Досвід Хітоші у Sprachcaffe Пекін

Мета мовної подорожі:
Насамперед, я хотіла би покращити свою вимову.

Відгук про школу:
Школа невелика, але вона має гарну атмосферу. Викладачі, учні та співробітники почуваються дуже комфортно. Люди, яких тут можна зустріти, завжди посміхаються та із задоволенням сміються.

Відгук про заняття:
Хоча я брала участь у мовному курсі групи, викладач завжди помічав сильні та слабкі сторони кожного учня. Я хотіла покращити мою вимову і викладач дуже часто звертала свою увагу на неї.

Відгук про місто, в якому Ви проживали:
Люди в місті - люб'язні. Повітря не дуже чисте, але теплий і приємний клімат.

Найцікавіший досвід, який Ви тут пережили:
Щодня я могла використовувати все більше слів і розуміти, що інші люди говорили на вулиці. Мені також подобалося, що я могла розмовляти із продавцями у магазинчиках.

Найбільша складність, з якою Ви зіткнулися і як Ви її подолали?
Було важко покращити базові знання китайської мови. Але після того, як я це зробила, мої знання китайської мови покращувалися без проблем.

Який досвід ви отримали від поїздки до Sprachcaffe?
Я зрозуміла, що важливо бути терплячою та безперервно намагатися під час мовного курсу. Крім того, я усвідомила, що дуже важливо зміцнювати основні знання та отримувати задоволення від самого процесу навчання.

Додаткові коментарі:
Я звикла до того, що щодня ходжу до мовної школи, я почуваюся тут вільно. Тому я трохи засмучена, що тепер маю попрощатися. Я хотіла би сюди повернутися і продовжувати вивчати китайську мову.

Хітоші Мацумото

Читати оригінал