Ciekawe wyjazdy

Od prawie 40lat organizujemy świetne kursy językowe we wspaniałych miejscach.

Nasze podróże językowe »

Efektywne kursy języka francuskiego za granicą

Zawsze marzyłeś, żeby dobrze mówić po francusku?

Teraz będziesz mógł się tego nauczyć i to w samej Francji! 

Francuski jest najważniejszym językiem w Europie(po angielskim), który reprezentuje pewien kosmopolityczny i kulturowy styl. Jako język ojczysty francuski używany jest we Francji, Kanadzie, Belgii i Szwajcarii. W Afryce jest to często główny język urzędowy. Na całym świecie używa go ponad 200 milionów osób.

Nauka francuskiego podczas zagranicznego wyjazdu bedzie szansą na przeżycie niezapomnianych chwil poprzez zagłębienie się we francuską kulturę i poznanie tradycji związanych z językiem francuskim. Kursy francuskiego za granicą to mix turystyki, nauki i szansa na poznanie osób z całego świata frankofońskiego.

Wybierz - kurs dla dorosłych lub dla młodzieży

Dlaczego warto pojechać na kurs francuskiego?

Niezwykły język

Wielu uważa, że francuski jest najpiękniejszym językiem świata i w dodatku językiem miłości. Zgadza się?

Dwie szkoły

Kursy francuskiego prowadzimy w szkołach w Nicei i Rabacie.

Urlop i nauka

Ucz się efektywnie języka: wspaniała wakacyjna atmosfera sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

Duży wybór

Coś dla początkujących czy zaawansowanych? Lekcje standardowe, intensywne czy indywidualne? Dodatkowe kursy? Wszystko dostępne!

Kurs języka francuskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze lekcje francuskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Francuska podróż językowa to połączenie ekscytujących wakacji z efektywnym kursem francuskiego. Będziesz miał niezapomniane wrażenia, zanurzając się w kulturze francuskiej i poznając tradycje. Odkryj nasze aktualne oferty podróży językowych! Czekamy na wspólne wakacje w języku francuskim, my zajmujemy się organizacją, Ty wystarczy, że wybierzesz miejsce docelowe na swoje wakacje!

Gdzie warto pojechać na kurs francuskiego?

Kurs języka francuskiego ma wiele zalet. Francuski jest jednym z najważniejszych języków w polityce i biznesie - jego słynny dźwięk można usłyszeć w wielu miejscach na całym świecie. Dzięki kursowi języka francuskiego uczysz się języka w romantycznej Francji lub w Maroko. Dzięki kursowi języka francuskiego osiągniesz najszybszy postęp w nauce, a także poznasz kulturę, mentalność i gościnność francuskiego. Podczas podróży językowej do Francji zdobędziesz przydatne doświadczenie, poszerzysz swoją znajomość francuskiego i po prostu będziesz się dobrze bawić!

W ramach francuskojęzycznej wycieczki dla dorosłych możesz wybierać spośród różnych kursów językowych: oferujemy kursy francuskiego dla początkujących i zaawansowanych, kursy standardowe i intensywne, grupowe i indywidualne.

 

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny: