Obozy za granicą

6 języków obcych & 8 różnych państw. Wybierz swój kurs! :)

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy językowe dla uczniów i studentów - ucz się języków w czasie wakacji

Dzięki wycieczkom językowym Sprachcaffe możesz połączyć naukę języka z wakacjami. Wyjazdy językowe - to ekscytujące wakacje za granicą, połączone z kursem językowym. Sprachcaffe od wielu lat organizuje podróże dla uczniów i posiada szkoły językowe na całym świecie. Wakacje językowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Daje to możliwość poznania podobnie myślących ludzi z całego świata i wspólnego odkrywania kraju i jego języka.

Uczniom nauka często kojarzy się z wymagającą koniecznością. Poprzez podróż językową masz szansę nauczyć się języków w żywy i ekscytujący sposób. Słońce, plaża i / lub fascynujące metropolie, a także nowi przyjaciele czekają na Ciebie na naszych wycieczkach językowych - tutaj nauka języka przychodzi praktycznie sama. Szybko zauważysz, że możesz polepszyć swoje umiejętności językowe podczas wakacji językowych - znacznie lepiej niż w szkole! Możesz prowadzić ciekawe rozmowy z innymi studentami z całego świata w wybranym języku obcym - i to właśnie czyni nasze wakacje językowe wyjątkowymi. W ofercie mamy dostępne sześć języków.

Wszystko w pakiecie

Zakwaterowanie, jedzenie, transfer z lotniska, kurs językowy, wycieczki i opieka w pakiecie.

Urozmaicony czas wolny

Starannie zaprojektowany i przyjemny program rekreacyjny. To sprawia, że podróż językowa jest niezapomnianym przeżyciem.

38 lat doświadczenia

Ponad 55 000 kursantów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości obóz językowy.

Opiekuńcza kadra

Wyszkoleni i starannie dobrani liderzy sprawiają, że podróż jest beztroska. Są zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Obozy językowe dla młodzieży

Większość naszych ofert skierowana jest do uczniów w wieku od 14 do 21 lat. Daje to możliwość porównania poziomu wiedzy z kolegami z klasy w twoim wieku i nawiązania nowych przyjaźni. Niektóre szkoły językowe oferują również naukę języka od 12 roku życia. Na stronie każdej szkoły znajdziesz informację o wymogach wiekowych.

Kurs języka online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z językowe w Internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Odpowiednia opieka dla osób w wieku od 12 do 17 lat:

✓ Opieka zaangażowanych pracowników 24/7. Nasi pracownicy są zawsze do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz pomocy. ✓ Skuteczna nauka języków przy dobrej dawce rekreacji i zabawy.
✓ Wysoce wyszkoleni nauczyciele i starannie dobrane rodziny goszczące i zakwaterowanie.
✓ Świetne zajęcia rekreacyjne z dużym wsparciem naszego zespołu.
✓ Ekscytujące wakacje z kolegami z grupy i nowe międzynarodowe przyjaźnie.

Luz dla osób w wieku od 18 do 21 lat:

✓ Opieka i doradztwo zaangażowanych pracowników, jeśli potrzebujesz pomocy.
✓ Możliwość samodzielnego odkrywania miasta i życia nocnego.
✓ W przypadku niektórych szkół językowych (z wyjątkiem Anglii) możliwość samodzielnego decydowania, czy chce się uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych.
✓ Zapewnione: pełne wyżywienie, zajęcia i wycieczki wliczone w cenę.
✓ Osoby w wieku powyżej 18 lat, mogą wybrać udział w wycieczce językowej dla młodzieży lub dorosłych.

Oferta obozów językowych od 12 do 21 lat:

Obozy młodzieżowe we Francji

Francja: styl i szyk

Zobacz »

Obozy młodzieżowe w Hiszpanii

Słoneczne Barcelona i Malaga

Zobacz »

Obozy młodzieżowe w Niemczech

Niemiecka precyzja

Zobacz »

Obozy młodzieżowe w Chinach

Orientalny klimat i język przyszłości

Zobacz »

Program uniwersytecki

Chcę studiować za Oceanem!

Zobacz »

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny:

Co obejmuje cena?

W Sprachcaffe wykupujesz cały pakiet usług dla młodzieży. Wszystko, czego potrzebujesz do udanego wyjazdu, jest zawarte w cenie, oprócz transferu. Transfer z i na lotnisko można zamówić osobno. Zapewnimy, legendarny program animacji, wycieczki, opiekę, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały do nauki i oczywiście niepowtarzalne wspomnienia.

