Yetişkinler için Malta Dil Kursları

Dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Malta'da tatilinizin tadını çıkarırken İngilizce öğrenin.

Malta'daki okulumuza göz atın »

Yetişkinler için Malta Dil Kursları

Arka planda güneş, kum ve muhteşem plajlar bulunan bir ortamda Akdeniz kültürünü benimseyin. Hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bu eşsiz İngilizce öğrenme deneyimine başlayın ve önemli bir yaşam becerisiyle ayrılın. Malta'nın resmi dillerinden biri olan İngilizce ile kendinizi bu muhteşem ve ilham verici ada ortamının diline ve kültürüne kaptırabilirsiniz. Yalnızca yeni bir dilde uzmanlaşarak veya mevcut bir beceriyi geliştirerek değil, aynı zamanda bir topluluğa katılarak ve Malta yaşam tarzını deneyimleyerek.

Malta'daki okulumuz ve konaklamamızdaki bir günü bir de böyle izleyin.

Corona zamanlarında Malta'ya Sprachcaffe dil gezisi

Kapsamlı güvenlik konseptimizle Malta'ya dil gezileri yapmak mümkün! Sprachcaffe, Malta'da güvenli ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlamak için özel önlemler almaktadır. Ayrıca, endişe etmeden seyahat edebilmeniz için sizi Corona durumu hakkında sık sık bilgilendiriyoruz. Dil seyahatiniz için 300 €'ya kadar nasıl güvence alabileceğinizi öğrenin! Daha fazla bilgi "

Malta'da İngilizce Dil Eğitimi

St. Julian's

Malta'nın Eşsiz Atmosferinde İngilizce Öğren

Devamı »

Cambridge Hazırlık Merkezi

Sprachcaffe Malta bir Cambridge Hazırlık Merkezidir. Bizimle, belirli bir İngilizce sertifikasına hazırlanabilir ve ardından seçtiğiniz Cambridge sınavına girebilirsiniz. İngilizce sertifikalarına hazırlanmak için dil kursları hakkında daha fazla bilgiyi Malta'daki dil kursları hakkında bölümde bulabilirsiniz.

FELTOM Akredite

Dil okulunun kalitesi FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisation Malta) tarafından katı kriterlere göre düzenli olarak kontrol edilir ve onaylanır. Akreditasyon sistemi, akademik mükemmelliğe ulaşılmasını ve sürdürülmesini sağlar. FELTOM ile birlikte, güvenlik, refah, konaklama ve eğlence gereksinimleri de dahil olmak üzere öğrencinin Malta'da kalmasıyla ilgili tüm yönleriyle kalite standartlarını belirlemeye çalışıyoruz.

Malta neden Sprachcaffe'nin en popüler destinasyonlarından biri?

Sprachcaffe Co. Ltd. tarafından işletilen her iki okul da, onlarca yıllık hizmet süreleri boyunca, çoğu geri dönen ve kendilerini Sprachcaffe ailesinin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyan binlerce öğrenciyi ağırlamıştır. Malta yalnızca bir anı ve deneyim olmakla kalmayacak, aynı zamanda kültürel daldırma için bir basamak taşı olacaktır. Dil edinme sürecinin tüm yönlerini kucaklayarak ve sınıf dışında becerilerle deneyler yaparak, yalnızca İngilizce dilinde akıcılık için değil, aynı zamanda bu konuda olan diğer öğrencilerle kurduğunuz ömür boyu sürecek dostluklar için büyüleyici bir kültüre giriyor ve bir temel oluşturuyorsunuz. seninle inanılmaz bir yolculuk.

Malta Dil Okulu hakkında SSS

Normal bir İngilizce dil kursunun aksine yurtdışında dil eğitimi almak kurslar dışında da dil ile sürekli temas halinde olmanızı sağlar. Öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanabilecek, yerel halkla ve diğer öğrencilerle İngilizce konuşabileceksiniz. Ayrıca seçtiğiniz ülkenin kültürünü keşfedecek, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden konuşma kalıplarını ve günlük dildeki kelimeleri öğrenme şansını elde ediyor olacaksınız.

Malta'daki İngilizce dil eğitiminizde sürekli olarak İngilizce'ye maruz kaldığınız için sürekli konfor alanınızın dışına çıkarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşma yolunda güveninizi arttırıyor olacaksınız. Aynı zamanda ders sonralarında kampüsümüzdeki havuzda serinleyebilir veya kendinizi Malta'nın masmavi sularına bırakabilirsiniz. Siz tatilinizin tadını çıkarırken bir yandan hızlı bir şekilde İngilizce becerilerinizi geliştirmeniz için size destek olacağız!

Malta İngilizce kurslarımız, rahat bir ortamda İngilizce öğrenmek ve unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen yetişkinler ve öğrenciler için uygundur! Kaç yaşında olursanız olun, ister yeni başlayan ya da zaten iyi seviyede İngilizce konuşuyor ama daha akıcı olmak isteyin, Sprachcaffe'de herkes için bir kurs mevcut!

Sprachcaffe olarak hem yetişkinler hem de gençler için farklı kurs planlarımız bulunmaktadır. Bu yüzden bu soruya tek bir cevap vermek pek mümkün değildir. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey İngilizce öğrenmeye günde kaç saat ayırmak istediğinize karar vermek ve websitemizdeki rezervasyon kısmından size en uygun programı seçmek. Eğer hala kararsızsanız ve sorularınız varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İngilizce dil eğitiminizi ve tatilinizi birleştirerek kampüsümüzdeki havuzun tadını çıkarırken farklı ülkelerden gelen yeni arkadaşlarınızla pratik yapmaya devam edin!

İngilizce konuşulan bir ülke olan Malta'da bir dil kursu ile 4 haftada sıfırdan İngilizce öğrenmek elbette mümkündür. Dil eğitiminiz boyunca sürekli olarak İngilizce diliyle karşı karşıya kalacağınız ve aynı zamanda dil kursuna katılacağınız için, İngilizce konuşma konusunda çok kısa sürede inanılmaz bir ilerleme kaydedeceksiniz. Malta'da dil eğitimi aynı zamanda size ana dili İngilizce olan kişilerle konuşma pratiği yapma fırsatı da verir.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın