Gençler için Londra'da İngilizce kursları

1 Hafta/ 1120 £ 'dan başlayan fiyatlarla

İngilizce öğrenin ve dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini ziyaret edin.

Tekliflerimize göz atın»

Gençler için Londra'da İngilizce Kursları

Keskin kenarda

Londra'daki hız, diğer şehirlerin çoğundan biraz daha hızlı geliyor. Thames üzerindeki bu büyük, uluslararası şehir asla mola vermek için durmaz. Londra'da ziyaretçiler bugün, yarın dünyanın geri kalanında neyin modern olacağını görme şansına sahip oluyorlar. Gençler için İngilizce kursu sırasında tarih ve modernite karışımı, tonlarca cazibe merkezi, yüzlerce kültür ve inanılmaz çeşitlilikteki insanlar, gizli kültürler ve sahneler ve Londra'nın tüm cazibesi ve ihtişamıyla bu büyüleyici başkenti keşfedin.

Londra, gidilecek yer!

Londra'nın şehir merkezi, dünyanın her köşesinden gelen kokular, sesler ve dillerden oluşan bir labirenttir. Big Ben, Trafalgar Meydanı, Buckingham Sarayı, Parlamento Binaları, Tower Bridge ve Londra Kulesi gibi keşfedilecek çok sayıda dünyaca ünlü turistik yer var. Bu hareketli şehirde yapacağınız basit bir gezinti size enerji verecek ve İngilizce öğrenmeye devam etmeniz için size ilham verecek.

İngiltere ve Birleşik Krallık'ın başkenti Londra, hem insanları hem de ilgi çekici yerlerinde muazzam bir çeşitlilik sergiliyor. Londra'yı keşfetmenize ve kaldığınız süre boyunca dinlenmenize yardımcı olmak için tarafımızdan düzenlenen çeşitli etkinlikler ve aktiviteler de bulunmaktadır.

Bu arada, 18 yaşında veya daha büyükseniz ve İngilizce öğrenmekle ilgileniyorsanız, Londra'da yetişkinler için de dil kursları sunuyoruz. Dünyanın her yerinden gençler birlikte İngilizce öğrenmek için İngiliz başkentinde derslere giriyor.

Neden Londra’da İngilizce Kamp?

Londra'daki dil kursları gençler için özel bir deneyimdir. İngilizceyi bilgili ve yetenekli öğretmenlerle öğrenecek ve aynı zamanda Avrupa'da en çok ziyaret edilen şehrini de keşfedeceksiniz. Şehrin etrafını gezmek için yeni edinilmiş güveninizi kullanarak, bu şehrin sunduğu her şeyi görme şansını kaçırmayın. Londra'da İngilizce öğrenmek, geleceğiniz için bir yatırımdır ve kurslarımızdan birine katılmak, gençlere dünyayı gezme ve gelecekteki kariyer beklentilerini artırma fırsatı verir. Yaşam boyu arkadaşlarınız ve anılarınızı yaşayabileceğiniz Londra'daki bir İngilizce kursuna katılmanın birçok avantajını kendiniz keşfedin!

Şimdi Rezervasyonunuzu Yapın


Ealing'deki İngilizce Okulumuz

Ealing'deki okulumuz, İngiliz başkentinin batısındaki bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Ealing, bölgedeki birçok yeşil park nedeniyle yeşil bir vaha olarak bilinir - şehrin koşuşturmacasından uzak durmanızı sağlar. Ancak hem şehir merkezine hem de Heathrow Havalimanı'na yakındaki Ealing Broadway istasyonundan metroyla 25 dakikada ulaşılabilir.
Londra'daki İngilizce dil okulumuzun önünde Sprachcaffe öğrencileri

Londra'daki dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır!


Kurs Detayları

İngiltere'nin başkentindeki İngilizce okulumuz hem standart hem de yoğun İngilizce kursları sunmaktadır. Dersler pazartesiden cumaya hem sabah hem de öğleden sonra yapılır. Öğrencilerin kendilerini güvenle ifade etmeleri ve İngilizce olarak özgürce iletişim kurmaları için gereken desteğin verildiği ve teşvik edildiği günde 4 ila 6 ders arasından seçim yapabilirsiniz. Hataların utanılacak bir şey olmadığı ve öğrenme sürecinin önemli bir parçası olduğu fikrini öğrencilere aşılamaya çalışıyoruz. Bu nedenle, öğrenciler tartışmalara katılmaya ve şunu hatırlamaya teşvik edilirler: Alıştırma mükemmelleştirir!

