Popularne kursy języka angielskiego w Anglii

Wielka Brytania to wciąż najpopularniejsza destynacja w kwestii  nauki języka angielskiego.  100% brytyjski akcent, słynne fish & chips, tea time czy angielskie puby - to właśnie przyciąga osoby z całego świata do UK. Kursy angielskiego w Anglii są najchętniej wybieranymi wśród kursów języków obcych.

Sprachcaffe to 2 szkoły językowe w Anglii w Londynie i w Brighton. Wyjazd z nami to szansa na efektywną naukę języka angielskiego, poznanie Anglii i nawiązanie wielu międzynarodowych kontaktów zarówno towarzyskich jak i biznesowych!

Dlaczego warto wybrać angielski w Anglii?

Brytyjski akcent

 

Kontakt z żywym językiem 24/7

Piękny Londyn i Brighton

 

Zwiedzanie wyjątkowych miejsc

Atrakcyjne ceny

Tanie loty, wygodne połączenia

Kursy angielskiego w Anglii

Przebywając w Anglii na kursie angielskiego połączysz efektywną naukę języka z ekscytującymi wakacjami poprzez zanurzenie się w kulturze brytyjskiej i poznawanie tradycji i zwyczajów. Polecamy naukę angielskiego w nadmorskim Brighton lub  kosmopolitycznym i międzynarodowym Londynie. Wykorzystaj mozliwość i wybierz się na wycieczki do pobliskich miast, aby poznać więcej atrakcji Anglii. 

Kursy językowe w Anglii:

Dlaczego kurs w Anglii ze Sprachcaffe? Przeczytaj opinie!

Wyjazdy do Anglii oferujemy cały rok. Z prawie 40-letniego doświadczenia możemy stwierdzić, że najbardziej efektywne kursy językowe to te min. 2-tygodniowe, ale możesz też wziąć udział w kursie trwającym 1 tydzień. Podczas pobytu w Anglii możesz nie tylko poprawić znajomość języka, ale również poznać życie w angielskim stylu. Każda z naszych angielskich szkół zapewni niezapomniane doświadczenia, udane wakacje i efektywną naukę. Kursy w Anglii to szansa na poznanie tradycji i zwyczajów Brytyjczyków. Przeczytaj również opinie na temat najpopularniejszych kursów w Wielkiej Brytanii: opinie o Londynie i opinie o Brighton.

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »