İtalya seyahatiniz

İtalya'daki dil çalışma gezinizde ünlü İtalyan mimarisini keşfedin.

İtalya okulumuza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için İtalyanca Dil Kursları

İtalya'daki İtalyanca kursları, kendilerini dilin gerçek yaşamına kaptırmak isteyenler için bariz bir seçimdir. Güzel İtalya ülkesi, plajlardan dağlara kadar çeşitli manzaralar sunar; çeşitli mimari tarzlar ve ünlü simge yapılar içeren şehir manzaraları; yanı sıra dünyanın en iyi şarap, kahve ve yemeklerinden bazıları. İtalya'da İtalyanca öğrendiğinizde tüm bunları ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

İtalya'daki tatilinizi daha da geliştirmek için kursunuzda edineceğiniz İtalyanca dil becerilerini kullanarak hem İtalyan kültürü hem de dil daldırma deneyimi yaratın. İnsanlar Floransa'da bir plazada izlerken bir kapuçino sipariş edin, Roma'da İtalya'nın zengin tarihini öğrenin ya da Calabria'da bir kumsalda oturun ve etrafınızdaki tutkulu dilin seslerini içinize çekin.

Neden İtalya'da İtalyanca?

Sprachcaffe'nin sunduğu İtalya Dil Kursu seçeneklerinden birinde sadece İtalyancanızı geliştirmez, aynı zamanda bu büyüleyici ülkeyi de tanıma fırsatı bulmuş olursunuz. İster kültür, güzel sahiller ya da ister özel yaşam tarzı olsun, İtalya bir çok insan için popüler bir tatil destinasyonudur. Toskana'nın iyi bilinen bölgesinde, İtalya'nın güzel, güney sahilinde ya da muhteşem başkentinde İtalyanca kurs alabilirsiniz. Kursunuz süresince İtalyan insanlarını, geleneklerini, rengarenk festivallerini ve eşsiz mutfağını keşfederken İtalya'daki İtalyanca kursunuzun keyfini çıkarabilirsiniz!


Sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın