🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy angielskiego przygotowywujące do egzaminów

Angielskie certyfikaty ze Sprachcaffe

Aby przygotować Cię do certyfikatu z języka angielskiego, oferujemy specjalne kursy językowe, których treść jest dostosowana do wymagań różnych egzaminów i Twojego poziomu. Struktura kursów językowych odpowiada zakresowi naszych standardowych lub intensywnych kursów językowych. Ukończenie kursu przygotowawczego w Sprachcaffe prowadzi do osiągnięcia profesjonalnego poziomu językowego, który jest niezbędny do zdania egzaminu językowego. Kursy językowe są skierowane zarówno do osób, które chcą uzyskać oficjalne potwierdzenie swojego poziomu językowego, jak i do osób pragnących ubiegać się o przyjęcie na uniwersytet lub do pracy w kraju anglojęzycznym.

Certyfikat TOEFL całkowicie online

Zdobądź certyfikat TOEFL online i uzyskaj referencje do pracy i nauki.

Weź udział w internetowym kursie przygotowawczym i zdaj egzamin online bez wychodzenia z domu.

Jakie są najważniejsze certyfikaty z języka angielskiego?

Angielski jest językiem globalnym, którym jako pierwszym językiem obcym posługuje się obecnie wiele osób na całym świecie. Certyfikaty języka angielskiego są wymagane, aby móc weryfikować i certyfikować poziom jego znajomości w znormalizowany sposób. W Sprachcaffe możesz przygotować się do najważniejszych certyfikatów z języka angielskiego: •Certyfikaty Cambridge •Egzamin TOEFL (Test of English as a Foreign Language) •Egzamin IELTS ((International English Language Testing System))

Jakie są główne różnice?

Ważność: Certyfikaty TOEFL i IELTS są ważne tylko przez dwa lata, zaś certyfikat Cambridge pozostaje ważny przez całe życie. Wynik: TOEFL i IELTS określają Twój obecny poziom języka. Otrzymujesz certyfikat, w którym zawiera się zdobyte punkty. Jeżeli chodzi o testy Cambridge English, można na nich uzyskać ocenę A, B lub C, w zależności od osiągniętego progu procentowego.

Który certyfikat jest dla mnie odpowiedni?

Certyfikaty TOEFL i IELTS są często wymagane do ubiegania się o przyjęcie do szkoły, na uczelnię lub do pracy w kraju anglojęzycznym. Test TOEFL jest przeprowadzany przez amerykańską organizację, więc jest bardziej odpowiedni do współpracy z organizacjami amerykańskimi. Test IELTS jest wydawany przez „Cambridge English” i dlatego jest bardziej odpowiedni dla osób wiążących swoją najbliższą przyszłość z Wielką Brytanią. Jednak wiele firm i uniwersytetów akceptuje obydwa powyższe angielskie certyfikaty. Egzaminy Cambridge English podzielone są ze względu na poziom docelowy, który należy przedstawić w celu uzyskania certyfikatu. ESOL (English for Speakers of Other Languages) to wydział University of Cambridge, który oferuje następujące certyfikaty: •Certificate of Advanced English (CAE) •Cambridge First Certificate of English (FCE) •Certificate of Proficiency in English (CPE) •Preliminary English Test (PET) •Key English Test (KET)   Powyższe certyfikaty to świadectwa bezterminowe, więc w dowolnym momencie możesz wykazać, że osiągnąłeś wysoki poziom angielskiego. Jest to bardzo przydatne, aby urozmaicić swoje CV i zwiększyć wartość rynkową.Jak mogę przygotować się do angielskich certyfikatów?Sprachcaffe oferuje ponad 35 kursów języka angielskiego w celu przygotowania się do certyfikatów językowych. Zostaniesz przydzielony do grupy uczniów o podobnym do Twojego poziomu. Indywidualnie Cię przeszkolimy. Dzięki temu, że kurs odbywa się w małej grupie, szybko zobaczysz swoje postępy. Minimalny wiek wymagany, aby wziąć udział w kursie językowym przygotowującym do certyfikatu z angielskiego to 16 lat. 

