Gençler için Londra'da İngilizce kursları

1 Hafta/ 1120 £ 'dan başlayan fiyatlarla

İngilizce öğrenin ve dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini ziyaret edin.

Tekliflerimize göz atın»

Gençler için Londra'da İngilizce Kursları

Dünyanın bir numaralı dili olan İngilizceyi öğrenmek istiyorsanız, bunu kesinlikle Avrupa'nın en çekici yerlerinden birinde yapmalısınız. Thames Nehri kıyısındaki bu heyecan verici metropol, en popüler öğrenci dil gezilerimizden biridir.

Büyük Britanya'nın başkenti oldukça dinamik bir şehir olmakla birlikte gençlerin ilgisini çekecek ve kültürel birikimine katkı sağlayacak fırsatlar sunmaktadır. Dil kurslarınız sonrasında bu büyüleyici şehri keşfetmeyi dört gözle bekliyor olacaksınız. Gelişmiş ulaşım ağları sayesinde metropolü gezmek oldukça zahmetsizdir fakat şehri bilir kişiyle daha yakından tanımak isterseniz dil eğitimi gezilerimize ek olarak oluşturduğumuz aktivite ve gezi programlarına göz atmayı unutmayın.

Neden Londra’da İngilizce Kamp?

14-17 yaş grubuna yönelik Sprachcaffe kursları alanında profesyonel kişiler tarafından denetlenmektedir. Öğrenciler okuldaki dersleri dünyanın dört bir yanından gelen gençlerle paylaşarak tüm sınırların ötesinde uzun süreli arkadaşlıklar için en iyi koşulları sağlamaktadır.

Londra ne kadar hareketli olsa da dil okulu sakin bir bölgede yer almaktadır. Bu, rahat ve sessiz bir ortamda eğitiminize odaklanmanıza yardımcı olur. Elde edeceğiniz sonuçlarda sizin çabanız ve istedğinize ek olarak elbette bilgilerini büyük bir zevkle paylaşan ve öğretirken eğlenen ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizin de emeği büyüktür.

Dil eğitimi gezilerinin ömür boyu sürecek bir yatırım olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, tereddüt etmeyin ve Londra'ya dil eğitimi seyahatinizi şimdi planlamaya başlayın ve en iyi koşullar altında İngilizce öğrenin!

Şimdi Rezervasyonunuzu Yapın


Ealing'deki İngilizce Okulumuz

Ealing'deki okulumuz, İngiliz başkentinin batısındaki bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Ealing, bölgedeki birçok yeşil park nedeniyle yeşil bir vaha olarak bilinir - şehrin koşuşturmacasından uzak durmanızı sağlar. Ancak hem şehir merkezine hem de Heathrow Havalimanı'na yakındaki Ealing Broadway istasyonundan metroyla 25 dakikada ulaşılabilir.
Londra'daki İngilizce dil okulumuzun önünde Sprachcaffe öğrencileri

Londra'daki dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır!


Kurs Detayları

İngiltere'nin başkentindeki İngilizce okulumuz hem standart hem de yoğun İngilizce kursları sunmaktadır. Dersler pazartesiden cumaya hem sabah hem de öğleden sonra yapılır. Öğrencilerin kendilerini güvenle ifade etmeleri ve İngilizce olarak özgürce iletişim kurmaları için gereken desteğin verildiği ve teşvik edildiği günde 4 ila 6 ders arasından seçim yapabilirsiniz. Hataların utanılacak bir şey olmadığı ve öğrenme sürecinin önemli bir parçası olduğu fikrini öğrencilere aşılamaya çalışıyoruz. Bu nedenle, öğrenciler tartışmalara katılmaya ve şunu hatırlamaya teşvik edilirler: Alıştırma mükemmelleştirir!

