İspanya Dil Okulu

İspanya'daki büyüleyici seyahatiniz ve dil kursunuzun tadını çıkarın.

İspanyolca okullarımıza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için İspanya Dil Okulları

İspanya, dilin her zaman hem görsel hem de işitsel olarak etrafınızda olduğu bir İspanyolca kursu almak için harika bir seçimdir. İspanyolca dilinin doğduğu yer olarak, İspanya'da İspanyolca kursları almak size dili günlük kullanım amacına göre görme fırsatı sunar. Dünyada en çok konuşulan ikinci dil olan İspanyolca, öğrenmek için giderek daha önemli bir dil haline geliyor ve İspanyolca ilerlemenizi hızlandırmak için İspanya'da bir İspanyolca kursundan daha iyi ne olabilir?

İspanya uzun zamandır popüler bir Avrupa tatil destinasyonu olmuştur ve şimdi tatilcilerin yanı sıra dil öğrencilerini de cezbetmektedir. İspanya'nın sunabileceği güneş, deniz, kum ve tapastan çok daha fazlası var; bazı harika sanat ve müziklerin yanı sıra tarihi ve kültürel öneme sahip birçok yerle doludur. Plajlardan dağlara ve tatlılara değişen çeşitli manzaralara yayılmış çok sayıda canlı ve modaya uygun şehir var. İspanya'da İspanyolca öğrendiğinizde, günlük İspanyol yaşamına gerçekten dalmış olduğunuz için tüm bunları ilk elden görme fırsatınız olur.

¡Bienvenidos a España!

Güneş, plaj, harika yemekler ve rahat ortamlar

Yerlilerle İspanyolca konuşun

İspanyolca becerilerinizi diğer öğrencilerle ve yerlilerle geliştirin

Dil Okullarımız

Barselona, ​​Madrid ve Malaga'daki muhteşem dil okullarımız arasından seçim yapın

Neden İspanya'da İspanyolca Eğitimi Almalısınız?

İspanya'daki İspanyolca kurslarımızdan birinde dil becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda ülkenin kültürünü, geleneklerini ve geleneklerini de tanıyabilirsiniz. Boş zamanlarınızda, sunulan tüm turistik yerleri ve ilgi çekici yerleri keşfedebilir, çevredeki bölgelere geziler yapabilir veya sadece ılık Akdeniz güneşinin altında rahatlayabilirsiniz. Bir dili öğrenmenin hayati bir bölümünün, o dilin konuşulduğu ülkenin geleneklerini ve kültürünü anlamak olduğuna inanıyoruz. Kursunuz boyunca, derste öğrendiklerinizi hemen uygulamaya koyabilirsiniz. Aynı şekilde, İspanyol yaşamıyla ilgili deneyimlerinizi sınıfta tartışma için materyal olarak kullanabilirsiniz. İspanyol halkı açık ve arkadaş canlısıdır ve onlarla günlük olarak konuşma pratiği yapmak için bolca fırsatınız olacak. Harika yemeklerin tadına bakın, rahat yaşam tarzının, tutkulu müziğin ve renkli çevrenin tadını çıkarın - Sprachcaffe'nin İspanya'daki İspanyolca kurslarından birinde tüm bunların tadını çıkarın.

İspanya dil kursu fiyatları ne kadardır?

İspanya dil okulu fiyatları seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İspanya'da hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz Barselona, Madrid ve Malaga destinasyonlarımızdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın