Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Інформація про компанію Sprachcaffe

Ви можете зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою. Якщо у вас виникли запитання, ви також можете заповнити нашу контактну форму. Якщо ви хочете надіслати нам відгук про наші продукти або наш веб-сайту, ви можете повідомити нам про це в наших формах зворотного зв'язку.


Sprachcaffe Languages Plus
Alamein Road
St. Julians, Pembroke
PBK 1776 Malta
Tel.: +356 25 701000
Fax: +356 25 701005

Електронна адреса: ukraine_ett_@sprachcaffe_dot_.com

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 18:00

Директори компанії: Альберто Сарно та Марчелло Сарно

Реєстраційний номер компанії: C39153

Реєстраційний номер ПДВ: MT18266631

Повідомлення про відповідальність: цей веб-сайт містить посилання з веб-сайтів третіх сторін (зовнішні посилання). Цей веб-сайт несе відповідальність перед третіми сторонами. Після початкового додавання посилань на веб-сайт постачальник перевірив вміст посилань і визначив, що їхній вміст не порушує жодних законів чи правил. Жодної діяльності, що порушує закон, на той час виявити не вдалося. Постачальник не має впливу на майбутні зміни, які можуть відбутися в контенті або управлінні веб-сайтами цих третіх осіб. Розміщення зовнішніх посилань не дозволяє постачальнику висувати будь-які претензії на право власності на вміст веб-сайтів або платформ, на які посилаються або на які посилаються. Провайдер не може постійно перевіряти зовнішні посилання без конкретних порад щодо наявності потенційно незаконних дій або вмісту на зовнішніх посиланнях або платформах. Звичайно, ми негайно видалимо всі відповідні посилання, щойно стане відомо про будь-який незаконний вміст або дії.

Ми вживатимемо всіх необхідних заходів під час створення наших веб-сайтів, щоб гарантувати, що інформація, що міститься на нашому веб-сайті, є актуальною, правильною з точки зору відповідної тематики та чіткою. Однак іноді можуть виникати помилки, незважаючи на регулярний ретельний контроль вмісту. Таким чином, постачальник не несе відповідальності за будь-які помилки з точки зору друкарських помилок, помилок друку, повноти відображеної інформації та відносно того, наскільки веб-сайт або інший вміст є актуальним. Інформація, яка відображається на цьому веб-сайті, може бути змінена в будь-який момент без попереднього повідомлення.

Політика конфіденційності:

Натисніть посилання, щоб прочитати нашу Політику конфіденційності.