Gençler için Dil Kursları

Sprachcaffe'nin Gençler için dil gezileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gençler için dil kurslarımızı keşfedin »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Gençler için İngiltere'de İngilizce

İngiltere'deki İngilizce kursları gençlere İngilizce dilinin doğduğu ülkeyi görme konusunda harika bir fırsat sunuyor. Kraliçe II. Elizabeth'in, balık cipsinin, çayın, futbolun ve yeşil parklar ve tarlaların evi olan İngiltere, tarih ve geleneklerle dolu bir ülkedir. Aynı zamanda son derece çok kültürlü bir ülkedir ve kültür ve etkilerin karışımı, ülkenin büyüleyici ulusal özellikleriyle birleştiğinde, deneyimlenmesi eşsiz bir deneyimdir.

Modern zamanlarda İngilizce becerilerinin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz; gençler, iş ve seyahat dünyasında ilerlemek için yaşlandıkça bu hayati beceriye sıklıkla ihtiyaç duyarlar. Ancak bazen gençler, günlük hayattaki pratik uygulamalarını görmeden İngilizcenin önemini tam olarak anlayamazlar. Bu nedenle yurt dışında İngilizce öğrenmek çok önemlidir. İngilizce okullarımızdaki gençler, sınıf arkadaşlarıyla ve yerel halkla iletişim kurmak için gün boyunca İngilizce kullanıyor ve bu da onlara İngilizcenin ne kadar yararlı olduğunu gösteriyor.

Dünya dilini öğrenin

İngilizce dünyanın her yerinde iletişim kurmanıza yardımcı olur. Peki İngilizceyi kendi ülkesinden daha iyi nerede öğrenebilirsiniz?

5 dil okulu

Uluslararası Kıyı Şehirleri ve Canlı Metropoller - İster büyük bir şehir, ister plaj hayatı ya da gerçek bir İngiliz koleji olsun, her tür gezgin için mükemmel bir destinasyon vardır.

Çeşitli etkinlik programları

14-17 yaş arası çocuklar için denetimli, 18'den büyükler için daha esnek, herkes için eğlenceli. Bu, dil öğrenme gezisini unutulmaz bir tatil haline getirir.

Çok yönlü destek

Bir sorunuz veya sorununuz mu var? Eğitimli tur rehberlerimiz günün her saati yanınızda!

İngilizce Dil Okulları

Londra North

Gerçek Bir İngiliz Kampsünde Dil Eğitimi

Devamı »
London Central

Londra'nın kalbinde İngilizce öğrenin.

Devamı »

İngiltere hakkında soru & cevaplar

Gençler, İngiltere'de İngilizce kurslarımızdan birinde vakit geçirerek, kendi ülkelerinde kazanamayacakları temel kelime dağarcığı ve iletişim becerilerini kazanırlar. Gençler, İngiltere'de geçirdikleri süre boyunca çeşitli İngiliz aksanlarının yanı sıra İngiliz halkının gelenek ve göreneklerine de alışırlar. İngiltere'nin yemek, müzik, televizyon, spor ve genel popüler kültürünü öğrenirler.

İngiltere'deki İngilizce dil okullarımızdan birinde vakit geçirmenin tek faydası bu değil; Buradayken dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinecek, okulda harika oyunların, partilerin ve film gecelerinin yanı sıra açık hava etkinliklerinin, sporların ve gezilerin keyfini çıkaracak ve son fakat en önemlisi, oda arkadaşlarınızı veya ev sahibi ailenizi tanımak ve seçtiğiniz şehri keşfetmek için bolca vakte sahip olacaksınız.

Her zaman İngilizlerle ilişkilendirdiğimiz bir şey var: Nezaket. "Lütfen", "Teşekkür ederim" ve "Özür dilerim" sözcüklerinin sözlüğünüzde mutlaka yer alması gerekir. Dakiklik, sabır ve kibar sohbet gibi şeyler de İngiliz tarzının bir parçasıdır. İngiltere, birçok kültürel etkiye sahip çok kültürlü bir ülkedir. Burada tüm etnik gruplara ve dinlere özel bir saygıyla davranılmaktadır. Ayrıca Kraliyet Ailesi hakkında da biraz bilgi sahibi olmalısınız çünkü çoğu İngiliz, Kraliyet Ailesi hakkında her zaman her şeyi bilir!

Kurslarımızın dışında boş zaman etkinlik programınızı birçok farklı şekilde düzenleyebilirsiniz. Bölgeleri keşfedin veya boş zaman aktivitelerimizden ilham alın. Kesinlikle paranızın karşılığını alacaksınız. Elbette dil kursunuz için seçtiğiniz şehrin tüm turistik yerlerini gezebilirsiniz. Örneğin Londra'daki Buckingham Sarayı'nı ziyaret edebilir veya Eastbourne kayalıklarında yürüyüşe çıkabilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur. Şehirde yapılabilecek neler olduğunu öğrenmenin en iyi yolu, ilgilendiğiniz destinasyona ait web sitemizin "Boş Zaman Aktiviteleri" bölümünü ziyaret etmektir! Belki futbol, ragbi veya kriket gibi İngiltere'deki en popüler sporları denemek istersiniz. Veya bunları bir spor barında geleneksel şekilde izlemeyi tercih edebilirsiniz.

İngilizce konuşulan ülkeler, aynı dili konuşmalarına rağmen farklı aksanlara ve bazen aynı şeyler için farklı terimlere sahiptir. Okulda genellikle İngiliz İngilizcesini öğreneceksiniz ve daha sonra bununla Amerikan İngilizcesi arasındaki farkı da öğrenebilirsiniz. Muhtemelen okuldaki telaffuzu da biliyorsunuzdur, bu nedenle İngiliz aksanını anlamanız sizin için sorun olmayacaktır! Belki İngiltere'deki dil kursunuz sırasında İngiliz aksanını da öğreneceksiniz, çünkü bunun en çekici aksan olduğu söyleniyor :)

İngilizler doyurucu bir kahvaltıyı sever: pastırma, sosis, yumurta, domates, mantar ve fasulyeden oluşan meşhur "İngiliz Kahvaltısı" sizi kesinlikle doyuracaktır. Örneğin öğle yemeğinde, İngiltere'nin her köşesinde bulabileceğiniz popüler bir fast food yemeği olan fish&chips yiyebilirsiniz. Bu arada burada "chips" patates kızartması anlamına geliyor. Saat 5'te "çay saati" zamanı! Öğleden sonra sütlü siyah çay içmek İngiltere'de bir gelenektir! Akşam yemeğinde örneğin "Bangers and Mash" yiyebilirsiniz: Sosis ve patates püresi. İngiliz mutfağını sevmeseniz bile burada birçok uluslararası yemek bulabilirsiniz!