Czy kursy online są dla mnie?

Wahasz się nad zaczęciem kursu online? Podpowiadamy, dlaczego warto. 

 

Marzy Wam się słoneczna Andaluzja, tętniący życiem Nowy Jork czy modny Paryż? Nie możecie wyjechać na kurs? Spokojnie, nauczyciele z tych niesamowitych miejsc mogą zagościć w Waszych domach. Możecie mieć ich na wyłączność lub przyłączyć się do lekcji grupowych. To wszystko w ramach organizowanych przez nas kursów językowych online. Jakie są zalety nauki przez internet? Wraz z obserwującymi nasze instagramowe konto @sprachcaffepolska stworzyliśmy poniższy ranking.
1. Dostępność. Możesz znaleźć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nasi nauczyciele zabiorą Cię w wirtualną podróż i przemycą do lekcji choć trochę lokalnej kultury. Będziesz w tym uczestniczył mimo zakazu przemieszczania się. Mimo, że nie można spotykać się ze znajomymi, poznasz wielu fantastycznych ludzi, na dodatek z całego świata. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki – w Twoim PC czy nawet smartfonie!
2. Wydajność. Poprzez bycie zamkniętym w domach z powodu pandemii, wielu z nas poznało swoje prawdziwe możliwości. Z zebranych opinii wynika, że praca czy też nauka zdalna sprawiła, że działamy dużo bardziej efektywnie. Znacie to? Jesteśmy lepiej skoncentrowani, nie rozpraszają nas czynniki zewnętrzne, a ponadto mamy silną motywację, by udowodnić wszystkim, a przede wszystkim nam samym, że dobrze sobie radzimy w tych wyjątkowych okolicznościach.
3. Oszczędność. Prosta sprawa. Jeżeli nie wychodzimy z domu, dużo pieniędzy zostaje w naszych kieszeniach. Musisz opłacić jedynie kurs, omijają Cię opłaty za zakwaterowanie czy przeloty. Ponadto, oszczędzasz czas! A czas to pieniądz oczywiście. Kwestie organizacyjne w przypadku kursów online zajmują może kwadrans i to też bez wstawania z kanapy. Nie musisz nigdzie biegać z żadnymi dokumentami, pakować walizki, odprawiać się.
4. Komfort. Fizyczny i psychiczny. Cały czas jesteś w dobrze Ci znanych warunkach, dzięki czemu masz więcej odwagi, by aktywnie uczestniczyć w lekcji. Dużo naszych obserwujących wspomina, że lekcje zdalne pozwalają im przełamywać bariery, ponieważ czują, że ekran jest dla nich do pewnego stopnia ochroną. Sprzyja nam również fakt, że nie musimy jakoś specjalnie szykować się na lekcję. Obowiązuje swobodny dress code – piżama lub dres. Przyda się też wygodny fotel, ewentualnie kanapa.
5. Personalizacja. W ofercie Sprachcaffe znajdziecie lekcje indywidualne oraz grupowe. W przypadku wybrania drugiego wariantu uczycie się w grupie 4-7-osobowej. Wasze uwagi, co do tematów zajęć są bardzo mile widziane. Gdy wybierzecie kurs indywidualny, macie gwarancję, że lekcje zostaną opracowane uwzględnieniem Waszych własnych celów, trudności, charakteru, itp. Jeżeli natomiast decydujecie się na kurs grupowy, wiedzcie, że będzie to międzynarodowy mix, co sprawi, że lekcje będą niepowtarzalne i wyjątkowe.

Wszystkie szkoły Sprachcaffe już bardzo stęskniły się za swoimi uczniami. Jeżeli dziś nie możesz wyjechać, przyjdź do nas online. Spotkajmy się i porozmawiajmy. Przyłącz się do rozmowy online! Pamiętaj, że znajdziesz u nas duży wybór kursów. Oferujemy języki takie jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, arabski czy chiński. Prowadzimy lekcje na wielu poziomach – od początkującego po zaawansowany. Przygotujemy Cię do ważnych egzaminów lub też poprowadzimy Twoją naukę języka branżowego, poszerzymy słownictwo z wybranych tematów lub wzmocnimy kompetencje, na których najbardziej Ci zależy.