Gençler için Dil Kursları

Sprachcaffe'nin Gençler için dil gezileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gençler için dil kurslarımızı keşfedin »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Malta'da Gençler için Yaz Kampları

Akdeniz'in en güzel ve tarih açısından zengin ülkelerinden birinde İngilizce öğrenmek veya dil becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? O halde kristal berraklığında suyu ve altın rengi kumsalları ile Malta tam size göre! İngilizce konuşulan bu rüya adası, İngilizcelerini geliştirmek ve kendilerini genç ve heyecan verici bir yere kaptırmak isteyen öğrenciler için ideal bir yer.

Sprachcaffe'nin iki okulu olan St. Julian's ve St. Paul's Bay arasında seçim yapın ve güzel ve rahat bir ortamda yeni arkadaşlar ve anılar edinerek unutulmaz bir deneyim yaşayın .

Peki ne bekliyorsun? Dil eğitiminde varış noktanız olarak Malta'yı seçin ve plajdan sadece birkaç adım ötedeyken ilgi çekici ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenin!

Güzel kumsallar

Turkuaz Akdeniz ve Malta'nın altın kumsalları sizi yüzmeye ve dinlenmeye davet ediyor.

Saf güneş ışığı

Her gün 12 saate kadar güneş ışığı! Tüm yıl boyunca mükemmel bir tatil için ideal hava.

Kolay İletişim

Malta sakinlerinin çoğu akıcı İngilizce konuşur, böylece dil becerilerinizi hemen pratiğe dökebilirsiniz!

Çeşitli Aktiviteler

Sualtı mağaralarından orta çağ mimarisine kadar bu Akdeniz cennetinin sunduğu her şeyi keşfedin!

Okulda aldığınız derslerle Sprachcaffe'nin Malta'daki Dil gezileri karşılaştırılamaz! Dil öğretmenlerimizin kapsamlı bilgisi ve yılların deneyimi sayesinde benzersiz İngilizce derslerimiz okul sınavlarından veya üniversiteden önce dil seviyenizi geliştirmenin ideal yoludur. Sprachcaffe'nin sunduğu teori ve uygulamanın mükemmel karışımı bu yolda size her zaman eşlik edecek.

Malta'daki okulumuz ve konaklamamızdaki bir günü bir de böyle izleyin.

Malta'da Dil Okullarımız

St. Julian's

İngilizce öğrenmek ve güzel Malta adasını keşfetmek isteyen 14 yaş ve üstü öğrenciler için

Devamı »
St. Paul's Bay

Daha küçük gruplar halinde İngilizce öğrenmek isteyen 13-17 yaş arası öğrenciler için

Devamı »

Malta Gezi Rehberi

Malta'nın kültür ve tarihi hakkında genel bilgi

Daha fazla bilgi »

Neden Malta'da İngilizce Öğrenmelisiniz?

St. Julian ve St. Paul's Bay dil okullarımızda İngilizce öğrenmek, başka hiçbir yerde deneyimleyemeyeceğiniz inanılmaz bir fırsattır! Liseye hazırlanmak veya İngilizce dil yolculuğunda bir sonraki adıma geçmek istiyorsanız, Sprachcaffe bireysel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış çeşitli kurslar sunar. İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister ileri düzey bir öğrenci olun, dünyanın 1 numaralı dilini Malta'da öğrenmek, unutamayacağınız bir deneyimdir.

İlginizi mi çekti? O zaman çok beklemeden oldukça rağbet göre bu destinasyonumuzda yerinizi ayırın! Malta'yı seçerek kaliteli eğitim ve maceranın benzersiz bir kombinasyonuna sahip bir tatil cenneti seçmiş olursunuz.

Malta hakkında sorularınız ve cevapları

Malta'nın küçük boyutlarına aldanmayın. Ada, Avrupa'nın en kültür zengini adalarından biridir. 5000 yılına dayanan binaları ve tapınakları ile Malta, keşfedilmeye hazır bir açık hava müzesidir. Adanın tarihi kökleri modern yerleşimiyle paralellik göstermektedir ve başkent Valletta size büyük bir şehrin eğlence ve yaşam deneyimini sunmaktadır. Ancak tarihi ve muhteşem çevresi bir yana, Malta'yı olması gereken yer yapan şey insanlarıdır. Malta halkının sıcaklığı ve yaşama sevinci bulaşıcıdır. Dünyanın her yerinden insanları açık kollar ve gerçek bir gülümsemeyle karşılamasıyla tanınan böylesine açık fikirli ve arkadaş canlısı bir ülkede kendinizi hemen evinizde hissedeceksiniz.

Malta'nın küçük bir yer olduğu göz önüne alındığında güzel plajlarından ve adalarından çok uzak değildir. En popüler olanlardan bazıları, muhteşem turkuaz suyuyla St. Peter's Pool ve Karayip benzeri plajları ve rüya gibi Blue Lagoon körfezi ile ünlü Comino ve Gonzo adalarıdır. Ama Malta sadece güneşlenmek ve yüzmekten ibaret değil! Kendinizi maceracı hissediyorsanız, neden ülkenin güzel şehirlerini keşfetmiyorsunuz? Adanın başkenti Valletta'ya bir gezi yapın ve büyüleyici sokaklarını tamamen yürüyerek keşfedin! Diğer kaçırılmayacak yerler, Victoria ve Rabat'tan Mdina ve Burgu'ya kadar Malta'nın pitoresk kasabaları ve balıkçı köyleridir.

Malta'yı İngilizce dil gezileri için mükemmel bir yer yapan şey, İngilizce'nin sakinleri tarafından evrensel olarak konuşulmasıdır. Nüfusun neredeyse %90'ı tarafından konuşulduğundan, kendinizi tamamen kaptırabilecek ve her zaman dil becerilerinizi geliştirebileceksiniz. Malta gerçekten her iki dünyanın da en iyisi: tatillerinizi geçirmek için güzel bir yer ve İngilizce dil seviyenizi önemli ölçüde geliştirmek için ideal ortam!

Bağımsızlık kazanmadan önce, Malta başka birçok ülkeye aitti. Bu, birçok farklı etkinin bir kombinasyonu olan bir mutfak ile sonuçlandı. Malta'nın "Cucina Povera"sı ("fakir insanların mutfağı") basit ama inanılmaz lezzetli yiyeceklerle karakterizedir. Adanın en popüler atıştırmalıklarından biri içi doldurulmuş puf böreği olan 'pastizzi'dir. Harika bir yaz atıştırması da 'ftiraf', domates, soğan, sarımsak ile tepesinde ve lezzetli zeytinyağı ile kaplanmış gözleme. Malta mutfağı, birçok balıkçı köyü göz önüne alındığında ağırlıklı olarak balık temellidir. Bir başka tipik Malta yemeği, inanılmaz lezzetli bir balık çorbası türü olan 'aljotta'dır.

Malta'nın Akdeniz'deki merkezi konumu nedeniyle, birçok ülke yüzyıllar boyunca adayı fethetmek için savaştı. 1964 yılına kadar Malta, kendi başına bir ülke olarak tanınan bağımsız bir cumhuriyet haline gelmedi. İngilizce'nin yanı sıra, Malta'nın bir başka ana ulusal dili olan Malti, Malta'nın geçmişte ait olduğu ülkelerin tüm dillerinin bir karışımıdır. Malta yalnızca birden çok dilin bir birleşimi değil, aynı zamanda Gozo, Comino ve diğer ıssız adalar gibi birden çok adanın birleşimidir. Malta'yı yürüyerek veya otobüs ve araba ile keşfederken, trafiğin sağdan değil soldan yapıldığını unutmayın, bu İngilizlerden gelen bir alışkanlıktır. Ve son olarak, yılda 300'den fazla güneşli günle Malta, tüm güneş severler için gerçek bir dünya cennetidir.

Malta'daki dil eğitim geziniz sırasında, St. Paul's Bay'de samimi bir ev sahibi aile ile sınıfların hemen yakınında bulunan St. Julian's'ta bir rezidans arasında seçim yapabileceksiniz. Bu nedenle, ister gerçek Maltalıların hayatını deneyimlemek ister diğer öğrencilerle birlikte yaşamayı tercih edin, Sprachcaffe'de herkes için bir seçenek var.

Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı ce aplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın