Ciekawe wyjazdy

Od prawie 40lat organizujemy świetne kursy językowe we wspaniałych miejscach.

Nasze podróże językowe »

Efektywne kursy języka hiszpańskiego za granicą

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Podczas nauki hiszpańskiego za granicą możesz zrobić duże postępy w nauce, ponieważ będziesz używać tego języka cały czas m.in. podczas rozmów z kursantami lub lokalnymi mieszkańcami. Oprócz teorii będziesz mógł więc poznać go w dużej mierze w praktyce! Dzięki m.in. takim narzędziom jak Skype czy Facebook będziesz miał kontakt z poznanymi osobami przez wiele lat.

Hiszpański jest bardzo przyszłościowym językiem, ponieważ mówi nim duża część Ameryki i Europy. Jeśli go znasz, prawie cały świat stoi przez Tobą otworem. Wybierając kursy hiszpańskiego za granicą, połączysz wypoczynek z efektywną nauką języka. 

Wybierz - kurs dla dorosłych lub dla młodzieży

Dlaczego warto pojechać na kurs hiszpańskiego za granicę?

Język międzynarodowy

Hiszpański to jeden z najczęściej używanych języków świata, a jego popularność stale rośnie.

Cztery szkoły

Każdy znajdzie coś dla siebie - uczymy hiszpańskiego w Hiszpanii oraz na Kubie.

Kurs biznesowy

Pracodawcy często doceniają znajomość języka hiszpańskiego, co może być pomocne w karierze zawodowej.

Szeroki wachlarz kursów

Oferujemy wiele rodzajów kurów. Znajdź taki, który najbardziej pasuje do Twoich preferencji.

Kurs języka hiszpańskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze lekcje hiszpańskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Kursy hiszpańskiego za granicą w Hiszpanii? na Kubie?

W trakcie nauki języka obcego za granicą możesz zrobić duże postępy w nauce, ponieważ nawet po opuszczeniu sali lekcyjnej będziesz używać lokalnego języka, a zatem będziesz kontynuować naukę. Hiszpański jest szczególnie popularny, ponieważ w tym języku mówi się na prawie każdym kontynencie. Dlatego też istnieje wiele okazji do praktykowania nowo nabytych umiejętności językowych.

Wybierając Nasze kursy hiszpańskiego za granicą, możesz połączyć wypoczynek z efektywna nauką. Jednocześnie przeżyjesz niezapomniane chwile, zagłębiając się w kulturę i poznając tradycje mieszkańców. Jeżeli chcesz uczyć się hiszpańskiego od podstaw lub kontynuować naukę, możesz wybrać spośród różnych rodzajów kursów hiszpańskiego w grupach lub zajęć indywidualnych, od poziomu początkującego do zaawansowanego.

Teraz wystarczy, że zdecydujesz sam czy kursy hiszpańskiego za granicą w Hiszpanii? na Kubie?

Nasze szkoły hiszpańskiego za granicą znajdują się w 3 miastach w Hiszpanii: Barcelonie, Madrycie i Maladze oraz na Kubie w Hawanie. Różne lokalizacje, od ważnych europejskich ośrodków artystycznych i kulturalnych, po oszałamiającą i egzotyczną Kubę w Ameryce Łacińskiej.

Dlaczego nauka języka hiszpańskiego w szkołach Sprachcaffe?

Nasze kursy języka hiszpańskiego za granicą mają wiele zalet. Hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków na całym świecie, tak więc jego znaczenie stale wzrasta w biznesie, polityce międzynarodowej i innych sferach. Języka hiszpańskiego możesz się uczyć na Kubie i w Hiszpanii – państwach, gdzie hiszpański jest językiem urzędowym i jest używany w codziennym życiu. Nasze kursy hiszpańskiego za granicą to szansa na zdobycie cennego doświadczenia. Zapraszamy na efektywne wakacje językowe łączące wypoczynek z nauką języka hiszpańskiego.

Chcesz wyjechać? Wypełnij formularz rezerwacyjny: