🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Zagraniczne wyjazdy językowe dla dorosłych

Chcesz nauczyć się angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, chińskiego lub arabskiego? To życzenie spełni się w Sprachcaffe. Skorzystaj z prawie 40-letniego doświadczenia ponad 30 naszych szkół językowych na całym świecie. Na naszych kursach językowych dla młodych profesjonalistów, studentów i dorosłych poznasz z bliska zagraniczne kraje i kultury oraz poprawisz swoje umiejętności językowe w ciągu kilku tygodni. Poznawaj ludzi z całego świata, nawiązuj trwałe przyjaźnie i zdobywaj doświadczenia, z których będziesz korzystać przez całe życie. To będzie niezapomniane przeżycie!

 

Klient nasz Pan

Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Służymy pomocą: +48 690 323 898 i info.polska_ett_@sprachcaffe_dot_.com.

A tu formularz zgłoszeniowy.

Akredytowane szkoły językowe

Otrzymasz od nas dyplom, a nawet przygotujesz się do zdobycia certyfikatu potwierdzającego znajomość języka obcego.

40 lat doświadczenia

Ponad 55 000 studentów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kurs językowy.

Niezapomniane wspomnienia

Podróże językowe to nie tylko kurs, to wspaniałe doświadczenia.

Sprawdźcie opinie naszych kursantów.

W Sprachcaffe dokonujesz rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej, w której będziesz się uczyć - bez pośredników - a jednocześnie korzystasz z certyfikowanej jakości nauczania.

Zagraniczne kursy językowe dla dorosłych

Kurs Nauczycielski

Unikalny, praktyczny program szkolenia nauczycieli

Więcej »

Kursy szyte na miarę Twoich potrzeb

Rodzinne wakacje z dziećmi

Angielski dla całej rodziny

Zobacz »

Przygotowanie do egzaminów

Certyfikat, który otwiera wszystkie drzwi

Więcej »

Multipakiet Sprachcaffe

Przy tak szerokiej ofercie miejsc trudno jest wybrać jedną szkołę? Może chcesz podczas swojej nauki języka odkryć coś więcej niż dane miasto lub dany region? Z Multipakietem Sprachcaffe nie ma problemu! Daje on możliwość odbycia podróży językowej do kilku miast.

Kurs językowe online dla dorosłych

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy językowe w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Dlaczego kursy językowe w Sprachcaffe?

Na naszych kursach językowych dla dorosłych każdy znajdzie coś dla siebie: plażę, kulturę, życie nocne, miasto, przyrodę lub sport. Szybko zauważysz, że podczas pobytu językowego w krótkim czasie znacznie poprawisz swoje umiejętności językowe. Z jednej strony wynika to z dostosowania kursów językowych do Twoich potrzeb, ale również z tego, że możesz od razu zastosować nowo zdobytą wiedzę z kursu językowego w prawdziwych życiowych sytuacjach. Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu podróży będziesz rozmawiać z innymi dorosłymi z całego świata w języku obcym - i właśnie to jest świetne w kursach językowych dla dorosłych.

Odkryj miejsca z szerokiej gamy kursów językowych Sprachcaffe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w których możemy zorganizować Twoje kursy języka angielskiego. Za wszystkimi kursami językowymi dla dorosłych stoi oczywiście niezawodna organizacja i wsparcie zapewniane przez Sprachcaffe. Jeśli chcesz połączyć wakacje z nauką nowego języka obcego lub odświeżyć swoje umiejętności językowe, kursy językowe dla dorosłych w Sprachcaffe są właśnie dla Ciebie!

Wartościowy pobyt językowy dla dorosłych ze Sprachcaffe!

Jeśli chcesz wykorzystać wakacje, aby nauczyć się nowego języka i chcesz dużo dowiedzieć się o kraju goszczącym, przygotujemy dla Ciebie pobyt językowy dla dorosłych! Dzięki Sprachcaffe można w krótkim czasie odświeżyć swoje umiejętności językowe lub nauczyć się nowego języka obcego, a jednocześnie poznać inne kraje i kultury. Możesz również spróbować uzyskać dofinansowanie od pracodawcy lub skorzystać z programów typu Erasmus Plus i odbyć z nami wartościowy wyjazd językowy. W ten sposób zyskujesz dodatkowe know-how na wakacjach i zwiększasz swoje możliwości zawodowe.

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog