Program partnerski Sprachcaffe - zapraszamy do współpracy

Chciałbyć sprzedawać ofertę Sprachcaffe? Skontaktuj się z Nami.

Jesteś nauczycielem języków obcych, influencerem lub agentem biura podróży i chciałbyś reprezentować nas w zamian za prowizję? 
Sprachcaffe oferuje opcje programów partnerskich dla biur podróży, organizatorów wycieczek i nauczycieli.  Otrzymujesz prowizję od każdej rezerwacji, którą polecona przez Ciebie osoba wykupi w Sprachcaffe. Poza godziwym wynagrodzeniem, oferujemy też inne korzyści.

Rodzina Sprachcaffe

Sprachcaffe od ponad 35 lat organizuje kursy i obozy językowe za granicą. Wyjątkowy zakres usług oferowanych przez Sprachcaffe obejmuje nie tylko kursy językowe dla dorosłych i uczniów na całym świecie, ale również wyjazdy turystyczne na Kubę. 

Kursy językowe ze zniżką dla partnerów

Poza sezonem możesz doświadczyć usług Sprachcaffe z pierwszej ręki i skorzystać z naszych ofert dla partnerów. Oferta obejmuje zniżki na nasze kursy językowe. Zainteresowany? Napisz lub zadzwoń do nas!

Portal partnerski

Jako partner Sprachcaffe otrzymujesz dostęp do naszego ekskluzywnego portalu partnerskiego, gdzie możesz przeglądać swoje rezerwacje, statystyki i dodawać nowych klientów.
Partner request

Interesuje Cię współpraca marketingowa?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z działem marketingu Sprachcaffe przy wspólnych działaniach, to zapraszamy do kontaktu: content.polski_ett_@sprachcaffe_dot_.com