cały rok szkolny! Szczegóły tutaj: Szkoła średnia za granicą.

Szkoła językowa w Monachium

Przyjedź do Niemiec na wakacje. Przeżyj przygodę życia i naucz się płynnie i bez skrępowania mówić po niemiecku.

Nasza szkoła w Monachium znajduje się w nowo-barokowym budynku z 1900 roku. Szkoła została gruntowanie odrestaurowana i w pełni przystosowana do zajęć lekcyjnych. Dodatkowe sale lekcyjne znajdują się w budynku obok na ulicy Bauerstraße 2. Szkoła Sprachcaffe posiada łącznie 7 sal lekcyjnych, 4 sale znajdują się w budynku na ulicy  Franz-Joseph Straße 48, poostałe 3 sale na ulicy Bauerstraße 2.

Poza doskonalym wyposarzeniem sal lekcyjnych grupy kursantów są tak dobierane (liczba osób i poziom znajomości języka) aby każdy mógł uczyć się w odpowiedniej grupie dla siebie.

 Szkoła Sprachcaffe w Monachium:

  • 7 sal lekcyjnych
  • Wspólny pokój dla studentów
  • Darmowe Wi-Fi

Lokalizacja szkoły w Monachium

Szkoła zlokalizowana jest w centrum dzielnicy Schwabing-West, która jest bardzo popularnym miejsce w Monachium dla lokalnych miejszkańców. Znajduje się tu ponad  50 restauracji, kina, teatry, parki, muzea i inne atrakcje dla młodzieży, z których mogą skorzystać w wolnym czasie po zajęciach w szkole.

 Szkoła Sprachcaffe zlokalizowana jest 15 minut od  Englischer Garten a 20 min. potrzeba aby dotrzeć  pieszo do starego miasta Monachium lub metrem liniami:

  • U-Bahn: U3 – U6 (przystanek: Giselastraße)
  • Straßenbahn: 27 -28 (przystanek: Elisabethplatz)

Oferowane kursy niemieckiego w Monachium dla młodzieży 16-21 lat

Obóz języka niemieckiego to najlepsza i najszybsza forma podszkolenia języka niemieckiego

Podczas nauki w szkole na obozie poznasz nowe słownictwo, wyrażenia, przełamiesz barierę językową, poznasz nowych przyjaciół i szybko podszkolisz niemiecki. Oferujemy dwa typy kursów językowych różniących się poziomem intensywności. Kurs standardowy to 20 godz lekcji tygodniowo a kurs intensywny to 30 zajęć godz. lekcji w tygodniu.

Rodzaje kursów w Monachium

Kurs standardowy

20 lekcji 
Min. czas: tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji 
Min. czas: tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Zakwaterowanie w Monachium

W Monachium oferujemy możliwość zakwaterowania u starannie wybranych i sprawdzonych rodzin godzczących. Największą zaletą tego typu formy zamieszkania jest opieka rodziny nad kursantem, możliwość ciągłego doszkalania niemieckiego podczas rozmów z rodziną jak i pełne wyżywienie dostarczone przez rodzinę.

Gdzie chcesz mieszkać w Monachium?

Rodzina goszcząca

Pokój 1 lub 2 osobowy
Pełne wyżywienie
Wyposażenie typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy
Dojazd od szkoły: do 50 min.

Rezydencja

Pokój wieloosobowy Pełne wyżywienie 35 minut komunikacją publiczną od szkołyAktywności podczas Twojej podróży językowej do Monachium

Przygotuj się na prawdziwą przygodę w niemieckim stylu w Monachium! Zaledwie kilka minut od naszej szkoły językowej znajduje się Englischer Garten, jeden z największych parków miejskich na świecie. To oaza dla miłośników słońca i fanów sportu - z małym jeziorem i słynnym "Haus der Kunst".

Monachium to centrum dla fanów sportu. Park Olimpijski, gdzie odbyły się Igrzyska Olimpijskie w 1972 roku, zasługuje na wizytę, podobnie jak słynna Allianz Arena, stadion domowy klubu piłkarskiego Bayern Monachium. Aby poznać kulturę i historię Monachium, konieczna jest wizyta w Pałacu Nymphenburg. W dzielnicy Schwabing znajdują się restauracje serwujące międzynarodowe specjały oraz wiele tradycyjnych bawarskich restauracji, gdzie można spróbować lokalnej kuchni, w tym pieczonego mięsa wieprzowego z knedlami i surówką.

Program aktywności

Organizujemy specjalne aktywności dla naszych młodych studentów, które są uwzględnione w cenie kursu. Poniższy przegląd przedstawia typowy przykładowy tydzień podczas podróży językowej do Monachium, ale może odbiegać od idealnego kursu w zależności od dostępności. Nasz zespół na miejscu robi wszystko, aby nasi studenci w Monachium mieli niezapomniane wakacje i doświadczenia.

Poniedziałek

Rano:
Test poziomujący i lekcje

Po południu:
Zwiedzanie szkoły i wycieczka po okolicy

Wieczorem:
Impreza powitalna

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
BMW World: przyjrzyj się najnowszym samochodom

Wieczorem:
Wolny wieczór

Środa

Rano:
Lekcje

Po południu:
Czas wolny

Wieczorem:
Wolny wieczór

Czwartek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Muzeum Piłki Nożnej Allianz Arena: zwiedź miejsce urodzenia niemieckiej piłki nożnej.

Wieczorem:
Wolny wieczór

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Sport w parku

Wieczorem:

Piknik z tradycyjnymi niemieckimi potrawami

Sobota

Całodniowa wycieczka do Zamku Neuschwanstein

lub Wyjazd

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Przyjazd

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.

Jeszcze więcej zabawy z Intensywnym Pakietem Zajęć Dodatkowych!

Dzięki intensywnemu pakietu zajęć dodatkowych masz możliwość uczestnictwa w większej liczbie wycieczek i aktywności. Ten pakiet oferowany jest za dodatkową opłatą zaledwie 480 złotych za tydzień.


Ceny obozu w Monachium

Ważne informacje

Transfer: Zarezerwuj przylot na lotnisko we Monachium w godzinach 10-19, a wylot w godzinach 8 -17. (Koszt transferu z i na lotnisko 550 zł)
Możliwy transfer z głównego dworca kolejowego o dowolnej porze.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjad/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, zajęcia lekcyjne rozpoczynają się w poniedziałek, wyjazd jest w sobotę.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Największą zaletą obozów językowych jest ilość usług zawartych w pakiecie. Są to zawsze: kurs językowy, zakwaterowanie u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie, opieka opiekuna, wycieczki, program zajęć dodatkowych, certyfikat ukończenia kursu.

Cena nie obejmuje tylko przelotu i ubezpieczenia.

Szkoła w Monachium oferuje zajęcia wyłącznie w sezonie C tzn. w sezonie wakacyjnym.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!