Ciekawe wyjazdy

Od prawie 40lat organizujemy świetne kursy językowe we wspaniałych miejscach.

Nasze podróże językowe »

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Efektywne kursy angielskiego za granicą dla Ciebie!

Jaka jest najefektywniejsza metoda nauki angielskiego? Tylko pobyt w miejscu, gdzie jest to język ojczysty i powszechnie używany! W tym roku oferujemy kursy angielskiego dla dorosłych w akredytowanych szkołach językowych w Anglii, na Malcie,Kanadzie.

Wybierz - kurs dla dorosłych lub dla młodzieży

College Londyn Północny

Urokliwy angielski kampus w kosmopolistycznym mieście

Zobacz więcej »

Czym jest nauka języka ze Sprachcaffe?

Wyjątkowe wakacje

Nowe przyjaźnie, wyjątkowe doświadczenia i skuteczny kurs języka angielskiego. A to wszystko w cudownych miejscach.

Świat w zasięgu ręki

Czy to na Malcie, w Anglii czy Kanadzie - odniesiesz sukces w nauce w przyjemnej, osobistej i komunikatywnej atmosferze.

Dla każdego

Niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie początkującym, zaawansowanym, czy przygotowujesz się do certyfikatu językowego, wybierz kurs idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.

Jakość w ucziwej cenie

Oferujemy najwyższej jakości kursy językowe w konkurencyjnych cenach. Nasze szkoły językowe posiadają certyfikaty uznanych organizacji.

Kurs języka angielskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka angielskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Prowadzimy kursy trwające od 1 tygodnia i dłuższe: kursy angielskiego standardowe, intensywne, biznesowe lub indywidualne - wszystkie możesz wybrać w pakiecie wraz z zakwaterowaniem czy wyżywieniem.

Szeoka oferta kursów języka angielskiego za granicą , aby każdy mógł dopasować program nauki angielskiego do indywidualnych wymagań i celów językowych!

Jeśli masz pytania, zadzwoń!

Akredytacje: m.in. British Council w szkole w Londynie, ALTO, WYSE, FELTOM

Dlaczego warto uczestniczyć w kursie języka angielskiego ze Sprachcaffe?

Językiem angielskim posługuje się ponad 350 milionów osób w 95 krajach a jako język obcy zna go 1,5 miliarda osób na świecie.

Kursy angielskiego za granicą niosą ze sobą wiele korzyści i są inwestycją w przyszłość. Angielski zaliczany jest do najczęściej używanych języków na świecie i już od dawna niezmiennie ma największe znaczenie w gospodarce i handlu. Wybierając kursy angielskiego za granicą ze Sprachcaffe, szybko osiągniesz postępy w nauce i równocześnie będziesz mieć możliwość poznania kultury, mentalności i gościnności osób mieszkających w kraju anglojęzycznym, do którego pojedziesz.  Zapraszamy również do przeczytania opinii naszych klientów na temat odbytego kursu. Przeczytaj rezenzje o najpopularniejszych destynacjach: opinie o Malcie, opinie o Londynie, opinie o Brighton.

Lekcje i zakwaterowanie podczas podróży językowej

Nasi nauczyciele są native speakerami i posiadają wysokie kwalifikacje. Na kursie języka angielskiego komunikujesz się także z innymi międzynarodowymi uczniami. Na każdym kroku towarzyszą Ci także najnowsze materiały dydaktyczne i najbardziej aktualna wiedza językowa. Nie ma znaczenia, na jakim poziomie jesteś obecnie, ponieważ zapewniamy odpowiednich nauczycieli i kursy dla każdego poziomu. Organizujemy również test kwalifikacyjny, aby dowiedzieć się, na jakim poziomie  powinieneś uczyć się angielskiego.

Zapewniamy odpowiednią lokalizację nie tylko lekcji angielskiego w naszej szkole językowej, ale także w miejscach zakwaterowania kursantów.

Mieszkanie z innymi kursantami

Wybierając zakwaterowanie w apartamencie lub rezydencji, możesz być pewien, że spotkasz mnóstwo innych uczestników z całego świata. W ten sposób możesz znaleźć nowych przyjaciół i mieć możliwość zastosowania podczas długich rozmów tego, czego się nauczyłeś.

Starannie wybrana rodzina goszcząca

Twoi gospodarze zapewnią Ci zakwaterowanie w mieszkaniu, w którym będziesz otoczony językiem angielskim, wglądem w życie lokalne i możliwością zastosowania tego, czego nauczyłeś się na poziomie języka ojczystego.
Jeśli masz pytanie, chcesz poznać ofertę lub dowiedzieć się więcej o cenach i warunkach zapraszamy do kontaktu z pracownikem biura telefonicznie, mailowo, poprzez formularz i w naszym biurze w Warszawie.

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny: