Program Uniwersytecki - Twoja droga ku zawodowego sukcesu

Twoja przyszłość, Twój wybór

Nie jesteś pewien, który kierunek studiów wybrać? Zupełnie normalne jest to, że nie wiadomo, jak wybrać właściwą drogę po ukończeniu szkoły średniej, ponieważ nikt nie mówi nam, co naprawdę należy zrobić. A my chcielibyśmy wiedzieć! Powinniśmy wiedzieć, co chcemy studiować, jak zdobyć pieniądze na sfinansowanie studiów, o czym może nigdy wcześniej nie musieliśmy myśleć. Czy zastanawiasz się nad tym? Rozumiemy bardzo dobrze, jeśli nie masz pewności co do właściwego wyboru. Dlatego chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w wyborze.

Chcielibyśmy pokazać Ci opcję, o której nawet nie pomyślałeś! Wielu młodych ludzi jest pewna, że chce studiować w swoim kraju. Ale co powiesz na skorzystanie z okazji i studiowanie za granicą? Dowiedz się o innych częściach świata i weź udział w zupełnie nowym doświadczeniu edukacyjnym, którego nigdy wcześniej nie znałeś. To może być jedna z najtrudniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek musiałeś podjąć, ale także otwiera przed tobą nowe możliwości. Wyróżnij się z tłumu i zwiększ wartość rynkową, kontynuując edukację za granicą i ucząc się ważnych umiejętności praktycznych, które przyniosą Ci korzyści w przyszłości.
Kurs językowy

Długoterminowy kurs językowy pozwala skutecznie uczyć się języka. Dzięki temu, od przyjazdu masz kontakt z lokalnym językiem.

Indywidualne doradztwo

Towarzyszymy Ci po drodze - poza kursem językowym możesz cały czas liczyć na naszych doradców biorących pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby.

Odpowiednie przygotowanie

Przygotowujemy Cię do studiów za granicą w taki sposób, abyś dobrze sobie na nich poradził. Będziemy mogli  być pewni, że dobrze opanujesz język wykładowy.

Sprawy organizacyjne

Wspieramy Cię w sprawach organizacyjnych związanych z przyjęciem na studia: organizacja stażu (w razie potrzeby), wymaganych dokumentów, wiz i wiele innych.

Chcielibyśmy przekazać Ci informację o paru sprawach, które mogą pomóc Ci przygotować się do studiów za granicą. Powinieneś dowiedzieć się, co zaplanować: za granicą w niektórych instytucjach edukacyjnych potrzebujesz potwierdzenia swoich umiejętności językowych . Jednak w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie nie na każdym uniwersytecie potrzebujesz certyfikatu TOEFL ani IELTS. Wiele naszych uczelni partnerskich akceptuje nasze certyfikaty poziomu 5 lub 6, co oznacza, że ​​możesz nie musieć zdawać egzaminu językowego, w zależności od wybranej instytucji. Jednak w Europie egzaminy językowe jest wymagane przez wszystkie uniwersytety. Kiedy przystępujesz do testu IELTS, TOEFL, DAF lub DELE, masz nieograniczone możliwości, aby wybrać swoją wymarzoną uczelnię.
Studia za granicą to ekscytująca okazja, aby poznać nowy kraj i poprawić swoje umiejętności językowe w naturalny sposób. Ten czas nie tylko zapewni Ci wiele doświadczeń życiowych, ale także przygotuje Cię na przyszłe wyzwania. Sprachcaffe wie, że podejmowanie skutecznych decyzji zbliżających Cię do celu jest bardzo ważne. Twój sukces jest dla nas ważny, dlatego chcielibyśmy pomóc Ci dokonać właściwego wyboru na każdym etapie Twojej edukacyjnej ścieżki.

Zalety studiów za granicą:

• Wysokie standardy edukacji i nauka języka na poziomie nawet C2

• Certyfikaty i stopnie naukowe są dowodem wyróżniających kwalifikacji zawodowych

• Studiowanie w innym kraju jest łatwiejsze niż zwykła próba emigracji

• Wiele szkół wyższych i uniwersytetów oferuje możliwość zdobycia pracy w czasie studiów7 kroków do sukcesu

1. Zdaj test języka online

2. Zdobądź swój osobisty harmonogram

3. Zarejestruj się na jeden z oferowanych przez nas kursów

4. Pomyślnie ukończ swój kurs językowy

5. Złóż wniosek do wybranej przez siebie uczelni

6. Odbierz dokumenty rejestracyjne

7. Rozpocznij Program Uniwersytecki

Po naszym kursie językowym, nie musisz już brać udziału w kolejnych kursach, aby zapisać się na uniwersytet. Nasi kompetentni konsultanci dysponują wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat dyplomów, certyfikatów i akredytacji w Ameryce Północnej i Europie. Oferujemy kursy przygotowujące do studiów, a także kursy przygotowujące do egzaminów IELTS, TOEFL, DaF lub DELE. Dzięki naszym kursom językowym będziesz przygotowany do poszukiwań, badań i prezentacji. Jesteś więc dobrze przygotowany do nauki na uniwersytecie!

Kurs standardowy

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)

od poziomu początkującego

kurs 12-tygodniowy lub dłuższy

4 lekcje dziennie od poniedziałku do piątku

Program wsparcia akademickiego

Kurs intensywny

30 lekcji tygodniowo (22,5 godziny)

od poziomu początkującego

kurs 12-tygodniowy lub dłuższy

6 lekcji dziennie od poniedziałku do piątku

Program wsparcia akademickiego:
zintegrowane umiejętności, aktywne słuchanie i przedmioty do wyboru

Kurs super-intensywny

40 lekcji tygodniowo (30 godzin)

od poziomu początkującego

kurs 12-tygodniowy lub dłuższy

8 lekcji dziennie od poniedziałku do piątku

Program wsparcia akademickiego:
zintegrowane umiejętności, aktywne słuchanie i przedmioty do wyboru

Zakwaterowanie

Sprachcaffe wie, że zakwaterowanie jest ważnym czynnikiem decydującym o tym, gdzie i na jak długo pojechać. Z nami możesz wybierać spośród kilku różnych opcji zakwaterowania. Zdecyduj, które zakwaterowanie najbardziej Ci odpowiada:
  •      Rodzina goszcząca
  •      Rezydencja
  •      Studio
  •      Apartamenty standardowe lub komfortowe

Twoje studia zagraniczne - college czy uniwersytet?

Za granicą masz dwie możliwości, co do wyboru uczelni - są to college i uniwersytet. Oba rodzaje tych instytucji edukacyjnych mają wiele zalet.

Na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze uczelni?

1. Kierunek i rodzaj studiów
2. Wymagania wstępne, czas trwania studiów i cel edukacyjny
3. Lokalizacja i udogodnienia obiektu
4. Kwestie finansowe

College

Na zakończenie: certyfikat lub dyplom, możliwy tytuł inżyniera Przygotowanie do zawodu Zwykle nauka tańsza niż na uniwersytecie Instytucje prywatne lub publiczne Możliwość skorzystania z kredytu studenckiego

Uniwersytet

Na zakończenie: dyplom, licencjat lub magister Nacisk na krytyczne myślenie i badania Wykłady, zajęcia praktyczne, laboratoria, seminaria Instytucje prywatne lub publiczne Wiele jednostek badawczych i możliwości interakcji społecznych (stowarzyszenia studentów, kluby sportowe itp.)

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz porady w dowolnym momencie swojej podróży edukacyjnej.