Fransızca dil kursları

Güzel Fransız dilini öğrenin ve Fransız kültürünü deneyimleyin.

Kurslara göz atın »

Fransızca Dil Kursları

Bir dili öğrenmenin veya o dille ilgili mevcut bilgiyi geliştirmenin en etkili ve heyecan verici yolu, yurtdışında bir eğitim programıdır. Fransızca dünya çapında önemli bir Resmi Dildir ve İngilizce'den sonra Avrupa'da en çok öğrenilen yabancı dillerden biridir.

Paris veya Nice'de bir yurt dışında Fransızca eğitim programıyla, heyecan verici bir tatili etkili bir Fransızca kursuyla birleştirebilirsiniz. Fransız kültürüne dalarak, ülkenin gelenek göreneklerini ve ayrıca Fransız dilinin günlük kullanımını öğrenirken unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Gençler için Fransızca Dil Kursları

13-21 yaş aralığı için
Niceaaa

Fransızca öğrenin ve güzel plajların tadını çıkarın.

Daha fazla bilgi »
14-21 yaş aralığı için
Montréalaaa

Montréal adasında Fransızca veya İngilizce öğrenin.

Daha fazla bilgi »

Çevrimiçi Fransızca kursları

Tüm Fransızca kursları, kullanımı kolay çevrimiçi sınıflarımızda gerçekleşir. Sprachcaffe'de çevrimiçi bir dil kursuna şimdi kaydolun ve alışılmış Sprachcaffe kalitesinden, deneyimli öğretmenlerden ve grup deneyiminden yararlanın. Diğer benzer düşünen insanlarla birlikte öğrenin.

Fransızca'yı online öğrenin

Neden Fransızca kursu almalısınız?

Fransızca kursu almanın birçok avantajı vardır: Fransızca siyaset ve iş dünyasının en önemli dillerinden biridir ve melodik tonlamaları dünyanın birçok yerinde duyulabilir. Neden Fransızca'nın resmi dil olduğu ve günlük hayatta kullanıldığı Fransa'da bir yurt dışı eğitim programında Fransızca öğrenmiyorsunuz? Güzel moda başkenti Paris'i ziyaret edin ve Champs-Élysées boyunca yürüyün ya da Nice'de Akdeniz'in uluslararası atmosferini deneyimleyin. Fransızca kursunuz sırasında, Fransız halkının kültürünü, zihniyetini ve misafirperverliğini keşfederken dil becerilerinizi hızla geliştirebilirsiniz. Fransız mutfağı tek başına bile Fransa'da tatil yapmak için geçerli bir sebep! Fransızca kursu sırasında sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda çok keyifli bir tatil geçireceksiniz.


Tüm önemli bilgiler avucunuzun içinde

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz Kataloğumuz