Sprachcaffe Dil Gezileri: Dünya Çapında bir Organizasyon

30 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından yabancı dil meraklıları Sprachcaffe'nin sunduğu dil gezileri ile hem farklı ülkeleri ve kültürleri tanıyor hem de İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça öğreniyorlar. Dünyaca ünlü şehirlerden resim gibi kumsallara sahip yazlık beldelere, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki rüya gibi tatil mekanlarında 30'un üzerinde farklı dil okulu ile sunduğumuz çeşitli dil kursu imkanları sayesinde siz de istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olan dil gezisini yaşayabilirsiniz! Kişiselleştirilmiş dil kurslarımız ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanız artık çok kolay! Dilinizi geliştirmek için ideal bir ortamda günün her anında başkaları ile iletişim halinde olarak unutulmaz anılar elde edeceksiniz! Siz de Sprachcaffe ile dil gezilerimize katılın ve bu harika macerayı yaşayın..

14 yaşın üzerindeki gençlere sunduğumuz devamlı gözetim eşliğindeki dil kursu programlarımız, geziler, partiler ve spor aktiviteleri dahil pek çok boş zaman aktiviteleri ile dolu.

Yetişkinlere sunulan çeşitli dil kurslarımız ile farklı kültürleri ve ülkeleri keşfedin, kumsallarda dinlenin, kendinizi gece hayatının akışına kaptırın veya farklı spor aktivitelerine katılın.

Yurtdışında üniversite okumak isteyenler için özel olarak hazırlanmış dil kursu ve sınavlara hazırlık kurslarımızın yanı sıra üniversite danışmanlık programlarımızdan yararlanın!

Dünyanın En Güzel Destinasyonlarına Dil Gezileri

Sprachcaffe sizi dünyanın en heyecan verici yerlerine götürüyor. Rüya gibi kumsalları ve yıl boyunca süren Akdeniz iklimi ile İngilizce kursları sunduğumuz Malta tatil ihtiyacınızı alıp götürecek en popüler destinasyonlarımızdan biri. İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin ilk adreslerinden biri ise tartışmasız İngiltere. Modern kraliyet atmosferi ile çok kültürlü hayat tarzının birleştiği güney şehri Brighton'a yapılan dil gezileri unutulmayacak anılar edinmenizi sağlar. ABD'ye yapacağınız İngilizce dil gezileri ile New York, Los Angeles veya Miami gibi büyük metropollerin hareketli tarzını yakalayın! Kültür ve moda meraklılarına tavsiyemiz İtalya'da açtığımız dil kurslarına katılmaları.. Ya da daha egzotik bir destinasyon mu olmalı? O zaman bizimle birlikte doğunun incisi Fas'ı keşfedin. Fas'ın başkenti Rabat'ta açtığımız yeni okulumuz sizi de büyüleyecek...