Ciekawe wyjazdy

Od prawie 40lat organizujemy świetne kursy językowe we wspaniałych miejscach.

Nasze podróże językowe »

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Efektywne kursy języka niemieckiego za granicą

Zagraniczne kursy niemieckiego pomogą poprawić Twoje umiejętności językowe i jednocześnie pozwolą skorzystać z przyjemnego urlopu w Niemczech. Masz szansę na połączenie nauki i wypoczynku jednocześnie. Niemiecki jest głównym językiem używanym w kilku krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Włoszech, a liczba osób mówiącym tym językiem to 130 mln. osób.

Oferujemy kurs językowyw dwóch miastach w Niemczech: we Frankfurcie nad Menemoraz w stolicy Bawarii -  Monachium. To szansa na ekscytujący wyjazd, gdzie przeżyjesz niezapomniane chwile, zanurzając się w kulturę, poznając tradycje i zwyczaje Niemców. Nauka niemieckiego to pewna inwestycja w Twoją przyszłość.

 

Wybierz kurs dla dorosłych lub dla młodzieży

90 milionów

Tyle osób mówi po niemiecku. Dlatego znajomość tego języka to przydatna umiejętność na przyszłość.

Język i kultura

Ucz się języka skutecznie oraz odkrywaj różnorodną kulturę niemiecką.

Nowoczesne szkoły

Nasze szkoły we Frankfurcie i Monachium są nowocześnie wyposażone i oferują przyjemną atmosferę do nauki.

Język biznesu

Możesz połączyć urlop z rozwijaniem swoich umiejętności zawodowych. Oferujemy kursy z języka biznesowego.

Kurs języka niemieckiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze lekcje niemieckiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Podczas wycieczki językowej odkryjesz wiele aspektów ojczyzny Goethego, Schillera i Bacha, a także nauczysz się języka tych znanych na całym świecie osobowości! Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wybrać jedną z naszych nowoczesnych szkół językowych na cel swojej podróży w języku niemieckim!

Kurs niemieckiego we Frankfurcie lub Monachium

 Nasze kursy niemieckiego za granicą ze Sprachcaffe pomogą poprawić Tobie umiejętności językowe i jednocześnie skorzystać z przyjemnego urlopu w innym kraju. Niemiecki staje się coraz bardziej popularny, ponieważ jest głównym językiem używanym w kilku krajach, m.in. w Austrii i Szwajcarii.

Wybierając kurs niemieckiego we Frankfurcie lub Monachium możesz połączyć ekscytujący wypoczynek z efektywną nauką języka. Jednocześnie podczas wyjazdu językowego przeżyjesz niezapomniane chwile, zanurzając się w niemiecką kulturę oraz poznając tradycje i zwyczaje mieszkańców.

Oferta to różne typy kursów niemieckiego od poziomu początkującego do zaawansowanego, w grupach, zajęcia indywidualne jak i standardowe. Poznasz ekscytujące miasta, jednocześnie poprawiając umiejętności językowe na kursie niemieckiego w gronie międzynarodowych znajomych. 
 

Dlaczego warto pojechać na kurs niemieckiego w Niemczech?

Niemiecki - naucz się u źródła

Kurs językowy, nowi znajomi, wycieczki i nowa kultura.

Certyfikowane kursy niemieckiego

Idealne połączenie wakacji i kursu niemieckiego, na koniec którego otrzymasz dyplom.

 

40 lat doświadczenia

Ponad 55 000 kursantów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kurs niemieckiego.

Ucz się niemieckiego podczas zabawy

Nauka niemieckiego jest relaksująca - w małych grupach, w których wszyscy czują się komfortowo. 

Dlaczego nauka ze Sprachcaffe?

Kursy niemieckiego są wartościowe gdyż przebywać będziesz w Niemczechi niemieckim będziesz otoczozny 24 godz. na dobę. Niemiecki jest jednym z najważniejszych języków w polityce i biznesie w UE. Podczas kursu niemieckiego szybko osiągniesz postępy w swojej nauce, odkrywając kulturę, mentalność i gościnność Niemców jak i ucząc się myśleć w tym języku. Przy orzeźwiającym drinku w ogródku piwnym lub podczas zwiedzania zabytkowego miasta nauka będzie już wpajana ale mniej formalnie i bardziej spontanicznie. Kursy niemieckiego za granicą mogą być jedną z lepszych inwestycji w Twoją przyszłość a otrzymany certyfikat potwierdzi Twoją wiedzę! O jakości kursów świadczą liczne akredytacje jak np. ISO, DIN, WYSE, ALTO.

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny: