✈ Barcelona ✈ Malaga

Naucz się hiszpańskiego

Młodzieżowe obozy z językiem hiszpańskim w Hiszpanii

Nasze obozy językowe w Hiszpanii to propozycja dla młodych osób, które chcą połączyć niezapomniane wakacje z nauką hiszpańskiego lub nauka języka w Polsce nie przynosi im oczekiwanych efektów. Kilkutygodniowy obóz językowy w Hiszpanii jest najbardziej efektywną formą przyswajania umiejętności językowych gdyż uczestnicy otoczeni są językiem hiszpańskim 24 godziny na dobę. Na nasze pełne słońca i temperamentu obozy językowe zapraszamy młodzież w wieku 12-21 lat.

Nasze obozy w Hiszpanii to niezapomniana podróż na Półwysep Iberyjski, do Katalonii lub Andaluzji, połączona z efektywną nauką i świetną zabawą wśród młodzieży z całego świata! Przeżyj słoneczne lato 2023 w kraju ognistej corridy i flamenco zajadając się tapas i paellą, kibicując najlepszym drużynom piłkarskim! Sam zdecyduj gdzie chciałbyś szlifowac swój hiszpański. Efekty gwarantowane!

Jedziesz z nami kolejny raz? Odbierz rabat!

  • Lekcje hiszpańskiego
  • Młodzież z całego świata
  • Od 12 roku życia
  • Słońce i hiszpańska gościnność

Hiszpański: obozy językowe z hiszpańskim w Barcelonie i Maladze

Dlaczego obóz w Hiszpanii ze Sprachcaffe?

Nasz młodzieżowy obóz w Hiszpanii to nie tylko nauka hiszpańskiego, ale również możliwość poznania tego niezwykłego kraju corridy i flamenco. Z nami możesz zamieszkać u hiszpańskiej rodziny goszczącej i poznać tradycje i zwyczaje Hiszpanów, ich ekscytujące festiwale oraz wyjątkową kuchnię. Weź udział w jednym z naszych fantastycznych programów nauki hiszpańskiego dla młodzieży w Hiszpanii! Sprachcaffe zaprasza na naukę hiszpańskiego i pełne słońca wakacje!

Nie możesz się zdecydować? Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego obozu. Zadzwoń!

Kurs języka hiszpańskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy języka hiszpańskiego możliwe są bez wychodzenia z domu w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online