Transfer

Loty nie są zawarte w naszym ogólnym pakiecie U20. Po przylocie na miejsce spotkasz pracownika Sprachcaffe na lotnisku. Rozpoznasz go po znaku lub koszulce. Dokładny punkt spotkania zostanie podany na dwa tygodnie przed wylotem. Nie podróżujesz samolotem? Nie szkodzi, możemy odebrać Cię też ze dworca kolejowego czy autobusowego. Zawieziemy Cię do Twojego miejsca zakwaterowania.

Lekcje podczas podróży językowej

Nauczanie w trakcie naszych wyjazdów językowych dla młodzieży jest spersonalizowane i profesjonalne. Nie ma znaczenia, czy jesteś w trakcie przygotowania do matury, nauki do egzaminu lub po prostu chcesz poszerzyć swoje słownictwo. Zanim rozpocznie się lekcja, sprawdzamy Twój aktualny poziom wiedzy, aby skutecznie z niej korzystać. Same zajęcia odbywają się w grupach w salach lekcyjnych z nowoczesnym wyposażeniem. Zapewniamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem, składającą się niezmiennie z native speakerów, wykwalifikowanych menedżerów i pozostałych pracowników. Wszyscy skupiajmy się na nauczaniu i doskonaleniu Waszych umiejętności językowych.

Zakwaterowanie dla kursantów

Na swoją podróż językową masz do wyboru trzy opcje zakwaterowania: rezydencja, college lub rodzina goszcząca. Zawsze jesteś w najlepszych rękach! Należy pamiętać, że wybór zakwaterowania różni się w zależności od szkoły.
Rezydencje znajdują się bliżej szkoły, a pokoje są wspólne dla studentów z całego świata. Dzięki międzynarodowym współlokatorom będziesz mógł szybko poprawić swój codzienny angielski nawet poza kursami językowymi. Jeśli wolisz mieszkać tam razem z rodzeństwem lub przyjaciółmi, jest to również możliwe.
Zakwaterowanie w college'u kusi prawdziwie studencką atmosferą i codziennym życiem na terenie kampusu. Ten rodzaj zakwaterowania jest właściwym wyborem, jeśli chcesz mieszkać i uczyć się jak miejscowi.
Wybór rodziny goszczącej może być związany z dłuższą drogą do szkoły. Ze względu na stałą komunikację w lokalnym języku, sukcesy w nauce są zazwyczaj dużo szybsze. Poznajesz codzienne życie mieszkańców lepiej i pogłębiasz swoje umiejętności językowe jeszcze intensywniej.

Zajęcia dodatkowe

Nauka języków, takich jak angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, a nawet chiński, jest zawsze celem młodzieżowego obozu językowego. Niemniej jednak chcemy, abyś cieszył się wyjazdem, a kurs był dla Ciebie przyjemnością. Nasze wakacje językowe dla uczniów trafiają w niemal każdy gust: plaża, kultura, życie nocne, miasto, przyroda, sport i inne. Lekcje w czasie kursu wakacyjnego charakteryzują się komunikatywną koncepcją uczenia się, zgodnie z mottem „ucz się języków, poznawaj ludzi”.

Dla studentów powyżej 18 roku życia istnieje ekscytujący, zorganizowany program rekreacyjny. Zajęcia odbywają się w ustalonych godzinach, do których musisz się stosować. Oczywiście możesz także spędzać czas wolny na swój sposób, samodzielnie go sobie organizując. Nasze wyjazdowe kursy językowe dla uczniów obejmują przynajmniej 20 godzin lekcyjnych tygodniowo. Resztę czasu możesz wykorzystać zgodnie z własnymi upodobaniami.

Ciesz się interesującym kursem językowym, a zarazem bezpiecznymi wakacjami i niesamowitymi widokami, czyli perfekcyjnym połączeniem podróży językowej i wakacyjnej. Oczywiście Twoja podróż językowa jest w całości organizowana i nadzorowana przez Sprachcaffe.

Na wycieczkę klasową lub rodzinne wakacje

Oferujemy nie tylko indywidualne kursy językowe dla uczniów, ale także pakiet podróżny dla całej klasy - nawet bez kursu językowego.

Możesz też skorzystać z wyjątkowych kursów językowych Sprachcaffe z całą rodziną!

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog