İngiltere Dil Okulları

İngiltere seyahatinizde İngilizce dilinin kökenini keşfedin.

İngiltere okullarımıza göz atın »

Yetişkinler için İngiltere'de Dil Okulları

İngilizce günümüzde yüz milyonlarca insan tarafından konuşulmakta ve hem özel hem de profesyonel yaşamda küreselleşme çağında giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. İngilizce dilinde akıcı olmanın en etkili ve aynı zamanda en heyecan verici yolu İngiltere'de alacağınız bir dil eğitimidir.

İngiltere'deki dil okullarımız size etkili bir İngilizce kursunun yanı sıra kendinizi ilginç İngiliz kültürüne kaptırdığınız unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Sprachcaffe sizlere İngiltere'de İngilizce öğrenmenin yanı sıra, Cambridge gezisi gibi çok sayıda heyecan verici boş zaman aktiviteleri de sunar.

İngiliz dilinin doğum yeri

William Shakespeare, Geoffrey Chaucer ve Mary Shelley diyarında İngilizce öğrenin!

Eşsiz manzaralar ve ilgi çekici yerler

Londra'nın son moda mağazalarından alışveriş yapın veya Brighton'ın güzel kumsallarında yürüyüşe çıkın.

Dil Okullarımız

Londra ve Brighton'daki dil okullarımız arasından seçim yapın

İngiltere'deki dil okullarımız

London Central

Londra'nın Kalbinde İngilizce Öğrenin!

Devamı »
Ealing

Batı Londra'nın Kalbinde İngilizce Öğrenin!

Devamı »
Gençler için İngiltere'de İngilizce Kursları

Gençlere yönelik dil eğitimi gezilerimiz öğrencilere tatilleri sırasında İngilizce öğrenme fırsatı sunar.

Devamı »
İngilizce Sertifikaları

Cambridge Sertifikası, IELTS ve TOEFL'a hazırlık

Devamı »

İngiltere neden Sprachcaffe'nin en popüler destinasyonlarından biridir?

İngiltere'deki dil eğitiminiz sırasında sadece İngilizce öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu harika bir ülkeyi de tanıyacaksınız. İngiltere'deki İngilizce kursunuza ek olarak, boş zamanlarınızda sizinle birlikte dil öğrenen insanlarla çeşitli etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu nedenle İngiltere'de alacağınız İngilizce kursu sizin için unutulmaz bir deneyim olacaktır. Bu kurs sayesinde İngilizlerin geleneklerini ve kendine has özelliklerini, sayısız pub'larını ve 'fish'n'chips' gibi geleneksel yemeklerini, Cambridge'e yapacağınız bir geziyle ünlü Cambridge Üniversitesi'ni, Gotik şapeli, King's College korosunu, üniversite kütüphanesini ve Trinity College'ı keşfedin. Bunlara ek olarak Londra'daki dil okullarımızda IELTS veya TOEFL sertifikası alma fırsatına sahipsiniz! İngilizce sertifikaları hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İngiltere'deki dil okullarımızda dil tutkunuzun peşinden gidin ve kendinizi İngiliz kültürüne bırakın. İster Londra'nın gözde gezi metropolünü ister İngiltere'nin güneyindeki sahil beldesi Brighton'ı seçin, böyle bir ortamda dil öğrenmenin neredeyse kendiliğinden gerçekleştiğini göreceksiniz! Bölgedeki birçok özelliği ve turistik yeri tanımak için çeşitli gezilere katılabilirsiniz. Bu şekilde, dil becerilerinizi dersten sonra da kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz destinasyonda çeşitli boş zaman aktivitelerinin tadını çıkarın ve ülke, insanlar ve kültürleri hakkında her şeyi öğrenin! İngiltere seyahatiniz için daha fazla fikri İngiltere gezi rehberimizde bulabilirsiniz.

İngiltere dil okulu fiyatları ne kadardır?

İngiltere dil okulu fiyatları seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İngiltere'de hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz Brighton ve Londra destinasyonlarımızdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın