Język niemiecki on-line

Potrzebujesz nauczyć się niemieckiego od podstaw lub poprawić znajomość tego języka, tak by swobodnie komunikować się z jego użytkownikami? Chcesz podjąć studia lub pracę w Niemczech lub Austrii? Nasza szkoła językowa pomoże Ci się do tego przygotować. Ucz się online w międzynarodowej grupie z prawdziwym nauczycielem.

 

Kurs grupowy

 • 4-10 uczestników o tym samym poziomie językowym (A1-C2)
 • Poznawaj znajomych z całego świata w wirtualnej klasie
 • Interakcja w stałej grupie, nauka języka i codzienny kontakt
 • od 8 do 120 lekcji miesięcznie
 • Inne modele na zapytanie

 

5 dni w tygodniu

10 lekcji tygodniowo 480 zł/tydzień

20 lekcji tygodniowo 960 zł/tydzień

Lekcje indywidualne

 • dla 1 osoby lub 2 osób o tym samym poziomie językowym
 • możliwy kurs specjalistyczny i przygotowanie do egzaminów językowych
 • spersonalizowany program nauczania i wsparcie
 • elastyczne daty i godziny
 • 1 lekcja = 45 min. - możliwe 2 do 6 lekcji dziennie

 

Lekcje prywatne 1:1

10 lekcji: 2064 zł

Lekcje 2:1

Cena za osobę

10 lekcji: 1632 zł/osoba

Udział w kursie językowym online ze Sprachcaffe daje Ci 5% zniżki na wyjazd językowy do naszych zagranicznych szkół. Jeśli dodatkowo polecisz nas znajomym, otrzymasz 10% zniżki.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do zapisania się na kurs online, aby uczyć się niemieckiego, oto kilka powodów, które należy wymienić:

Dlaczego warto wybrać kurs języka niemieckiego online?

Popularność

Niemieckiego używa niemal 130 milionów ludzi na całym świecie. Jest to język urzędowy w kilku państwach europejskich oraz w samej Unii Europejskiej.

Przyszłość

Można śmiało powiedzieć, że popularność języka niemieckiego będzie coraz większa, zwłaszcza jeżeli chodzi o świat biznesu czy polityki. To najwyższy czas, aby rozpocząć naukę tego języka.

Atut w CV

Znajomość języka niemieckiego wzbogaci Twoje CV. Jest to język bardzo przydatny w wielu firmach i wielu szefów docenia władających nim pracowników.

Kontakty

Polska utrzymuje bliski kontakt z Niemcami ze względu m.in. na położenie geograficzne. Polacy często decydują się na wyjazd do zachodnich sąsiadów w celu podjęcia pracy, studiów lub po prostu na wycieczkę.

Poziom znajomości języka niemieckiego

Wszystko zaczyna się od określenia poziomu znajomości języka niemieckiego. Oferujemy kursy online od całkowicie początkujących (brak wcześniejszej znajomości języka) do kursów na najwyższym poziomie (umiejętność porozumiewania się prawie jak native speaker). Wraz ze wzrostem znajomości języka rosną wymagania wobec nauczyciela języka niemieckiego. Nasi doświadczeni lektorzy na poziomie native speakerów są do tego optymalnie przygotowani i są przeszkoleni w zakresie obsługi wszystkich poziomów językowych.
Poziom początkujący (A0) - Nie masz wcześniejszej znajomości języka niemieckiego.

Poziom podstawowy (A1)
- Masz podstawową wiedzę na temat tworzenia prostych zdań. Niższy średniozaawansowany (A2) - Potrafisz czytać i rozumieć proste artykuły prasowe oraz formułować proste stwierdzenia.
Poziom średniozaawansowany (B1) - Masz zaawansowaną wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa.

Wyższy średniozaawansowany (B2)
- Twoje umiejętności językowe są solidne. Możesz rozmawiać na prawie każdy temat.
Poziom zaawansowany (C1) - Potrafisz zrozumieć abstrakcyjne i złożone treści oraz formułować spontaniczne wypowiedzi.

Poziom akademicki (C2)
- Potrafisz biegle porozumiewać się w języku niemieckim w każdej sytuacji.

Pytania na temat kursów językowych online

W Sprachcaffe zawsze uczysz się w stałej grupie Kursantów, którą tworzą doświadczeni liderzy akademiccy. Jest to ważne, ponieważ:
 • Nauczyciel poznaje Waszw mocne i słabe strony i dlatego może zaoferować konkretne rozwiązania.
 • Uczestnicy poznają się i mogą się do siebie dostosować; promuje to swobodę komunikacji i uwalnia zahamowania.
 • Nie zawsze musisz podążać za podręcznikiem. Nauczyciel oferuje elastyczność, która pozwala skupić się na określonych tematach.
 • Rozwijają się przyjaźnie, które żyją także poza zajęciami językowymi.
Jeśli nie czujesz się komfortowo w grupie lub nie odpowiada ona Twojemu poziomowi językowemu, nasi liderzy akademiccy są zawsze dostępni i jeśli to możliwe, znajdą dla Ciebie bardziej odpowiednią grupę.

 • Stałe połączenie z Internetem
 • Komputer stacjonarny, laptop, smartfon lub tablet (z kamerą internetową i mikrofonem)
 • Przeglądarka internetowa lub aplikacja na smartfony

Aby wziąć udział w czacie wideo, wystarczy Internet i odpowiedni sprzęt. Idealnie, jeśli masz kamerę internetową z mikrofonem na komputerze lub smartfon z przednią kamerką, czyli tzw. „aparatem do selfie”. Następnie możesz uzyskać dostęp do klasy za pomocą zwykłej przeglądarki lub aplikacji na smartfona.

Jeśli nie chcesz włączyć kamery lub jej nie masz, możesz dołączyć do czatu wideo i zobaczyć innych uczestników. Potrzebujesz mikrofonu, aby móc komunikować się z nauczycielem. Jeśli nie masz mikrofonu, możesz po prostu połączyć się ze spotkaniem za pomocą zwykłego telefonu i bezpłatnego numeru.

W dowolnym momencie możesz przełączać się między urządzeniami mobilnymi lub stacjonarnymi (np. jedno spotkanie na smartfonie, następne na komputerze).
Bazujemy na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Cisco. Możesz wziąć udział w spotkaniu testowym, aby upewnić się, że kamera internetowa i mikrofon są poprawnie skonfigurowane i że nasza klasa online działa u Ciebie poprawnie. Problemy są bardzo mało prawdopodobne.
Po wykupieniu kursu, otrzymasz link i dane dostępowe przez e-mail.

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji za pośrednictwem przeglądarki internetowej, po prostu kliknij podany link. Następnie zostaniesz poproszony o pobranie i uruchomienie pliku. Po uruchomieniu pliku będziesz w klasie.

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie językowym online za pośrednictwem smartfona, musisz najpierw zainstalować odpowiednią aplikację. Tam zostaniesz poproszony o podanie danych dostępu do sesji.

Możesz również wybrać numer sesji przez telefon. Aby to zrobić, wybierz bezpłatny numer telefonu zawarty w e-mailu z zaproszeniem. Następnie zostaniesz poproszony o podanie kodu PIN sesji.

Sesja rozpoczyna się, gdy nauczyciel jest online.

Oczywiście mamy do zaoferowania naukę wielu innych języków obcych online. Sprawdź tu.

Przeczytaj sekcję najczęściej zadawane pytania i weź udział w kursie językowym online ze Sprachcaffe.