2 hafta/ 1545 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Londra'da Yetişkinler için İngilizce Kursları

İngilizce ile eşanlamlı olan yerlerden biri de şüphesiz İngiltere'nin başkenti Londra'dır!

Her yerde - her siyah takside, çift katlı otobüste ve dünyaca ünlü kırmızı telefon kulübelerinde - İngiliz kültürüyle Londra, herkesin hayatında en az bir kez deneyimlemesi gereken bir tarza sahiptir. Şehrin hareketli sokaklarında yürürken sizi çevreleyen muhteşem varlığından, her ziyaretçiyi büyüleyen tarihi mimariye kadar hiçbir turist Londra'dan hayal kırıklığına uğramayacaktır. Londra sokaklarında dolaşan çok sayıda milletten her gün yeni bir dil duyacaksınız - dünyanın en çok ziyaret edilen şehrinde herkes küçük bir ev bulabilir.

Müzelerden özel sanat sergilerine ve ikonik simge yapılara kadar Londra, öğrencilerimize dilin doğduğu yerde İngilizceyi deneyimlemeleri ve rahat ve spontane bir ortamda yeni edindikleri İngilizce becerilerini denemeleri için bolca fırsat sunan, görülecek çok sayıda manzaraya sahiptir.

Eşsiz Konum

Heyecan verici kültürel metropol olan Londra, kültürel bir geçmişi, canlı ve
modern çağı birleştiriyor.

Çeşitli Kurslar

Her ihtiyaç ve seviye için İngilizce kurslarımız mevcuttur. Yerleştirme testi sonrası seviyeniz belirlenecek ve en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz.

Sınav Hazırlığı

Dil sertifikası mı almak istiyorsunuz?
Hazırlanmanıza yardımcı olabiliriz!

Londra'nın ünlü simge yapılarını keşfedin ve Londra'yı London Eye'ın tüm panoramik ihtişamıyla görün ve İngiliz dili hakkındaki bilgilerinizi test edin. Yemyeşil parklarda bulunan doğal güzelliğin sevgilisi olun - Londra'da 3.000 var ve kişisel favorimiz muazzam Richmond Parkı - ve Thames Nehri kıyısı boyunca veya Tower Bridge gibi harika bir mimaride, Londra'daki taşan kültürü keşfetme ve kucaklama özgürlüğüne ve zamanına sahipsiniz.

Her sokak köşesinde kırmızı telefon kulübeleri ve çift katlı otobüsler bulacaksınız. Siyah kaplı bobiler ve ünlü siyah taksiler de her yerde.  Diğer öğrencilerimiz ile Londra'nın nefes kesen metropolünü keşfedin.

Londra'nın tarihi ve kültürü, İngiltere ve başkenti hakkında ilginç bilgiler içeren dersler ve sadece kısa bir tren yolculuğu mesafesindeki tonlarca tarihi yer ile deneyimin her detayına işlenmiştir. Bu, öğrencilerin turistten İngiliz ailesinin geniş bir üyesine doğal geçiş yapmalarını sağlar. Diğer öğrencilerle, dünyanın her yerinden gelen turistlerle, ev sahibi ailelerle ve Sprachcaffe topluluğunun üyeleriyle etkileşimler arasında amacımız, dil ve çevredeki topluluklar hakkındaki bilginizi geliştirmektir.

16 ve 17 yaşlarında kurslarımıza katılım

Lütfen 16-17 yaş arasındaki tüm öğrencilerin velilerinden bir onay vermeleri gerekeceğini unutmayın; velilerin, çocuklarının 18 yaş üstü yetişkinlerle birlikte bir okula gittiğinin ve çocuklarının etkinliklerinin her zaman denetlenmeyeceğinin farkında olduklarını belirtti. Ayrıca, 18 yaşın altındaki kişilerle ilgili yasal / koruyucu sorunları açıklamak için ayrı bir görevlendirme alacaklar ve ayrıca sosyal yardım görevlimize düzenli olarak rapor vermeleri bekleniyor. Lütfen koruma politikamıza ve daha fazla koruma bilgisine buradan bakın.


Londra Sprachcaffe Dil Kursu ile İngilizceyi daha kolay öğrenin

Londra'daki okulumuzda, öğrencilerin aynı dil seviyesindeki öğrencilerle bir sınıfa yerleştirilmelerini sağlamak için kursa başlamadan önce dyerleştirme testi uyguluyoruz. Bu, öğrencilerin yalnızca profesyonel İngilizce öğretmenlerinden eğitim almalarını değil, aynı zamanda diğer öğrencilerle iletişim kurmalarına ve yeni dillerini kendiliğinden pratik yapmalarına olanak tanır.

Öğrencilerimiz İngilizce öğrenmek için dünyanın her yerinden Londra'ya gelirler. Bu uluslararası atmosferde hızlı ilerleme kaydedeceksiniz. Londra'daki dil okulumuzdaki nitelikli öğretmenlerimiz de size yardımcı olacaktır. Böylece Londra'ya yapacağınız dil gezinizden hedefinize ulaşmış olarak döneceksiniz!

İngilizce Kursları

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kurslar

Yerleştirme Testi

Yerleştirme testi ve sertifikası dahildir

Yerli İngilizce öğretmenleri

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz sorularınızı yanıtlamaya hazır

Akredite Kurslar

Bu kurslar British Council tarafından akredite edilmiştir.

Annette (Panama)

Annette, çok fazla ilerleme kaydeden çok olumlu bir öğrenme deneyimine sahipti. Dil Eğitimi sırasında öğrencileri, öğretmenleri ve ev sahibi ailesini çok misafirperver buldu!

>> Annette'nin deneyimlerini oku

Guilherme (Brazilya)

Guilherme, Londra'daki okulumuzda okudu. Büyük bir ailenin parçası olduğunu hissetti ve sınıfta çok eğlendi.

>> Guilherme'nin deneyimlerini oku

Federica (İtalyan)

Londra'ya au pair olarak gelen Federica, İngilizce becerilerini geliştirmek istedi. Final sınavını başarıyla geçti ve şimdi devam etmek istiyor.

>> Federica'nın deneyimlerini oku

Yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar her dil seviyesi için Londra'da bir dil kursu sunuyoruz. Dil kursunuzun süresini ve yoğunluğunu Sprachcaffe'de kendiniz belirlersiniz, elbette Londra'da İngilizce öğrenmek için en iyi destinasyonlarımızdan birisidir.
Londra'daki dil kurslarımızla aşağıdaki dil kursları seçeneklerine sahipsiniz:

Londra'daki İngilizce Kurslarına Genel Bakış

Standart Kurs

✓ Ders Sayısı 20
✓ Minimum Süre 1 hafta
✓ Maximum Sınıf Mevcudu 12**
✓ 1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

✓ Ders Sayısı 30
✓ Minimum Süre 1 hafta
✓ Maximum Sınıf Mevcudu 12**
✓ 1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

İş İngiizcesi Kursları

✓ Her biri 45 dakikalık 30 ders
✓ Eğitim izni olarak kabul edildi
✓ Minimum süre 1 hafta
✓ Grup boyutu ø 5 maks. 15

Detaylı bilgi için »

Bire bir Kurslar

✓ Her biri 45 dakikalık 2, 4 veya 6 ders Günlük
✓ Konuları öğretmenle birlikte seçebilirsiniz.
✓ Minimum süre 1 hafta
✓ İsteğe bağlı 2 kişi siz karar verin

Detaylı bilgi için »

Seçmeli Kurslar

✓ 10 ek ders
✓ Farklı odak noktalarından birini seçin
✓ Minimum süre 1 hafta
✓ Grup boyutu ø 3 maks. 15

Daha fazla bilgi »

Sınav Hazırlık Kursları

✓ IELTS, FCE veya CAE
✓ Her biri 45 dakikalık 20 ders
✓ Minimum süre 9 veya 12 hafta
✓ Grup boyutu ø 5 maks. 15

Daha fazla bilgi »

Kurslar her Pazartesi başlar (yeni başlayanlar hariç). Londra'ya yetişkin dil seyahati için minimum yaş 18'dir, alternatif olarak Londra'ya öğrenci dil seyahati de sunuyoruz! Londra'daki dil kursu için öğretim materyallerini dil okulundan satın alabilir veya ücret karşılığında kiralayabilirsiniz.

Londra'da Sınav Kursları

Tanınmış sınav kurslarımız size İngilizce dil becerilerinizi sistematik olarak geliştirme ve Cambridge First Certificate in English (FCE), Cambridge Certificate in Advanced English (CAE) veya International English Language Testing System (IELTS) için hazırlanma fırsatı verir.

Bu sınava hazırlık kursu, haftada 20 İngilizce dersi alacağınız ortalama 12 haftalık bir süre için tasarlanmıştır. Bu şekilde, İngiliz dilinin yanı sıra İngiltere'nin insanlarını ve kültürünü de tanıyacaksınız. Londra'da harika bir İngilizce kursu garantilidir. Maksimum katılımcı sayısı 10'dur.

Sınav Tarihleri / Sınav Hazırlık Kursu Başlangıç Tarihleri

FCE | CAE

Sınav hazırlığı:

 • Başlangıç ​​tarihi: 14.09.2020
 • Kurs süresi: 12 hafta
 • Sınav tarihi: 12.12.2020

FCE | CAE

Sınav hazırlığı:

 • Başlangıç ​​tarihi: 24.02.2020
 • Kurs süresi: 12 hafta
 • Sınav tarihi: 16.05.2020

FCE | CAE

Sınav hazırlığı:

 • Başlangıç ​​tarihi: 30.03.2020
 • Kurs süresi: 12 hafta
 • Sınav tarihi: 20.06.2020

FCE | CAE

Sınav hazırlığı:

 • Başlangıç ​​tarihi: 17.08.2020
 • Kurs süresi: 12 hafta
 • Sınav tarihi: 07.11.2020

IELTS

Sınav hazırlığı:

 • Başlangıç ​​tarihi: 17.08.2020
 • Kurs süresi: 12 hafta

IELTS

Sınav hazırlığı:

 • Başlangıç ​​tarihi: 14.09.2020
 • Kurs süresi: 12 hafta

Kullanılan yaratıcı öğretim yöntemleri, öğrencileri canlı sınıf sohbetleri, dinleme ve okuma alıştırmaları, oyunlar ve rol oynama yoluyla dili edinmeye teşvik eder.

Standart İngilizce kurslarından iş ve sınav hazırlığına ve özel derslere kadar Sprachcaffe, öğrencilerin dil becerilerinde hızlı ilerleme kaydetmelerine yardımcı olabilir.


Yetişkinler İçin Londra'da Dil Okulu

Londra dil okulunda donanımlı 9 sınıf bulunmaktadır. Resepsiyonun hemen yanında kahve makinesi içeren bir salon bulunmaktadır. Resepsiyonda her zaman yardım alabileceğiniz bir çalışan bulunmaktadır. Dil okulunda ayrıca yoğunlaştırılmış veya ortak öğrenim için ortak odalar ve İngilizce kitaplar ödünç alabileceğiniz bir kütüphane bulunmaktadır. Avlumuz/bahçemiz sizi oyalanmaya ve güzel bir buluşmaya davet ediyor.

Londra'daki TheSprachcaffe Dil Okulu, çok çeşitli dil kursları sunmaktadır. Bilgili ve yetenekli İngilizce öğretmenleri ile öğrenci merkezli bir öğrenme deneyimi sağlamak için sınıflar sınıf başına 15 öğrenci ile sınırlıdır.

Konum

Londra-Ealing'deki dil okulunun konumu merkezidir . Dinlenmek veya öğle yemeği için bir bahçesi de bulunmaktadır.

Profesyonel Eğitmenler

İngilizce kursunuz için en donanımlı dil öğretmenleri ile eğitim alacaksınız.

Ekipman

Ücretsiz internet erişimi, donanımlı sınıflar, eğitici kitaplar ile İngilizce öğrenmek için ideal atmosfer

Topluluk

Faaliyetler, geziler ve ortak alanlarla organize eğlence programı.

Londra'daki dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır!


Londra'da Konaklama

Bir dil kursunun olabildiğince keyifli olması için doğru konaklamaya ihtiyacınız olacaktır. Geri çekilebileceğiniz, öğrendiğiniz ve deneyimlediğiniz her şeyi gözden geçirebileceğiniz ve Londra'daki konaklamanız için yeni planlar yapabileceğiniz yerdir. Seçim yapabileceğiniz Londra'da üç farklı konaklama tipi sunuyoruz. Bunların her biri, diğer insanlarla (yerel halk ve diğer öğrencilerle) konuşmayı ve sınıfta öğreneceğiniz yeni İngilizce becerilerini pratik yapma şansı sunuyor.

Konaklama Seçeneklerimiz

Aile Yanı

✓ Tek veya çift kişilik oda
✓ Yarım pansiyon
✓ Yürüyerek veya otobüsle ulaşım 20-35 dakika
✓ Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Konaklamalarımıza girişler pazar, çıkışlar cumartesi günü yapılmaktadır. Aile Yanı Konaklamalarımızda düzenli olarak haftalık temizlik yapılmaktadır. Nevresimler aileler tarafından temin edilirken, havluları öğrencilerin getirmeleri istenmektedir. Süpermarket yürüme mesafesindedir, şehir merkezine 30 dakikada toplu taşıma ile ulaşılabilir. Depozito bedeli alınmamaktadır. Giriş saatleri 10:00-22:00 saatleri arasındadır.


Londra'da Aktiviteler

Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık'ın heyecan verici ve sürekli değişen başkentidir. Londra, dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri olmasının yanı sıra dünya siyaseti, eğitim, eğlence, medya ve moda üzerinde de önemli bir etkiye sahiptir. Bu devasa şehir, dünyanın en kapsamlı ulaşım sistemlerinden birine sahip olmasının yanı sıra, aynı zamanda dünyanın en çeşitli şehirlerinden biridir. Sadece London Eye, Big Ben ve Tower of London'a değil, çok daha fazlasına aşık olacaksınız!

Örnek Londra Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Grup / Oryantasyon Turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Parlamento ve Big Ben'e gezi

Akşam:
Serbest Zaman

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Müzikal: "Aslan Kral"

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Kew Bahçeleri Ziyareti

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Londra'da gece turu

Cumartesi

Tam gün:
Stonhenge'ye tam günlük gezi

Akşam:
Serbest Zaman

Pazar

Öğlen:
Oxford'a tam günlük gezi

Akşam:
Serbest Zaman

Önemli not: Gezi programımız yalnızca bir örnek olup, geziler, saatler ve etkinlikler dil eğitim değişiklik gösterebilir ve ek maliyetler çıkabilir.

Opsiyonel Aktiviteler

Londra'da Alışveriş

Londra, "dört büyük" moda başkentinden biridir (Paris, New York ve Milano ile birlikte) ve dünyanın en iyi özel tasarımlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Burberry, Vivienne Westwood, John Galliano ve Stella McCartney, Londra'nın ünlü tasarımcılarıdır. Londra Moda Haftası yılda iki kez gerçekleşir.

Harrods, Selfridges, Harvey Nichols ve Liberty gibi dünyanın en ünlü büyük mağazalarından bazıları Londra merkezlidir.

Londra'daki Parklar

Londra'da dinlendirici bir yürüyüş veya pikniğin keyfini çıkarabileceğiniz ve hatta tam merkezde Kensington Gardens ve Hyde Park dahil olmak üzere çok sayıda büyük parklar bile vardır. Merkezden biraz daha uzağa, yüzlerce geyiğe ev sahipliği yapan ve neredeyse kır gibi hissettirecek kadar büyük olan muazzam Richmond Park'a gitmenizi öneririz!

Londra'da Kültür

Şehir, şehrin kültürünü bugünkü haline getiren ve şekillendiren 300'den fazla millete ev sahipliği yapmaktadır.

İngilizler, işten sonra sevdikleri barlara gitmeleri ve akşam geç saatlere kadar maç izlemeleriyle ünlüdür.

Fish and Chips, Bangers and Mash veya Shepherd's Pie gibi yerel tatları tatmak için bir yerde mola verin!

Londra'nın en heyecan verici manzaraları

London Eye

135 m yüksekliğiyle London Eye, Avrupa'nın en yüksek dönme dolabıdır. Bu dönme dolap, Londra gezinizde kesinlikle yapılacaklar listenizde olmalı!

Tower Bridge

Tower Bridge kesinlikle dünyanın en güzel köprülerinden biridir ve Tower Hamlets ile Southwark ilçelerini birbirine bağlar. Buradan güzel bir manzaranın keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda köprünün tarihini öğrenebilirsiniz!

Big Ben

Londra'nın en ünlü yerlerinden biri kesinlikle Big Ben. Parlamento Binası ve aynı zamanda Elisabeth Kulesi. Dört bir yandan aydınlatılan kuleye özellikle gece hayran kalacaksınız.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde İngiltere'nin tüm önemli noktalarını keşfedin!

İngiltere gezi rehberi »

Yerel etkinlikler

Aşağıda, Londra'da görülmeye değer yıllık etkinliklerden bazılarına genel bir bakış yer almaktadır. Londra'nın sunabileceği çok çeşitli etkinlikler olduğu için bu sadece küçük bir seçimdir. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen Sprachcaffe London'daki personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Notting Hill Karnavalı:

Londra'nın bir bölgesi olan Notting Hill'deki karnaval gerçek bir deneyim. 1 milyonu aşkın ziyaretçisiyle Avrupa'nın en büyük sokak festivali ve dünyanın en büyük karnavallarından biri! Bu renkli festival sizi de büyüleyecek.

Londra Tasarım Festivali:

Londra Tasarım Festivali'nde tasarımın büyüleyici dünyasını keşfedin. Bir hafta boyunca Londra'nın çeşitli yerlerinde dünyanın her yerinden tasarım sanatçılarının öne çıkanlarını bulacaksınız.

Çikolata Gösterisi:

Tüm çikolata tutkunları için mutlak bir zorunluluktur: Çikolata Şovunda sizi bolca yer mantarı, barlar, kekler ve kekler bekliyor! Ülkenin en popüler tatlılarının en büyük kutlaması!


Londra'da Dil Okulları

Londra'daki uygun maliyetli İngilizce kurslarımız, her dil meraklısı için bir ömür boyu seyahat ve öğrenme deneyiminin tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsattır. Çeşitli kurs seçenekleri ve konaklama türleri ile öğrenciler ihtiyaç ve zevklerine en uygun paketi bulabilirler. Konaklamanızın uzunluğuna, tercih edeceğiniz İngilizce kurs tipine ve ihtiyaçlarınıza en uygun konaklama türüne karar verin.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Londra Dil Okulu Fiyatları

Kursla ilgili sorularınız için bize ulaşın.
18 yaşın altındakiler için genç programlarımız mevcuttur.


Rezervasyon hakkında bir sorunuz mu var?

Rezervasyon hakkında sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın