İspanyolca Dil Kursları

İspanyolca öğrenin ve yeni insanlarla tanışın.

Kurslara göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

İspanyolca Dil Kursları

İspanya'daki yurt dışı eğitim programınız sırasında, sürekli olarak İspanyolca diliyle çevrili olacağınız için İspanyolca becerilerinizi kesinlikle geliştireceksiniz. İspanyolca pek çok kıtada konuşulduğu, seyahat ve iş için birçok fırsat sunduğu için oldukça popüler bir dildir.

Yurtdışında İspanyolca eğitim programı ile heyecan verici bir tatili etkili bir dil eğitimi ile birleştirebilirsiniz. Bu unutulmaz deneyim, yeni insanlarla tanışırken ve dilin günlük kullanımıyla başa çıkarken yabancı bir kültür hakkında her şeyi öğrenmenizi sağlayacaktır. İster sıfırdan İspanyolca öğrenmek ister mevcut İspanyolca becerilerinizi geliştirmek isteyin, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye, grup ve bireysel kurslardan standart kurslara kadar çeşitli İspanyolca kursları arasından seçim yapabilirsiniz. Şimdi sadece hangi kursu alacağınıza ve dünya çapındaki heyecan verici destinasyonlarımızdan hangisinde karar vermeniz gerekiyor.

Yetişkinler için İspanyolca Dil Kursu

İspanya
Madrid

Kendinizi İspanyol kültür, moda ve müzik merkezine bırakın.

Gençler için İspanyolca Dil Kursu

14-21 yaş aralığı için
Málaga

Büyüleyici Endülüs'ün ortasında güzel bir kumsalda İspanyolca öğrenin.

Daha fazla bilgi »

Sprachcaffe ile mükemmel İspanyolca dil seyahatiniz

İspanyolca öğrenin

Sprachcaffe ile istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz. Size en iyi nasıl öğrenebileceğinizi gösteriyoruz!
İspanyolca Öğren

Konaklama yeriniz

Bizimle iki ülkede İspanyolca öğrenebilirsiniz - ve biz sizin için doğru konaklama yerini bulacağız!

Konaklama

Kurs seçimi

İhtiyaçlarınıza en uygun kursu seçin. Başlangıç veya ileri seviye fark etmez!

Kurs seçeneklerimiz

Hizmetler

İspanyolca öğrenin ve hiçbir şey için endişelenmeyin. Sizin için tüm önemli hizmetlerle ilgileniyoruz!

Hizmetlerimiz

İspanyolca okullarımız İspanya'nın heyecan verici şehirleri Barselona, ​​Malaga ve Madrid'de yer almaktadır. Ayrıca Küba'nın başkenti Havana'da ve Meksika'nın tatil cenneti Playa del Carmen'de bir İspanyolca okulumuz vardır. Avrupa'nın önemli sanat ve kültür merkezlerinden çarpıcı Latin Amerika ve Karayip şehirlerine kadar bu geniş lokasyon yelpazesiyle, teklifimiz arasında size uygun olanı mutlaka vardır.

Çevrimiçi İspanyolca kursları

Tüm İspanyolca kursları, kullanımı kolay çevrimiçi sınıflarımızda gerçekleşir. Sprachcaffe'de çevrimiçi bir dil kursuna şimdi kaydolun ve alışılmış Sprachcaffe kalitesinden, deneyimli öğretmenlerden ve grup deneyiminden yararlanın. Diğer benzer düşünen insanlarla birlikte öğrenin.

Online olarak İspanyolca öğrenin!

Neden İspanyolca kursu almalısınız?

İspanyolca kursu almanın birçok avantajı vardır: İspanyolca dünyada en çok konuşulan dillerden biridir ve uluslararası ticaret, araştırma, politika ve turizmde giderek daha önemli hale gelmektedir. İspanyolca'nın günlük hayatta kullanılan ana dil olduğu Küba, Meksika, İspanya, Ekvador veya Kosta Rika'da İspanyolca öğrenebilirsiniz. İspanyolca programınız sırasında yerel halkla günlük olarak iletişim kurma şansına sahip olacaksınız, böylece sadece İspanyolca konuşmaya olan güveninizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni bir ülkeyi, kültürünü ve geleneklerini tanıma fırsatına sahip olacaksınız. Yeni arkadaşlar edinme, yeni bir kültür hakkında bilgi edinme ve birçok heyecan verici yeri ve ilgi çekici yeri ziyaret etme fırsatı, yurtdışında İspanyolca kurslarını kesinlikle değerli kılmaktadır.


Tüm önemli bilgiler avucunuzun içinde

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz Kataloğumuz