İngilizce derslerimiz, gençlere İngilizce öğretmek için çok hevesli, kendini işine adamış ve motive olmuş öğretmenler tarafından verilmektedir. Derslerini gramer, okuma, yazma, dinleme, kelime bilgisi ve en önemlisi konuşmayı geliştirmeye dayalı olarak yapılandırırlar. Bir dili konuşma konusunda sürekli pratik yapmanın kendine güven ve akıcılığı artırmanın yanı sıra yeni bilgilerin hafızaya alınmasına yardımcı olduğuna inanıyoruz.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

* 1 ders = 45 dakika

** Yoğun kursların sadece yaz aylarında, Haziran'dan Ağustos'a kadar mevcut olduğunu lütfen unutmayın.

*** İstisnai durumlarda sınıf mevcudu artırma hakkını saklı tutarız ancak sınıf başına en fazla 15 öğrenciyi hedefliyoruz.

Kendini işine adamış öğretim kadromuz, öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her türlü ek yardım için her zaman oradadır ve öğrenci merkezli bir öğretim yöntemiyle sınıf, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre yönlendirilir. Cana yakın öğretmenlerimiz ve ekip arkadaşlarımız her zaman yardıma hazırdır.

Londra'daki İngilizce okuluna gelmeden önce bir dil değerlendirme testi göndereceğiz. Bu şekilde öğrencilerin yaşlarına, ihtiyaçlarına ve yeteneklerine uygun doğru gruba yerleştirilmesini sağlayabiliriz. Öğrenciler ayrıca Londra'daki İngilizce kursunu bitirdikten sonra kurs bitirme sertifikası alacaklardır.

18 yaşından büyük öğrencilerin, özellikle genç yetişkinler için tasarlanmış Brighton'daki dil kurslarımızı seçmelerini öneririz.


Konaklama

Dil kursunuza ek olarak, konaklama, Londra'daki konaklamanızı planlarken göz önünde bulundurmanız gereken özellikle önemli bir husustur. Dinlenebileceğiniz ve öğrendiklerinizi ve deneyimledikleriniz üzerinde düşünebileceğiniz ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir yere ihtiyacınız var. Sadece yerimiz var!

Londra'da seçili aile yanında konaklama veya kolej konaklama yerimizde kalabilirsiniz.

Aile yanında konaklama seçeneğini tercih ederseniz, yaşınızdaki başka bir öğrenciyle aynı yatak odasını paylaşacaksınız. Aile yanında kalarak, Londra'daki bir evde günlük yaşamı deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Aile yanında konaklamada kahvaltı ve akşam yemeği alacaksınız ve dil okuluna ve gezilere götürebileceğiniz paketli bir öğle yemeği alacaksınız.

Üniversite konaklama yerimizde, aynı odayı yaşıtlarınızdan birden fazla öğrenciyle paylaşacaksınız. Çabucak arkadaş edineceksin ve çevrende her zaman İngilizce konuşma pratiği yapabileceğin insanlar olacak. Kolej konaklaması ayrıca paketli öğle yemeği de dahil olmak üzere tam pansiyon ile birlikte gelir.

Ailelerimiz nerede yaşıyor?

Ev sahibi ailelerin tümü ya okula yürüme mesafesinde ya da bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Londra'yı dolaşmak için bir Oyster kartı veya bir otobüs kartı satın almanız gerekecek. Bir haftalık otobüs bileti 18 yaş üstü için 21,00 £ ve 16-18 yaş arası için 10,50 £'dir.* Alternatif olarak, Oyster kartıyla ön ödeme yapabilirsiniz. İstiridye kartı ile tek bir otobüs yolculuğu 18 yaş üstü için günde maksimum 4,40 £'a kadar 1,50 £ ve 16-18 yaş arası için günde maksimum 2,20 £'a kadar 0,75 £'dir.

Aile yanınızın ev sahipleri, İngiltere ve Londra'daki günlük yaşam hakkında size birçok yararlı ipucu verebilir. Aile yanında kalmak, size Birleşik Krallık'ta yaşamanın nasıl bir şey olduğu hakkında bir fikir vermeli ve ayrıca size düzenli olarak İngilizce pratik yapma fırsatı sunacaktır. Ev sahipleri, misafir öğrencilerine, birlikte yemek yiyen ve ortak yaşam alanlarını paylaşan, evlerinin gerçek üyeleri gibi davranır: herhangi bir zamanda bir aile yanında konaklamada en fazla dört öğrenci konaklayamaz.

* Lütfen dikkat: Bu ücretleri alabilmek için 16-18 Oyster fotoğraflı kartına ihtiyacınız olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen www.tfl.gov.uk adresini ziyaret edin.

Aile Yanı

Tek yada çift yataklı odalar
Yarım pansiyon
Yürüyerek yada otobüs ile ulaşım (20-30 dakika)
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Kolej

Çift kişilik veya çok yataklı oda
Tam pansiyon
Ortak banyolar, mini mutfak, ücretsiz WiFi
Kampüste

Detaylı bilgi için »


Aktiviteler

Unutulmaz bir dil ve seyahat deneyimine başlarken Londra'da hayatınızın fırsatının tadını çıkarın. Sprachcaffe ile İngilizceyi benimserken ve ömür boyu sürecek dostluklar kurarken muhteşem Londra şehrini keşfetme şansına sahipsiniz. Londra sokaklarının gürültüsünden sayısız tarihi ve görkemli binanın huzurunda sizi çevreleyen muhteşem atmosfere kadar, Birleşik Krallık'ta sizi bekleyen maceralara hayran kalacaksınız.

