Słoneczne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii

Hiszpania zaprasza na naukę języka hiszpańskiego. W Hiszpanii między zajęciami możesz przekąsić tapas, a po lekcjach odpocząć w czasie sjesty w mieszkaniu albo na plaży. Poczuj śródziemnomorski klimat i poznaj bogate dziedzictwo kulturowe i artystyczne. Hiszpanie to jeden z najbardziej towarzyskich narodów na świecie, a to sprzyja komunikacji przekładającej się na efektywność nauki hiszpańskiego. Nauka w Hiszpanii to doskonały sposób na poprawę znajomości języka hiszpańskiego podczas niezapomnianego i ciekawego pełnego słońca urlopu.  

Dlaczego warto pojechać na kurs hiszpańskiego do Hiszpanii?

Najlepsza pogoda

Jaka pogoda kojarzy się z Hiszpanią? Oczywiście słoneczna i ciepła! Klimat śródziemnomorski sprawia, że ​​Hiszpania jest idealnym celem podróży.

Świetne miejsca

Relaks na plaży i kąpiele słoneczne? A może wolisz zwiedzać duże miasto? Czekają na Ciebie Malaga, Madryt i Barcelona.

Cudowna kultura

Doświadczysz mieszanki wpływów Rzymian, Wizygotów i Maurów na dzisiejszy charakter Hiszpanii. Odkryj też współczesną kulturę hiszpańską.

Wartościowe przyjaźnie

Wycieczka językowa Sprachcaffe to zawsze doskonała okazja, aby poznać nietuzinkowe osoby i wspólnie dobrze się bawić.

Gdzie w Hiszpanii chciałbyś podszkolić hiszpański?

Poznaj Hiszpanię - Multi Pakiet

✓ Madryt & Málaga & Barcelona 
✓  Gorąca Hiszpańska atmosfera
✓ Pakiet dla wszystkich

Więcej info>>

Dlaczego nauka w Hiszpanii? Przeczytaj opinie studentów!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jakie sa opinie innych studentów, to przeczytaj recenzję przez nich napisaną dla najpopularniejszej destynacji - opinie o kursach w Barcelonie.

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii pozwolą  poprawić znajomość języka, ale również poznać  wyjątkowy śródziemnomorski kraj. Poznaj andaluzyjski temperament, dumę Katalończyków i różnorodność natury Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpania dla każdego ma coś do zaoferowania i z pewnością Cię nie zawiedzie. Podczas pobytu możesz poznać tradycje i zwyczaje Hiszpanów, ich barwne festiwale oraz unikalną hiszpańską kuchnię -  nauka hiszpańskiego w Hiszpanii daje Ci taką szansę! Hiszpania Ole! W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »