Naucz się włoskiego!

✔ Florencja

Efektywne kursy języka włoskiego za granicą

Możesz wybierać spośród wielu rodzajów kursów włoskiego. Kurs językowy za granicą to nauka na różnych poziomach od początkującego po zaawansowany, w grupach lub podczas zajęć indywidualnych. Dlaczego nie poznać malowniczych Włoch, jednocześnie poprawiając swoje umiejętności językowe na kursie włoskiego za granicą?

Wybierz kurs dla dorosłych lub dla młodzieży

Dlaczego warto pojechać na kurs włoskiego we Włoszech?

85 milionów użytkowników języka

Włoski przyda Ci się nie tylko podczas wakacji we Włoszech!

Nowoczesna szkoła

Nasza szkoła we Florencji jest dobrze wyposażona i nowoczesna.

 

Duży wybór kursów

Każdy znajdzie kurs dopasowany do swoich potrzeb - niezależnie czy uczy się włoskiego dla przyjemności czy potrzebny mu w sprawach zawodowych.

Kurs biznesowy

Znajomość języków obcych to duża zaleta na rynku pracy. Zyskujesz w oczach swojego pracodawcy.

Kurs języka włoskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze lekcje włoskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Włoski jest językiem urzędowym we Włoszech ale również w Szwajacarii, Watykanie i San Marino. Na całym świecie tym językiem mówi ponad 120 milionów osób. Najbardziej skutecznym sposobem na naukę języka włoskiego mogą być kursy za granicą w państwie, gdzie jest to język urzedowy. Oferujemy kursy włoskiego we Florencji, gdzie możesz połączyć wypoczynek z nauką języka. Jednocześnie podczas wyjazdu językowego przeżyjesz niezapomniane chwile, zanurzając się we włoską kulturę, tradycje i zwyczaje mieszkańców. Natomiast dla młodzieży z całego świata w okresie wakacyjnym organizujemy obozy w Viareggio!

Dlaczego nauka języka włoskiego ze Sprachcaffe?

Odkryj wiele korzyści, jakie ma udział w kursie włoskiego Sprachcaffe. Włoski jest jednym z ważniejszych języków w Europie i zyskuje coraz większe znaczenie w kulturze, badaniach i polityce. Kursy włoskiego za granicą to szansa aby nauczyć się tego języka w miejscu, gdzie jest on używany każdego dnia – we Włoszech! A jaki jest lepszy sposób na utrwalenie wiadomości, których nauczysz się na zajęciach niż idealnie przygotowany makaron i dobre wino? Podczas Twojego kursu możesz szybko osiągnąć znaczne postępy w nauce, odkrywając kulturę, mentalność i gościnność Włochów. Daj się ponieść włoskiej radości życia i śródziemnomorskiej atmosferze.

 

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny: