Oferowane zakwaterowanie w szkołach Sprachcaffe

W Sprachcaffe znamy wartość dobrego zakwaterowania – jest ono niezbędnym elementem udanego kursu językowego za granicą. Zapewnienie przyjemnych sal lekcyjnych i materiałów do nauki jest równie ważne ale to komfortowe zakwaterowanie  dopełnia przyjemność całego wyjazdu. Dbamy o to, abyś nawet na drugim końcu świata czuł się jak u siebie w domu!

Pragniemy aby każdy uczestnik naszego kursu miał zapewnione komfortowe zakwaterowanie, przyjemne miejsce zarówno do odpoczynku po zajęciach jak i nawiązywania ciekawych znajomości. Ponieważ każdy jest inny i ma inne wymagania, oferujemy szeroki wachlarz możliwości zakwaterowania. Staramy się aby każde nasze zakwaterowanie również przyczyniało się do pozytywnych efektów nauki języka poprzez przebywanie bądź rodzimymi mieszkańcami danego państwa lub innymi kursantami z całego świata.

Nasze zakwaterowanie sprzyja szybkiej aklimatyzacji w nowym zagranicznym środowisku, integracji zarówno z mieszkańcami jak i reszta uczestników kursu oraz łatwiejszemu osiąganiu postępów w nauce.

 

Sprawdź nasze opcje zakwaterowania i dowiedz się o nich więcej.

Gdzie chcesz mieszkać na swoim kursie językowym?

Apartamenty

 pokój 1- lub 2-osobowy
 mieszkanie z innymi kursantami Więcej informacji

Studio

 Prywatne studio z dostępem do kuchni  Własna łazienka Więcej informacji

Rodzina goszcząca

  pokój 1- lub 2-osobowy
 do 50 minut transportem publicznym od szkoły
 wyżywienie BB, HB lub FB Więcej informacji

Rezydencja

pokój 1- lub 2-osobowy
blisko szkoły
  możliwość wykupienia wyżywienia Więcej informacji

Kampus / College

na pokój 1- lub kilkuosobowy
 na terenie kampusu dodatkowe udogodnienia Więcej informacji

Hotele i pensjonaty

 Wysoki standard Prywatność Więcej informacji

Nasi pracownicy regularnie sprawdzają nasze miejsca zakwaterowania, pilnując aby spełniały one nasze surowe kryteria wysokiej jakości. W większości przypadków pokoje dostępne są od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu do soboty po jego zakończeniu.


O apartamentach
 • pokój 1- lub 2-osobowy
 • wspólna kuchnia i łazienka
 • wyżywienie we własnym zakresie (na Malcie możliwość wykupienia wyżywienia)
 • do 30 minut od szkoły

Apartamenty Sprachcaffe

Sprachcaffe to organizator wycieczek językowych w Europie, który oferuje własne apartamenty w prawie wszystkich lokalizacjach kursów. Współdzieli się je z innymi uczącymi się języków z całego świata. W ten sposób promujemy komunikację w języku obcym również poza zajęciami językowymi. Zyskujesz również możliwość spędzania wolnego czasu z innymi uczestnikami kursu.

W pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienkę będziesz dzielił z współlokatorami. Apartamenty są urządzone w stylu typowym dla tego kraju. W pobliżu znajdują się sklepy i małe restauracje, w których możesz skosztować lokalnych przysmaków.

Apartamenty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły językowej lub nawet na terenie kampusu, na przykład na Malcie i w Brighton. Jednak w niektórych lokalizacjach obszary mieszkalne są również nieco dalej od szkoły, więc czasem trzeba skorzystać z transportu publicznego.

W każdym apartamencie masz do wyboru pokoje dwuosobowe i jednoosobowe. Jeśli zarezerwowałeś pokój dwuosobowy, postaramy się znaleźć dla ciebie odpowiedniego partnera do pokoju. Przygotujemy dla Ciebie pościel, pamiętaj, żeby wziąć ze sobą własne ręczniki. W niektórych lokalizacjach rozróżniamy apartamenty standardowe i komfortowe w zależności od lokalizacji, wyposażenia i usługi sprzątania.

 • Apartamenty standardowe:
  Apartamenty są przyjemne i czyste oraz idealne dla osób ekonomicznych. Umeblowanie jest podstawowe ale dobrej jakości, a kuchnie i łazienki są w pełni wyposażone. Niektóre z tych apartamentów znajdują się bezpośrednio na naszych kampusach, natomiast inne poza szkołą. W części miejsc możesz zamówić również śniadanie, dwa posiłki dziennie lub pełne wyżywienie. .
 • Apartamenty komfortowe:
  Apartamenty komfortowe mają lepszą lokalizację, wielkość, umeblowanie oraz wyposażenie. Serwis sprzątający jest częstszy, zazwyczaj dwa razy w tygodniu. W niektórych miejscach możesz zamówić także śniadanie, dwa posiłki dziennie lub pełne wyżywienie.

O studio
 • pokój 1- lub 2-osobowy
 • własna kuchnia i łazienka
 • wyżywienie we własnym zakresie (na Malcie możliwość wykupienia wyżywienia)
 • do 30 minut od szkoły

Studio Sprachcaffe

Szukasz zakwaterowania, które zapewni Ci dużo miejsca dla siebie i zapewni wystarczającą prywatność? Mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę! W przeciwieństwie do tradycyjnego apartamentu, nie dzielisz studia z innymi uczestnikami kursu. Masz duży pokój, własną łazienkę i wyposażony aneks kuchenny tylko dla siebie.

Studia są zatem szczególnie odpowiednie dla każdego, kto dba o swoją prywatność. Możesz zarezerwować studio jako pokój dwuosobowy lub pojedynczy. Pokój dwuosobowy może być zajęty tylko przez dwie osoby podróżujące razem (tj. Razem z przyjacielem lub partnerem). Wyżywienie jest dostępne w niektórych miejscach za dopłatą.

Mamy apartamenty typu studio w St. Julian's (Malta), Máladze (Hiszpania) i Florencji (Włochy).

O rodzinach goszczących
 • pokój 1- lub kilkuosobowy
 • wyżywienie
 • do 60 minut od szkoły

Rodziny goszczące Sprachcaffe

Mieszkanie w prywatnym domu wymaga pewnego stopnia adaptacji, ale daje najlepszą okazję do natychmiastowego zastosowania tego, czego się nauczyłeś. Na przykład możesz utrwalić to, czego nauczyłeś się na zajęciach i pogłębić swoje umiejętności językowe podczas rozmów z rodziną goszczącą. Jednocześnie ma się wgląd w codzienne życie, tradycję i kulturę kraju goszczącego, a także nawyków jego mieszkańców.

Nasza oferta obejmuje całą gamę rodzin goszczących, z dziećmi lub bez dzieci, ale także indywidualne gospodarstwa domowe. Z reguły przebywasz w pokojach jedno- lub dwuosobowych. Posiłki zależą od rezerwacji. Pełne wyżywienie jest zwykle wliczone w cenę dla uczniów programu młodzieżowego. Dorośli zazwyczaj mają zapewnione śniadanie lub śniadanie i obiadokolację.

Sprachcaffe bardzo staranni wybiera rodziny goszczące. Niektóre rodziny mieszkają zatem nieco dalej od centrum miasta lub szkoły, dlatego możesz spodziewać się dodatkowych kosztów lokalnego transportu publicznego. Do szkoły można łatwo dojechać komunikacją miejską.

O rezydencji
 • miejsce do nauki
 • wyżywienie, dostęp do lodówki
 • blisko szkoły

Szkolna rezydencja Sprachcaffe

W niektórych lokalizacjach oferujemy opcję zakwaterowania w „rezydencji”. Może być to np. kompleks apartamentów, hotel lub hostel, w którym wszyscy uczestnicy kursu językowego są zakwaterowani razem. Rodzaj zakwaterowania różni się w zależności od celu podróży. Zapytaj nas, jakie opcje są dostępne w wybranym miejscu.

Życie pod jednym dachem z innymi kursantami sprzyja integracji i budowaniu sieci kontaktów. Tworzycie wspólnie przyjazną atmosferę i niepowtarzalne wspomnienia.

W wielu przypadkach rezydencja znajduje się w odległości spaceru od sal lekcyjnych lub nawet bezpośrednio na terenie szkoły. W niektórych lokalizacjach jednak do 20-30 minut. Możliwe, że trzeba będzie skorzystać z komunikacji miejskiej by dojechać do szkoły.

W zależności od miejsca docelowego można również wybrać zakwaterowanie standardowe i komfortowe, a także pokoje jedno- i dwuosobowe. Na życzenie można zarezerwować wyżywienie (pakiet młodzieżowy obejmuje wyżywienie). Możesz również skorzystać z udogodnień dostępnych w danym miejscu zamieszkania, takich jak basen, pralnia, dostęp do Internetu itp.

O kampusie
 • pokój 1- lub kilkuosobowy
 • zapewnione wyżywienie
 • zajęcia i zakwaterowanie na terenie jednego obiektu

Kampus / College

Szkoła w St. Julian’s zlokalizowana jest na naszym słynnym kampusie Club Village. Na jego terenie znajdują się 23 sale lekcyjne w budynku i 6 miejsc do nauki w grupie w ogrodzie. Do dyspozycji są również recepcja czynna 24h, pokój gier, pokój z TV oraz DVD, restauracja, ogród i bar, gdzie wieczorami odbywają się imprezy integracyjne. Jeśli kochasz sport to boisko do siatkówki plażowej oraz ogromny odkryty basen będą  ulubionymi miejscami relaksu po zajęciach. Jeśli potrzebujesz spokoju to biblioteka i pokój do nauki jest do Twojej dyspozycji. W naszych szkołach w Anglii (Londyn, Brighton) oraz USA oferujemy również zakwaterowanie na terenie szkolnego kampusu (college).
Dzięki tej formie zakwaterowania uczniowie mają okazję poczuć prawdziwie akademicką atmosferę i doświadczyć codziennego życia studenckiego na terenie kampusu. Studenci mieszkają na terenie kampusu, uczęszczają na kurs językowy i mogą korzystać ze wszystkich udogodnień uczelni.

O pensjonatach i hotelach
 • pokój 1- lub 2-osobowy
 • w hotelach własna, a w pensjonatach wspólna łazienka
 • wyżywienie we własnym zakresie (w niektórych lokalizacjach możliwość wykupienia wyżywienia)
 • odległość od szkoły zależna od destynacji

Pensjonaty / Hotele współpracujące ze Sprachcaffe

Jeśli cenisz sobie prywatność i chcesz mieć trochę czasu po zajęciach, możemy zorganizować dla ciebie zakwaterowanie w hotelu, aparthotelu lub pensjonacie. Zakwaterowanie jest w dobrej lokalizacji - w zależności od lokalizacji kursu, zwykle blisko centrum miasta, plaży i / lub naszej szkoły językowej.

Możesz wybrać różne kategorie w naszych hotelach. Pokoje jedno- i dwuosobowe są dostępne we wszystkich lokalizacjach kursu, wyposażenie różni się w zależności od zakwaterowania i wyboru pokoju. Pokój dwuosobowy w hotelu lub pensjonacie mogą zarezerwować tylko 2 osoby razem. W większości przypadków możesz także zarezerwować różne pakiety cateringowe, od śniadania po pełne wyżywienie.

Pensjonaty są tańsze niż hotele, ale nieco mniej komfortowe, a łazienka może być dzielona z sąsiadami.  Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie wyboru właściwego miejsca.

Nie wiesz jaki kurs będzie najlepszy dla Ciebie?

Zadzwoń do nas na +48 22 660 40 50