Kursy przygotowujące do certyfikatu

Przygotuj się do zdobycia swojego certyfikatu z angielskiego podczas podróży językowej w miłej atmosferze razem z innymi podobnie myślącymi ludźmi. Całkowicie zanurzasz się w języku angielskim i poprawiasz swój poziom języka przez całą dobę, żyjesz w języku angielskim.

Kursy języka angielskiego

Kursy online do certyfikatu

Przygotuj się online do uzyskania certyfikatu angielskiego w zaciszu własnego domu. Poprawiasz swój poziom języka w małych grupach wraz z innymi podobnie myślącymi ludźmi z całego świata i jesteś idealnie przygotowany do egzaminu z języka angielskiego.

Kursy angielskiego online

Certyfikat Cambridge

Sprachcaffe oferuje kursy przygotowawcze do dwóch najważniejszych certyfikatów Cambridge English. Będziesz mógł wykazać się znajomością języka angielskiego tysiącom pracodawców, uniwersytetów i jednostkom rządowym na całym świecie.

FCE (First Certificate in English)

Kursanci potrafią czytać i słuchać ze zrozumieniem. Mają szeroki zasób słownictwa i potrafią sformułować konstruktywną krytykę, argumenty i wyjaśnienia. Umieją płynnie komunikować się z native speakerem na bieżące tematy.

CAE (Certificate of Advanced English)

Ten certyfikat to potwierdzenie zaawansowanego poziomu znajomości języka angielskiego ucznia. Kursant rozumie różnorodny wybór wymagających tekstów zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. Skutecznie i płynnie używa języka angielskiego. 

TOEFL i IELTS

Dzięki uznanym kursom TOEFL lub IELTS masz możliwość systematycznego rozwijania znajomości języka angielskiego i przygotowania się do egzaminów. Oprócz ćwiczenia słuchania i czytania ze zrozumieniem oraz mówienia, kursy przygotowawcze skupiają się głównie na gramatyce języka angielskiego.Aby specjalnie przygotować cię do egzaminu, nasi nauczyciele zapoznają Cię z procedurą i strukturą testów na podstawie przykładów i ćwiczeń. Po ukończeniu kursu przygotowawczego otrzymasz certyfikat językowy potwierdzający udział w kursie TOEFL lub IELTS i obiektywnie dokumentujący Twoją znajomość języka angielskiego. Dowody tego rodzaju mogą zapewnić decydujące wsparcie przy ubieganiu się o miejsce nauki lub pracy.

Jaki jest przebieg egzaminu językowego?

Test TOEFL można łatwo ukończyć online, dlatego większość uczestników wybiera test TOEFL iBT®. Jest to internetowy test z angielskiego trwający 4,5 godziny obejmujący zadania z czytania i słuchania ze zrozumieniem, mówienia i pisania. TOEFL iBT® jest oceniany w skali od 0 do 120 punktów, wszystkie cztery testowane umiejętności są ważone jednakowo.Test IELTS składa się z tych samych czterech modułów (pisanie, czytanie, słuchanie i mówienie). Pierwsze trzy moduły (pisanie, czytanie i słuchanie) są testowane w ramach testu pisemnego, który zajmuje 160 minut. Ustna część egzaminu trwa około 15 minut.Struktura testu Cambridge zależy od wybranego egzaminu. Test zwykle trwa dwa dni. Pierwszego dnia, w zależności od poziomu języka, czytanie, pisanie i słuchanie są testowane przez 1-2 godziny każdy. Egzamin można zdawać na komputerze lub ręcznie. Ustna część egzaminu Cambridge odbywa się drugiego dnia. Często odbywa się ona w parze z innym uczniem i zajmuje około 15 minut.

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Masz pytania lub potrzebujesz indywidualnej porady?

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, z przyjemnością pomożemy Ci uzyskać certyfikat z języka angielskiego.

Skontaktuj się z nami teraz