🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kurs językowy on-line? Z indywidualnym podejściem!

Angielski, hiszpański,niemiecki, francuski, włoski, i inne języki na życzenie - we własnych czterech ścianach, dostosowany do Twojego codziennego harmonogramu, bez dojazdów od jednej z najbardziej znanych szkół językowych. Możesz uczyć się języka obcego w zaciszu własnego domu. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do Internetu i kamera internetowa. Skutecznie i wygodnie z domu z prawdziwymi nauczycielami! Masz wybór pomiędzy małymi grupami, indywidualnymi lekcjami prywatnymi lub intensywnymi kursami w czasie wakacji. Nasze kursy językowe online są odpowiednie zarówno dla młodzieży jak i dla dorosłych.

Dlaczego warto wybrać kurs językowy online?

Technologia

Wirtualna klasa dostępna dzięki przyjaznej technologii również na smartfonie.

Nauczyciele

Native speakerzy, 100% na żywo, zero automatów, zero nudy - sprawdź!

Z dyplomem

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twój poziom.

Skuteczność

Uwzględniamy sugestie uczniów i dostosowujemy lekcje do ich potrzeb.

Przygotuj się na ciekawe, ekscytujące lekcje i pozwól, aby szkoła Sprachcaffe wprowadziła Cię w  świat cyfrowej nauki języków obcych. Wkrótce samemu zobaczysz, że nauka online ze Sprachcaffe to coś więcej niż tylko nauka słownictwa i gramatyki. Twój kurs językowy online będzie aktywny, komunikatywny i prowadzony przez prawdziwych nauczycieli. Oczywiście będą też materiały dydaktyczne, dzięki czemu będziecie mogli krok po kroku zapoznać się z nowym językiem. Przygotowujemy Cię również do  egzaminów językowych (TOEFL, TOEIC, FCE, IELTS, DELE, DELF, CILS itp.).

Kurs grupowy

 • 4-10 uczestników o tym samym poziomie językowym (A1-C2)
 • Poznawaj znajomych z całego świata w wirtualnej klasie
 • Interakcja w stałej grupie, nauka języka i codzienny kontakt
 • od 8 do 120 lekcji miesięcznie
 • Inne modele na zapytanie

 

5 dni w tygodniu

10 lekcji tygodniowo 480 zł/tydzień

20 lekcji tygodniowo 960 zł/tydzień

Lekcje indywidualne

 • dla 1 osoby lub 2 osób o tym samym poziomie językowym
 • możliwy kurs specjalistyczny i przygotowanie do egzaminów językowych
 • spersonalizowany program nauczania i wsparcie
 • elastyczne daty i godziny
 • 1 lekcja = 45 min. - możliwe 2 do 6 lekcji dziennie

 

Lekcje prywatne 1:1

10 lekcji: 2064 zł

Lekcje 2:1

Cena za osobę

10 lekcji: 1632 zł/osoba

Udział w kursie językowym online ze Sprachcaffe daje Ci 5% zniżki na wyjazd językowy do naszych zagranicznych szkół. Jeśli dodatkowo polecisz nas znajomym, otrzymasz 10% zniżki.

Dla kogo są kursy języka online?

Dla młodzieży

Kursy językowe online są idealne jako dodatek do lekcji szkolnych lub przygotowanie się do matury. Dzieci oszczędzają czas, ponieważ nie muszą nigdzie wychodzić - nauczyciel przychodzi do Waszego domu. To motywuje i zwiększa wydajność. Zalecamy 10 lekcji tygodniowo.

Oczywiście lekcje online mogą również pomóc dzieciom w nauce dodatkowego języka obcego. Bez względu na to, czy jest to angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, chiński czy arabski, zalecamy 2 lekcje tygodniowo przez okres od 3 do 6 miesięcy.

Dla dorosłych

Lekcje online można zaprojektować tak elastycznie, aby pasowały do ​​codziennego życia. Dla niektórych może to być jedno spotkanie w tygodniu, inni chcieliby ćwiczyć język obcy każdego dnia. Znamy sposób, jak idealnie połączyć naukę w czasie wolnym z pracą, domem i innymi obowiązkami, bez szkody dla któregokolwiek elementu.

Po prostu powiedz nam, w jakim jesteś wieku, czy wolisz uczyć się sam, czy w grupie, jaki jest Twój obecny poziom znajomości języka i kiedy masz czas na naukę. My zajmiemy się resztą i znajdziemy dla Ciebie optymalny kurs!

Dla firm

Kursy językowe online to dobra inwestycja w rozwój pracowników firmy. Jest to doskonały motywator dla zatrudnionych, a benefity odczuwa zarówno on, jak i pracodawca. Oferujemy lekcje z zakresu biznesu, znajdziecie u nas też duży przekrój, jeżeli chodzi o intensywność zajęć. Po prostu powiedz nam, ile lekcji potrzebujesz i jakie są Twoje dodatkowe oczekiwania, a my przygotujemy odpowiednią ofertę.

Pytania na temat kursów językowych online

W Sprachcaffe zawsze uczysz się w stałej grupie Kursantów, którą tworzą doświadczeni liderzy akademiccy. Jest to ważne, ponieważ:
 • Nauczyciel poznaje Waszw mocne i słabe strony i dlatego może zaoferować konkretne rozwiązania.
 • Uczestnicy poznają się i mogą się do siebie dostosować; promuje to swobodę komunikacji i uwalnia zahamowania.
 • Nie zawsze musisz podążać za podręcznikiem. Nauczyciel oferuje elastyczność, która pozwala skupić się na określonych tematach.
 • Rozwijają się przyjaźnie, które żyją także poza zajęciami językowymi.
Jeśli nie czujesz się komfortowo w grupie lub nie odpowiada ona Twojemu poziomowi językowemu, nasi liderzy akademiccy są zawsze dostępni i jeśli to możliwe, znajdą dla Ciebie bardziej odpowiednią grupę.

 • Stałe połączenie z Internetem
 • Komputer stacjonarny, laptop, smartfon lub tablet (z kamerą internetową i mikrofonem)
 • Przeglądarka internetowa lub aplikacja na smartfony

Aby wziąć udział w czacie wideo, wystarczy Internet i odpowiedni sprzęt. Idealnie, jeśli masz kamerę internetową z mikrofonem na komputerze lub smartfon z przednią kamerką, czyli tzw. „aparatem do selfie”. Następnie możesz uzyskać dostęp do klasy za pomocą zwykłej przeglądarki lub aplikacji na smartfona.

Jeśli nie chcesz włączyć kamery lub jej nie masz, możesz dołączyć do czatu wideo i zobaczyć innych uczestników. Potrzebujesz mikrofonu, aby móc komunikować się z nauczycielem. Jeśli nie masz mikrofonu, możesz po prostu połączyć się ze spotkaniem za pomocą zwykłego telefonu i bezpłatnego numeru.

W dowolnym momencie możesz przełączać się między urządzeniami mobilnymi lub stacjonarnymi (np. jedno spotkanie na smartfonie, następne na komputerze).
Bazujemy na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Cisco. Możesz wziąć udział w spotkaniu testowym, aby upewnić się, że kamera internetowa i mikrofon są poprawnie skonfigurowane i że nasza klasa online działa u Ciebie poprawnie. Problemy są bardzo mało prawdopodobne.
Po wykupieniu kursu, otrzymasz link i dane dostępowe przez e-mail.

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji za pośrednictwem przeglądarki internetowej, po prostu kliknij podany link. Następnie zostaniesz poproszony o pobranie i uruchomienie pliku. Po uruchomieniu pliku będziesz w klasie.

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie językowym online za pośrednictwem smartfona, musisz najpierw zainstalować odpowiednią aplikację. Tam zostaniesz poproszony o podanie danych dostępu do sesji.

Możesz również wybrać numer sesji przez telefon. Aby to zrobić, wybierz bezpłatny numer telefonu zawarty w e-mailu z zaproszeniem. Następnie zostaniesz poproszony o podanie kodu PIN sesji.

Sesja rozpoczyna się, gdy nauczyciel jest online.

Masz inne pytania?

Przeczytaj sekcję najczęściej zadawane pytania i weź udział w kursie językowym online ze Sprachcaffe.