Онлайн-курси іспанської мови

Вивчайте одну з найпопулярніших у світі додаткових мов, не виходячи з дому.

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Онлайн-курси іспанської мови

Існує безліч причин для вивчення іспанської, але не кожен може впоратися з цим завданням. Зазвичай невдачі трапляються через брак часу. Проте онлайн-курси іспанської мови здатні вирішити цю проблему. Sprachcaffe пропонує ефективні онлайн-уроки для всіх, хто хоче покращити знання цієї мови. Дізнайтеся більше про ці курси та про те, як вибрати найкращий варіант.

Стандартні уроки іспанської мови

Вивчайте бажану мову з іноземцями, які володіють мовою на тому ж рівні.

Від 10 € за заняття

✓ 4-12 учасників
✓ 2, 8 або 10 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Інтенсивні уроки іспанської мови

З понеділка по п'ятницю ви маєте 4-6 уроків на день і навчаєтесь у невеликій групі іноземних студентів.

Від 9,10 € за урок

✓ 4-12 учасників
✓ 20 або 30 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Приватні уроки іспанської

Ви можете брати індивідуальні уроки наодинці або з іншою людиною, яка має такий же рівень навчання, як і ви.

Від €22,60 за урок

✓ 1-2 учасника
✓ 2-6 уроків на прийом
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Гнучкі дати та час
✓ Індивідуальний графік вчителя
✓ Інтенсивна підтримка

Забронювавши онлайн-курс, ви забезпечуєте собі 5% знижку постійного клієнта на наступну мовну подорож, щоб попрактикувати набуті мовні навички у будь-якій з наших шкіл!

Навіщо вивчати іспанську мову?

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто записуватися на онлайн-курси іспанської, то ознайомтеся з наведеними нижче причинами для його вивчення:

Багато носіїв мови

Іспанська мова належить до найпоширеніших. Іспанською мовою користуються понад 400 мільйонів людей у всьому світі. Це означає, що майже 6% людей розмовляють цією мовою. Він є офіційною мовою у 20 різних країнах.

Популярність іспанської

Популярність іспанської мови лише зростатиме. Тому саме час розпочати вивчати цю мову настав уже вчора. Кількість людей, які говорять іспанською мовою, продовжує зростати швидкими темпами.

Найкращі можливості працевлаштування

Знання іспанської мови підвищить вагомість вашого резюме. Таким чином ви зможете отримати більше можливостей для працевлаштування.

Спрощує подорожі

Подорожувати світом стане веселіше і простіше. Ви хотіли б побувати в Іспанії, а також у таких країнах, як Мексика чи Куба? У цьому випадку вам обов'язково потрібно вибрати вивчення іспанської мови онлайн, щоб отримати більше вражень від подорожі.

Ви можете поїхати вчитися за кордон, де розмовляють іспанською мовою. Це чудовий шанс здобути вищу освіту в одному з найкращих університетів. Тому багато людей обирають іспанську мову для вивчення як другу мову. Якщо ви один із них, то дізнайтеся, як вивчити цю мову якнайкраще.

Чи легко вивчити іспанську мову?

Загалом іспанська мова складна для вивчення. Однак це не означає, що ви не зможете її вивчити. Записавшись на онлайн-курси іспанської мови, які пропонує компанія Sprachcaffе, ви можете почати свою захоплюючу подорож, яка принесе вам багато прекрасних вражень. Крок за кроком ви отримуватимете все більше і більше знань, і, нарешті, ви зможете вільно спілкуватися іспанською мовою. Почати навчання зовсім нескладно, тому не зволікайте, зробіть це якнайшвидше.

Чи можна швидко вивчити іспанську мову?

Коли мова заходить про іспанську мову, питання про те, як вивчити її швидко, є, мабуть, найчастішим. Ви повинні знати, що це цілком можливо в рамках іспанської курсів. Чи готові ви присвятити достатньо часу для його вивчення? У цьому випадку вам потрібно буде брати якнайбільше онлайн-уроків іспанської мови на тиждень.

Для того, щоб стати іспаномовною людиною, вам потрібно буде збагатити свій словниковий запас, вивчити особливості граматики, покращити вимову і загалом багато читати, писати і говорити.

На курсах іспанської мови, які пропонує Sprachcaffe, ви знайдете професійних викладачів, які допоможуть вам у вивченні мови відповідно до ваших потреб. У цьому випадку вам варто подумати про приватний курс, де працюватимете з викладачем індивідуально. Ви також можете попросити когось із ваших знайомих, наприклад вашого партнера, приєднатися до ваших онлайн-уроків. Ви зможете ділитися своїми враженнями та допомагати один одному у практиці.

Как выучить испанский язык онлайн?

Вивчати іспанську мову онлайн з Sprachcaffe дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати відповідний курс іспанської мови. Якщо ви виберете курси іспанської мови для самостійного вивчення, ваш викладач надасть вам чіткі інструкції та пояснення. Крім того, ви завжди можете звернутися за корисною інформацією до служби підтримки мовної школи.

Крім того, в Інтернеті можна знайти різні корисні матеріали, наприклад перевірочні роботи, тести і т.д. Ви можете дивитися різні відео іспанською мовою, читати статті, а також знайти пару іспанських друзів, які допоможуть вам у досягненні вашої мети.

Який онлайн-курс іспанської найкращий?

Дуже важливо вибрати правильну програму. У цьому слід враховувати кілька чинників. Вам необхідно пройти спеціальний вступний тест та визначити свій рівень володіння мовою. Під час цього тесту оцінюються ваші знання іспанської граматики, словникового запасу та інших аспектів.

У наведеному нижче списку вказані стандартні рівні:

  • Початківець
  • Середній
  • Вище середнього
  • Просунутий

Кожен із них має на увазі певний рівень навичок читання, письма та розмовної мови. Наприклад, якщо ви ніколи раніше не вивчали іспанську мову і вам необхідно отримати знання як мінімум базової іспанської, то вам, безперечно, потрібно записатися на курс іспанської мови для початківців.

Чому вибирають Sprachcaffe?

За більш ніж 40 років роботи Sprachcaffe знає, як організувати мовні курси для тих, хто прагне вивчати іспанську мову та вдосконалювати свої навички. Все продумано до дрібниць, і все, що потрібно зробити, це просто записатися.

Основні переваги, які Sprachcaffe пропонує своїм студентам, включають:

Доброзичливі викладачі (носії мови) з багаторічним досвідом роботи.

Розумні ціни та привабливі знижки

Хороший вибір онлайн-курсів, щоб кожен міг підібрати для себе ідеальний варіант

Надійна, безпечна та зручна онлайн-платформа для вивчення іспанської мови

І відмінна служба підтримки, яка допоможе вам вирішити всі ваші питання та проблеми. Як бачите, є багато причин вибрати Sprachcaffe для вивчення іспанської мови онлайн та вдосконалення своїх навичок.

Вопросы об онлайн-классе

Ви заздалегідь отримаєте посилання та дані для доступу електронною поштою.

Якщо ви хочете приєднатися до сесії через веб-браузер, просто натисніть на посилання. Потім вам буде запропоновано завантажити та активувати файл. Після запуску файлу ви опинитеся у навчальному класі.

Якщо ви хочете взяти участь в онлайн-курсі мови через смартфон, вам необхідно спочатку встановити відповідну програму. Потім буде запропоновано ввести дані для входу в систему.

Ви також можете підключитись до сесії по телефону. Для цього наберіть безкоштовний номер телефону, вказаний в електронному листі із запрошенням. Потім вам буде запропоновано запровадити пін-код сесії.

Сесія розпочнеться, як тільки викладач з'явиться у мережі.

В идеале у вас должна быть действующая веб-камера с микрофоном или смартфон с " селфи-камерой". Но вы можете участвовать в языковом онлайн-курсе и без веб-камеры. В этом случае другие участники не смогут видеть вас, но вы все равно сможете видеть их.

Широкосмугові сполуки мають швидкість висхідного потоку, яка відрізняється від швидкості низхідного потоку. Якщо ви підключені до Інтернету через Wi-Fi, переконайтеся, що у вас є стабільний сигнал. Найкращий спосіб зробити це - не знаходитися надто далеко від точки доступу/роутера.

Вимоги для участі в онлайн-курсі з вивчення мови:

Відео стандартної якості
0,5 Мбіт/с прийом
0,5 Мбіт/с передача

Відео високої роздільної здатності
2,5 Мбіт/с прийом
3,0 Мбіт/с передача

Перевірте швидкість вашого інтернету тут: http://www.dslreports.com/speedtest

Ми використовуємо перевірене програмне забезпечення Cisco. Ви можете попередньо протестувати формат цієї програми. Виникнення проблем дуже малоймовірне. Ви можете відвідати попередню тестову зустріч, щоб переконатися, що ваша веб-камера та мікрофон налаштовані правильно і що наш онлайн клас функціонує належним чином.