Angielski w Brighton, Londynie, Eastbourne i Bournemouth

Młodzieżowe obozy językowe w Anglii

Znudzony tradycyjnymi lekcjami angielskiego? Brak postępów i efektów w nauce? Chciałbyś poznać Anglię i zacząć mówić z niepowtarzalnym brytyjskim akcentem? Letni obóz językowy w Anglii będzie dla Ciebie strzałem w 10! Angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie, a jego znajomośc jest niezbędna zarówno w osiągnięciu sukcesu zawodowego jak i w codziennym życiu. Młodzież od 12 roku życia zapraszamy na nasze obozy językowe do Anglii, kraju piłki nożnej, rodziny królewskiej i specyficznego poczucia humoru!

Nasze angielskie szkoły językowe znajdują się w czterech strategicznych ze względu na nauczanie języka angielskiego brytyjskich miastach, równie atrakcyjnych w kwestii wypoczynku jak i zwiedzania. Kosmopolityczny Londyn, studencki Brighton czy atrakcyjne Bournemouth?

  • Efektywna nauka angielskiego

 

  • Wiek: 12-17 lat

Kursy angielskiego w Anglii:

Dlaczego właśnie obóz młodzieżowy z języka angielskiego w Anglii?

Podczas kursu językowego osobiście poznasz tradycję i zwyczaje Brytyjczyków, ich kultowe festiwale oraz wyjątkową kuchnię. Skuś się na 5 o’clock tea w Anglii! Odkryj różnorodność naszych obozów młodzieżowych i wybierz miasto, które najbardziej odpowiada Twojemu charakterowi.Sprachcaffe zaprasza na niezapomniane i efektywne obozy językowe w Anglii, gdzie poznasz język angielski w jego najczystszej postaci! Nasze obozy to wykwalifikowana kadra, proste formalności i rabaty dla stałych klientów!

Kurs języka angielskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka angielskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online