🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Certyfikaty językowe i kursy przygotowawcze do egzaminu

Certyfikat językowy (zwany także dyplomem językowym lub egzaminem językowym) to certyfikat, który można uzyskać, przystępując do egzaminu potwierdzającego Twój poziom językowy.

Do czego potrzebny mi certyfikat językowy?

Certyfikaty językowe pomagają udokumentować Twój poziom językowy poprzez ustandaryzowany egzamin. Twój poziom języka jest więc porównywalny z innymi użytkownikami języka. Certyfikaty są często wymagane do pracy lub nauki za granicą. Także pracodawcy w Polsce docenią, jeśli będziesz miał swoje umiejętności językowe potwierdzone profesjonalnie.   Uzyskanie certyfikatu językowego, takiego jak Cambridge Certificate, IELTS, TOEFL, DELE, DELF, CILS, TestDAF i TELC, nie jest łatwe, chodzi o wykazanie zaawansowanego poziomu języka. Dlatego istnieją kursy językowe, które specjalnie przygotowują do niektórych certyfikatów.

Najważniejsze informacje o kursach egzaminacyjnych

Certyfikaty Cambridge

Przygotowanie do egzaminu FCE i CAE

Więcej informacji

IELTS i TOEFL

Przygotowanie do certyfikatu z języka angielskiego TOEFL i IELTS

Więcej informacji

DELE

Przygotowanie do egzaminu z języka hiszpańskiego DELE

Więcej informacji

TestDaF

Przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego TestDaf

Więcej informacji

DELF

Przygotowanie do egzaminu z języka francuskiego DELF

Więcej informacji

CILS

Przygotowanie do egzaminu z języka włoskiego CILS

Więcej informacji

Kurs języka angielskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka angielskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Sprachcaffe oferuje specjalne kursy przygotowujące do uznanych certyfikatów językowych. W naszych szkołach możesz przygotować się do certyfikatów Cambridge, IELTS i TOEFL, D.E.L.E., TestDAF i TELC. Średni czas trwania tych kursów wynosi 12 tygodni. Aby móc wziąć udział w tych kursach, powinieneś już mieć dobrą wcześniejszą znajomość danego języka.

Podczas 20 lekcji tygodniowo będziesz rozwijać ustne i pisemne formy komunikacji. Kładziemy również nacisk na zrozumienie gramatyki. W celu specjalnego przygotowania nasi nauczyciele zapoznają Cię ze strukturą poszczególnych egzaminów na przykładach i ćwiczeniach. Zapoznamy Cię także z formalną stroną egzaminu językowego.

Oficjalny certyfikat potwierdza udział w jednym z naszych kursów egzaminacyjnych i obiektywnie dokumentuje Twoją znajomość danego języka obcego. Może to zatem stanowić kluczową korzyść w życiorysie podczas ubiegania się o miejsce nauki lub pracy. Certyfikaty językowe są uznawane przez wiele zagranicznych uniwersytetów i pracodawców.

Struktura kursów przygotowujących do egzaminów

Poprzez różnorodne ćwiczenia, poprawisz swoje umiejętności słuchania. Nasi wykwalifikowani nauczyciele nauczą Cię różnych metod wychwytywania informacji. Podczas odtwarzania informacji będziesz pewniejszy siebie, dodatkowo jednym z podstawowych obszarów, na którym skupiają się nauczyciele jest rozumienie struktur gramatycznych.

Część kursu językowego będzie przeznaczona na specyficzne przygotowanie do wybranego przez Ciebie egzaminu. Nasi nauczyciele zapoznają Cię z wieloma przykładami i ćwiczeniami, wykorzystując najnowsze materiały edukacyjne. Dokładna struktura kursu może się różnić, w zależności od indywidualnego podejścia nauczyciela oraz studentów.

Opis kursów egzaminacyjnych:

  • Czas trwania: 8-12 tygodni
  • Zajęcia: 20 lub 30 lekcji tygodniowo, w tym specyficzne przygotowanie do egzaminu
  • Minimalny wiek: 18 lat
  • Osoby w wieku 16-17 są akceptowane za zgodą rodziców lub opiekunów
  • Poziomy: średniozaawansowany, zaawansowany
  • Kursy organizowane są kilka razy w roku

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, różne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog