Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Онлайн-курси англійської мови

Бажаєте вивчити англійську мову простим, ефективним, зручним, веселим та доступним способом? Тоді онлайн-курс англійської мови від Sprachcaffe - це те, що вам потрібно! Завдяки ефективним та захоплюючим методам навчання, викладачам-носіям мови, яскравій міжнародній атмосфері та індивідуальному підходу до кожного учня ми гарантуємо максимально ефективне навчання.

Ви можете вибрати рекомендований онлайн-курс англійської мови в залежності від рівня ваших знань, цілей та уподобань. Наприклад, якщо ви підприємець, якому необхідно налагоджувати відносини з іноземними партнерами шляхом листування, вам слід записатися на онлайн-курс англійською мовою з акцентом на письмовій мові. Тут ви отримаєте необхідні знання про правила пунктуації, фрази, що часто вживаються, і т.д. Чому вам варто вибрати саме онлайн-курс англійської мови? Знання цієї мови відкриває дивовижні здібності для кожного. Його можна використовувати як у професійних, так і в особистих цілях. Англійська - це глобальна мова, якою розмовляють у всьому світі!

Онлайн-курси англійської мови від Sprachcaffe перевіряються та сертифікуються незалежними організаціями такими як:
Стандартні уроки англійської мови

Вивчайте бажану мову з іноземцями, які володіють мовою на тому ж рівні.

Від 10 € за заняття

✓ 4-12 учасників
✓ 2, 8 або 10 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Інтенсивні уроки англійської мови

З понеділка по п'ятницю ви маєте 4-6 уроків на день і навчаєтесь у невеликій групі іноземних студентів.

Від 9,10 € за урок

✓ 4-12 учасників
✓ 20 або 30 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Приватні уроки англійської

Ви можете брати індивідуальні уроки наодинці або з іншою людиною, яка має такий же рівень навчання, як і ви.

Від €22,60 за урок

✓ 1-2 учасника
✓ 2-6 уроків на прийом
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Гнучкі дати та час
✓ Індивідуальний графік вчителя
✓ Інтенсивна підтримка

Забронювавши онлайн-курс, ви отримаєте 5% знижку лояльності на наступну мовну поїздку, щоб практикувати англійську в наших школах в Англії, Канаді чи на Мальті!

Чому варто вибрати онлайн-класи з англійської?

Якщо ви хочете вільно розмовляти мовою, вам слід шукати онлайн-курс розмовної англійської. Під час цього курсу ви тренуватимете свою вимову з носіями англійської мови, одночасно навчаючись підтримувати ефективне спілкування.

Загалом, дорослі можуть купити онлайн-курс англійської мови, вибравши те, що найкраще відповідає їхнім цілям. Існує також онлайн-курс вивчення англійської мови, призначений для студентів. Будучи студентом, ви можете пройти наш курс вивчення англійської онлайн на додаток до стандартних уроків, щоб досягти набагато кращих результатів. Крім того, ви можете замовити ще більше уроків, від бізнес-курсу англійської онлайн до факультативного онлайн-курсу англійської для дорослих. Чи хотіли б ви покращити свою британську англійську чи вас цікавить онлайн-курс американської англійської мови? Ми можемо допомогти вам отримати спеціальні знання англійської мови залежно від ваших потреб!

Чому варто вибрати онлайн-курс англійської мови?

Передові сучасні технології

Завдяки зручній у використанні технології наш віртуальний клас також доступний на вашому смартфоні.

Справжні вчителі

100% справжні вчителі, 100% наживо, без слотів, без нудьги.

З дипломом

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат.

Індивідуальний та ефективний

Учасники можуть подавати ідеї щодо тем і проблем, які включені до планування уроків.

Які онлайн-курси англійської мови ми пропонуємо?

Якщо ви знайдете найбільш швидкий та інтенсивний спосіб вивчення мови, то частні уроки онлайн - ідеальний вибір для вас. У цьому випадку вас чекає гнучка графіка та можливість вибору формату занять (грамматичний курс англійської мови онлайн, розмовний курс англійської мови онлайн, продвинутий курс англійської мови онлайн тощо).

З іншої сторони, онлайн-курс англійської мови як другої мови, проведений у віртуальному класі, - це дієвий і захоплюючий спосіб навчання. Він дозволяє взаємодіяти з іншими людьми під час освітнього процесу. Група формується з людей з одинаковим рівнем англійської мови. Так, якщо ваш рівень - A0, то ваша група буде складатися тільки з новичків.

Для початку вам потрібно заповнити нашу реєстраційну форму. Потім вам необхідно пройти тест для визначення вашого рівня. Ми надішлемо вам пропозицію, відповідну вашим вимогам. Так ви дізнаєтесь вартість онлайн-курсу англійської мови.

Якщо наша пропозиція вас зацікавить, ви замовите рекомендований онлайн-курс. Якщо ви вважаєте, що вам потрібно щось інше, наприклад, загальний курс англійської мови онлайн, щоб зосередитись на вдосконаленні ваших поточних навиків або курс англійської мови онлайн для обогачення вашого словникового запасу, вам слід зв'язатися з нами і задати це питання.

Що відбувається до початку онлайн-курсу англійської мови?

Все починається з визначення рівня англійської мови. Щоб визначити ваш рівень володіння англійською, вам необхідно пройти тест. Тест визначає ваш рівень володіння мовою, яка варіюється від початкової (відсутність будь-яких знань англійської мови) до рівня повного володіння мовою (здатність спілкуватися майже як носій мови). У міру того, як людина набуває більше знань, її рівень підвищується в такому порядку:

Початковий рівень (A0) - у вас немає попередніх знань англійської мови.

Базовий рівень (A1) - Ви маєте базове розуміння того, як створювати прості речення.

Lower Intermediate (A2) - Ви можете читати та розуміти прості статті в пресі та робити прості заяви.

Середній рівень (B1) - Ви маєте глибокі знання граматики та лексики.

Вищий середній (B2) - Ваші мовні навички непогані. Говорити можна практично на будь-яку тему.

Просунутий рівень (C1) - Ви можете розуміти абстрактний і складний зміст і формулювати спонтанні твердження.

Академічний рівень (C2) - Ви можете вільно спілкуватися англійською в будь-якій ситуації.

Онлайн-курси англійської мови з носіями мови

Розмовний онлайн-курс англійської або американської англійської з носіями мови - ідеальний варіант для всіх. Який би формат занять ви не обрали - у загальній групі чи в індивідуальному порядку - ви отримаєте величезне задоволення від спілкування з носієм англійської мови.

За допомогою наших викладачів ви підвищите свій рівень англійської до вільного володіння. Звичайно, ви можете отримати базові знання з викладачем, який не є носієм мови, але дуже важливо продовжувати свій прогрес саме з носіями. Вони навчать вас куди важливіших речей, які ви не зможете знайти в книгах, наприклад, багатьом ідіомам, сленгу і фразам, що найчастіше вживаються. В результаті ви значно розширите свій словниковий запас.

Спілкування з носієм мови також дасть вам важливі знання про іншу культуру, традиції, спосіб життя та багато іншого. Зрештою, вам необхідно вивчити або покращити англійську мову, щоб використовувати її з іншими носіями, тому немає кращого способу досягти бажаних результатів, ніж регулярні заняття з одним із них.

Коли справа доходить до вибору онлайн курсу нерідної англійської мови, важливо вибрати викладача залежно від вашої мети. Тому пам'ятайте про відмінності у вимові, граматиці та вживанні слів між британською та американською мовами. Ми допоможемо вам вибрати відповідного спеціаліста відповідно до ваших цілей.

Питання про онлайн-клас

Ми використовуємо перевірене програмне забезпечення Cisco. Ви можете попередньо протестувати формат цієї програми. Виникнення проблем дуже малоймовірне. Ви можете відвідати попередню тестову зустріч, щоб переконатися, що ваша веб-камера та мікрофон налаштовані правильно і що наш онлайн клас функціонує належним чином.