Yurtdışı İngilizce Kursları

Neredeyse 40 yıldır, benzersiz konumlarda sertifikalı dil kursları sunuyoruz.

Kurslara göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yurtdışı İngilizce Kursları

İngilizceyi kolaylıkla kullanabiliyor olmak son yıllarda bir lüksten daha fazlası haline geldi. Bu dili dünya çapında kullanan yüz milyonlarca insanla, hem bireysel hem de kurumsal iletişim kurmak dünya kültürü oluşturmada büyük bir rol oynamaktadır.

Yurtdışında İngilizce öğrenmek, öğrencinin dilin günlük olarak kullanıldığı ortamda dili kendiliğinden özümsemelerini sağlar. Bu fırsat onları aynı zamanda farklı kültürleri tanıma ve turistik yerleri görme fırsatı sunar. Benzersiz destinasyonlardaki çeşitli kurs seçenekleriyle Sprachcaffe, her bireye özel olarak hazırlanmış bir kursa sahiptir. Egzotik destinasyonlarda tatil yapma ve İngilizce öğrenme fırsatını birleştirmek, öğrencilere unutulmaz bir seyahat deneyimi sunarak konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Yetişkinler için Yurtdışı İngilizce Dil Kursları

İngiltere
Brighton

İngiltere'deki en popüler plajının keyfini çıkarın ve aynı zamanda İngilizce öğrenin.

Brighton'ı keşfedin »

Gençler için Yurtdışı İngilizce Dil Kursları

14-21 yaş aralığı için
Malta - St. Julian's

İngilizce öğrenirken bu güzel adayı keşfedin.

Daha fazla bilgi »
12-21 yaş aralığı için
Londra North College

İngiltere'nin başkentinde İngilizce öğrenin.

Daha fazla bilgi »

Sprachcaffe ile mükemmel İngilizce dil seyahatiniz

İngilizce öğrenin

Sprachcaffe ile istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz. Size en iyi nasıl öğrenebileceğinizi gösteriyoruz!

İngilizce öğren

Konaklama yeriniz

Bizimle iki ülkede İngilizce öğrenebilirsiniz - ve biz sizin için doğru konaklama yerini bulacağız!

Konaklama

Kurs seçimi

İhtiyaçlarınıza en uygun kursu seçin. Başlangıç veya ileri seviye fark etmez!

Kurs seçeneklerimiz

Hizmetler

İngilizce öğrenin ve hiçbir şey için endişelenmeyin. Sizin için tüm önemli hizmetlerle ilgileniyoruz!

Hizmetlerimiz

İngilizce Dil Okulu hakkında SSS

Normal bir İngilizce dil kursunun aksine yurtdışında dil eğitimi almak kurslar dışında da dil ile sürekli temas halinde olmanızı sağlar. Öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanabilecek, yerel halkla ve diğer öğrencilerle İngilizce konuşabileceksiniz. Ayrıca seçtiğiniz ülkenin kültürünü keşfedecek, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden konuşma kalıplarını ve günlük dildeki kelimeleri öğrenme şansını elde ediyor olacaksınız.

Yurtdışı İngilizce dil eğitiminizde sürekli olarak İngilizce'ye maruz kaldığınız için sürekli konfor alanınızın dışına çıkarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşma yolunda güveninizi arttırıyor olacaksınız. Dil eğitiminiz boyunca hızlı bir şekilde İngilizce becerilerinizi geliştirmeniz için size destek olacağız!

Malta, İngiltere, Kanada ve ABD'de İngilizce dil kursları sunuyoruz. Yurtdışı İngilizce dil eğitiminiz için Londra, New York, Los Angeles ve Vancouver gibi harika yerleri seçtik! Gençlerin (<18) seçebileceği toplam 16 dil okulu ve yetişkinler için 14 okul bulunmaktadır.

İngilizce dil kurslarımız, rahat bir ortamda İngilizce öğrenmek ve unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen yetişkinler ve öğrenciler için uygundur! Kaç yaşında olursanız olun, ister yeni başlayan ya da zaten iyi seviyede İngilizce konuşuyor ama daha akıcı olmak isteyin, Sprachcaffe'de herkes için bir kurs mevcut!

İngilizcenizi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmenin en iyi yollarından biri, İngilizce konuşulan bir ülkeye dil eğitimine gitmektir. Yurtdışında İngilizce dil eğitimi fiyatları nereye gideceğinize bağlı olarak değişecektir. Örneğin, Kanada veya ABD'de bir dil eğitimi planlıyorsanız, dil kursu fiyatları kaçınılmaz olarak Avrupa içindeki bir dil eğitiminden daha yüksek olacaktır. Ancak bu yurtdışı dil eğitimi sırasında sadece İngilizce öğrenmeyeceğiniz, aynı zamanda dil okulunuzun bulunduğu yerin kültürünü de tanıyacağınız için size en çok hitap eden destinasyonu seçmelisiniz.

İngilizce konuşulan bir ülkede bir dil kursu ile 4 haftada sıfırdan İngilizce öğrenmek elbette mümkündür. Dil eğitiminiz boyunca sürekli olarak İngilizce diliyle karşı karşıya kalacağınız ve aynı zamanda dil kursuna katılacağınız için, İngilizce konuşma konusunda çok kısa sürede inanılmaz bir ilerleme kaydedeceksiniz. Yurtdışında İngilizce dil eğitimi gezisi aynı zamanda size ana dili İngilizce olan kişilerle konuşma pratiği yapma fırsatı da verir.


Tüm önemli bilgiler avucunuzun içinde:

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz Kataloğumuz