İngilizce derslerimiz, gençlere İngilizce öğretmek için çok hevesli, kendini işine adamış ve motive olmuş öğretmenler tarafından verilmektedir. Derslerini gramer, okuma, yazma, dinleme, kelime bilgisi ve en önemlisi konuşmayı geliştirmeye dayalı olarak yapılandırırlar. Bir dili konuşma konusunda sürekli pratik yapmanın kendine güven ve akıcılığı artırmanın yanı sıra yeni bilgilerin hafızaya alınmasına yardımcı olduğuna inanıyoruz.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Seçmeli Dersler

10 dersten oluşmaktadır.
Minimum süre 1 hafta
Maksimum grup büyüklüğü 14
Farklı ders temaları seçme şansı

* 1 ders = 45 dakika

** Yoğun kursların sadece yaz aylarında, Haziran'dan Ağustos'a kadar mevcut olduğunu lütfen unutmayın.

*** İstisnai durumlarda sınıf mevcudu artırma hakkını saklı tutarız ancak sınıf başına en fazla 15 öğrenciyi hedefliyoruz.

Kendini işine adamış öğretim kadromuz, öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her türlü ek yardım için her zaman oradadır ve öğrenci merkezli bir öğretim yöntemiyle sınıf, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre yönlendirilir. Cana yakın öğretmenlerimiz ve ekip arkadaşlarımız her zaman yardıma hazırdır.

Londra'daki İngilizce okuluna gelmeden önce bir dil değerlendirme testi göndereceğiz. Bu şekilde öğrencilerin yaşlarına, ihtiyaçlarına ve yeteneklerine uygun doğru gruba yerleştirilmesini sağlayabiliriz. Öğrenciler ayrıca Londra'daki İngilizce kursunu bitirdikten sonra kurs bitirme sertifikası alacaklardır.

18 yaşından büyük öğrencilerin, özellikle genç yetişkinler için tasarlanmış Brighton'daki dil kurslarımızı seçmelerini öneririz.


Konaklama

Dil kursuna ek olarak konaklama, Londra'ya yapacağınız dil eğitimi seyahatinin planlanmasında belirleyici bir faktördür. Her ev sahibi aileyi bizzat ziyaret edip seçiyor ve sunduğumuz ailelerle uzun yıllardır başarıyla çalışıyoruz. Londra'da kaldığınız süre boyunca, tam pansiyonlu çift kişilik bir odada yaşıyor olacaksınız. Bu size dost canlısı ve açık fikirli bir aile ve otantik İngiliz mutfağı ile hayatı deneyimleme fırsatı verir! Aile ile birlikte kahvaltı ve akşam yemeği yiyeceksiniz ve dil okuluna veya gezilere paketli öğle yemeği götürebilirsiniz.

Aile Yanı

Tek yada çift yataklı odalar
Yarım pansiyon
Yürüyerek yada otobüs ile ulaşım (20-35 dakika)
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Ev sahibi aileler çoğunlukla Londra'da dil okulunun da bulunduğu samimi ve yeşil bir yerleşim bölgesi olan Ealing'de bulunmaktadır. Bununla birlikte, her gün okula gitmek için bir otobüs bileti satın almanız gerekecektir. Birçok durumda, haftalık otobüs kartı satın almak çok daha karlı olmaktadır. Otobüs yolculuğu sırasında refakatçi desteği veremiyoruz, ancak öğretmenlerimiz dil okulundan otobüs durağınıza kadar size eşlik edecek ve güzergahı açıklayacaktır. Bunlara ek olarak ev sahibi aileniz de size İngiltere'deki günlük yaşam ve Londra şehri hakkında pek çok yararlı bilgiler verecektir.


Aktiviteler

Unutulmaz bir dil ve seyahat deneyimine başlarken Londra'da hayatınızın fırsatının tadını çıkarın. Sprachcaffe ile İngilizceyi benimserken ve ömür boyu sürecek dostluklar kurarken muhteşem Londra şehrini keşfetme şansına sahipsiniz. Londra sokaklarının gürültüsünden sayısız tarihi ve görkemli binanın huzurunda sizi çevreleyen muhteşem atmosfere kadar, Birleşik Krallık'ta sizi bekleyen maceralara hayran kalacaksınız.

Londra'da ortalama bir haftanın neler sunduğuna bir göz atmak istiyorsanız, Birleşik Krallık'ta neler olduğuna dair daha iyi bir fikir edinmek için örnek seyahat programımıza bir göz atın:

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Voleybal Turnuvası ve Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi: Londra Şehir Turu

Akşam:
Gezi: Madame Tussauds*

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Piccadilly Sirki

Akşam:
Müzikal*

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Londra'da Alışveriş Gezisi

Akşam:
Gezi: London Eye

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi: National Gallery

Akşam:
Pizza Akşamı - Veda Partisi

Cumartesi

Tam gün:
Gezi: Oxford'a Günlük

2 hafta veya daha uzun süreli konaklamalar için Oxford'a günübirlik gezi dahildir!

Pazar

Sabah
Okula Giriş

Öğlen:
Özgür Zaman

Akşam:
Özgür Zaman

*Haftalık sadece 100 € ödeyerek, Yoğun Eğlence Programımıza katılabilir, Madame Tussauds' u ziyaret edin ya da London Eye'a gidin. 2 haftalık konaklamalarda, Oxford'a günlük gezi fiyata dahildir.

Londra'daki kursumuzun en unutulmaz yönlerinden biri, kaldığınız süre boyunca planlanmış çeşitli boş zaman etkinlikleridir. Eğlence dolu gezilerimiz, oyun gecelerimiz ve inanılmaz partilerimizle dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışma, unutulmaz anılar yaratma ve benzeri olmayan bir öğrenme deneyiminin keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.

Lütfen aklınızda bulundurun:

  • Örnek haftamızdaki etkinlikler programımızdan örneklerdir ve hava durumuna ve diğer koşullara bağlı olarak değişebilir.
  • Tüm boş zamanlar ekip arkadaşlarımız tarafından risk olarak değerlendirilir ve 18 yaş altı öğrencilerimiz için tüm konaklama seçeneklerimizde sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır. Ek olarak, genellikle yerel olarak ödenebilecek ekstra geziler / etkinliklere sahibiz.

London Eye, Tower Bridge ve Big Ben'e bir gezi yapın ya da kendinizi Londra'nın muhteşem havasına kaptırırken Buckingham Sarayı'nın güzelliğine hayran kalın.

Planlı gezilerimizle, dili kucaklarken ve İngilizcenin her nüansını doğal olarak özümserken, Londra'yı çevreleyen Oxford, Cambridge ve Eastbourne gibi hayranlık uyandıran kasabaları ve şehirleri ziyaret edebilirsiniz.

Camden Market'teki en son trendleri kontrol etmek ister misiniz? En yeni filmleri yakalamak ister misiniz? Eğlenceli film gecelerimiz size yeni arkadaşlarla sosyalleşmek ve en popüler Hollywood filmlerinden bazılarıyla İngilizce öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Londra'da eğlence asla bitmez ve Londra okulumuzun güvenli ve denetimli ortamında canlandırıcı bir bağımsızlık duygusu yaşarken, sonsuz çeşitlilikteki etkinliklerin ve partilerin tadını çıkarabilirsiniz.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Harika Londra şehrini keşfederken aynı zamanda İngilizce öğrenirken hayatınızın macerasına hazır olun. İngilizce öğrenme hayallerinizin size benzersiz bir dil ve seyahat deneyimi yaşamanız için ilham vermesine izin verin. Londra'da güvenli ve denetimli bir deneyimin rahatlığını yaşarken, her genç yetişkinin özlemini duyduğu özgürlük ve bağımsızlığı benimseyin.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir.Konaklama,denetim,dil kursu ,seviye belirleme sınavı,dil sertifikası ve unutulmaz bir deneyim.

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Transferler: Lütfen 09:00-19:00 saatleri arasında Londra Heathrow'da (LHR) geliş ve gidiş uçuşunu ayarlayın.

Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.

Yeni arkadaşlarla tanışırken, unutulmaz anılar yaratırken ve yepyeni bir fırsatlar dünyasının anahtarını tutan ömür boyu sürecek bir dil becerisi kazanırken dünyanın en inanılmaz şehirlerinden birinde bu küresel dili öğrenme fırsatını benimseyin.

Canlı Londra şehri, sesleri doğal olarak özümserken dili öğrenmek için size enerji verecek, ilham verecek ve motive edecek.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın