🌟 Przelot z Opiekunem do Anglii! 🛫 Dołącz w następnych terminach: 14-27 lipca, 28 lipca-10 sierpnia. Ostatnie miejsca! Start z Warszawy. Zapisz się teraz!

Młodzieżowe obozy językowe w Anglii

Znudzony tradycyjnymi lekcjami angielskiego? Brak postępów i efektów w nauce? Chciałbyś poznać Anglię i zacząć mówić z niepowtarzalnym brytyjskim akcentem? Letni wakacyjny obóz językowy w Anglii będzie dla Ciebie strzałem w 10! Angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie, a jego znajomośc jest niezbędna zarówno w osiągnięciu sukcesu zawodowego jak i w codziennym życiu. Młodzież od 12 roku życia zapraszamy na nasze obozy językowe do Anglii, kraju piłki nożnej, rodziny królewskiej i specyficznego poczucia humoru!

Posiadamy dwie szkoły językowe znajdujące się w popularnych brytyjskich miastach - kosmopolitycznym Londynie i położonym 75km dalej studenckim i nadmorskim Brighton. Wielka Brytania to wciąż najpopularniejsza destynacja w kwestii nauki języka angielskiego za granicą.100% brytyjski akcent, słynne fish & chips, tea time czy angielskie puby - to właśnie przyciąga osoby z całego świata do UK.

Kursy angielskiego w Anglii:

Dlaczego właśnie obóz młodzieżowy z języka angielskiego w Anglii?

Podczas kursu językowego osobiście poznasz tradycję i zwyczaje Brytyjczyków, ich kultowe festiwale oraz wyjątkową kuchnię. Skuś się na 5 o’clock tea w Anglii! Odkryj różnorodność naszych obozów młodzieżowych i wybierz miasto, które najbardziej odpowiada Twojemu charakterowi.Sprachcaffe zaprasza na niezapomniane i efektywne obozy językowe w Anglii, gdzie poznasz język angielski w jego najczystszej postaci! Nasze obozy to wykwalifikowana kadra, proste formalności i rabaty dla stałych klientów!

Kurs języka angielskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka angielskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online