Londra'da ortalama bir haftanın neler sunduğuna bir göz atmak istiyorsanız, Birleşik Krallık'ta neler olduğuna dair daha iyi bir fikir edinmek için örnek seyahat programımıza bir göz atın:

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Voleybal Turnuvası ve Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi: Londra Şehir Turu

Akşam:
Gezi: Madame Tussauds*

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Piccadilly Sirki

Akşam:
Müzikal*

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Londra'da Alışveriş Gezisi

Akşam:
Gezi: London Eye

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi: National Gallery

Akşam:
Pizza Akşamı - Veda Partisi

Cumartesi

Tam gün:
Gezi: Oxford'a Günlük

Pazar

Sabah
Okula Giriş

Öğlen:
Özgür Zaman

Akşam:
Özgür Zaman

*Haftalık sadece 100 € ödeyerek, Yoğun Eğlence Programımıza katılabilir, Madame Tussauds' u ziyaret edin ya da London Eye'a gidin. 2 haftalık konaklamalarda, Oxford'a günlük gezi fiyata dahildir.

Londra'daki kursumuzun en unutulmaz yönlerinden biri, kaldığınız süre boyunca planlanmış çeşitli boş zaman etkinlikleridir. Eğlence dolu gezilerimiz, oyun gecelerimiz ve inanılmaz partilerimizle dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışma, unutulmaz anılar yaratma ve benzeri olmayan bir öğrenme deneyiminin keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.

Lütfen aklınızda bulundurun:

  • Örnek haftamızdaki etkinlikler programımızdan örneklerdir ve hava durumuna ve diğer koşullara bağlı olarak değişebilir.
  • Tüm boş zamanlar ekip arkadaşlarımız tarafından risk olarak değerlendirilir ve 18 yaş altı öğrencilerimiz için tüm konaklama seçeneklerimizde sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır. Ek olarak, genellikle yerel olarak ödenebilecek ekstra geziler / etkinliklere sahibiz.

Ücretsiz ve ücretli aktiviteler

Bazen etkinlikler veya geziler düzenliyoruz. Greenwich veya Hampton Court'a birkaç isim için olası geziler ücretsizdir. Müzikallere ve tiyatro gösterilerine ziyaretler gibi ücretli geziler de mevcut olabilir. Bunların fiyatları değişkendir ve 40 Pound'a kadar çıkabilir.

London Eye, Tower Bridge ve Big Ben'e bir gezi yapın ya da kendinizi Londra'nın muhteşem havasına kaptırırken Buckingham Sarayı'nın güzelliğine hayran kalın.

Planlı gezilerimizle, dili kucaklarken ve İngilizcenin her nüansını doğal olarak özümserken, Londra'yı çevreleyen Oxford, Cambridge ve Eastbourne gibi hayranlık uyandıran kasabaları ve şehirleri ziyaret edebilirsiniz.

Camden Market'teki en son trendleri kontrol etmek ister misiniz? En yeni filmleri yakalamak ister misiniz? Eğlenceli film gecelerimiz size yeni arkadaşlarla sosyalleşmek ve en popüler Hollywood filmlerinden bazılarıyla İngilizce öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Londra'da eğlence asla bitmez ve Londra okulumuzun güvenli ve denetimli ortamında canlandırıcı bir bağımsızlık duygusu yaşarken, sonsuz çeşitlilikteki etkinliklerin ve partilerin tadını çıkarabilirsiniz.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Harika Londra şehrini keşfederken aynı zamanda İngilizce öğrenirken hayatınızın macerasına hazır olun. İngilizce öğrenme hayallerinizin size benzersiz bir dil ve seyahat deneyimi yaşamanız için ilham vermesine izin verin. Londra'da güvenli ve denetimli bir deneyimin rahatlığını yaşarken, her genç yetişkinin özlemini duyduğu özgürlük ve bağımsızlığı benimseyin.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Transferler: Lütfen 09:00-19:00 saatleri arasında Londra Heathrow'da (LHR) geliş ve gidiş uçuşunu ayarlayın.

Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.

Yeni arkadaşlarla tanışırken, unutulmaz anılar yaratırken ve yepyeni bir fırsatlar dünyasının anahtarını tutan ömür boyu sürecek bir dil becerisi kazanırken dünyanın en inanılmaz şehirlerinden birinde bu küresel dili öğrenme fırsatını benimseyin.

Canlı Londra şehri, sesleri doğal olarak özümserken dili öğrenmek için size enerji verecek, ilham verecek ve motive edecek.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın