2 тижні від 1080€

Включено: стандартний курс та проживання

Детальніше »

Курси німецької мови у Мюнхені

Мовна поїздка Мюнхен забезпечує ідеальні умови для вивчення німецької мови. У Мюнхені ви зможете познайомитися з німецькою культурою і менталітетом німців. Ви досягнете швидкого прогресу на наших якісних курсах німецької мови в Мюнхені.

Баварська метрополія також порадує вас сучасними музеями, залитими сонцем пивними садами, кінотеатрами, BMW та крутими музичними клубами. Ідеальний час для мовних курсів у Мюнхені - це, звичайно ж, жовтень, коли можна відвідати знаменитий Октоберфест. Дізнайтесь більше про численні можливості, які надає мовна поїздка до Мюнхена, на цій сторінці.

Найкращі однокурсники

Вивчайте німецьку мову з учасниками з усього світу

Розташування школи

Мовна школа розташована прямо у затишному мюнхенському районі Швабінг

Великий вибір курсів

У нашій мовній школі у Мюнхені ми пропонуємо широкий спектр мовних курсів

Визначні пам'ятки

На вас чекають різні пам'ятки вражаючого міста

Чому варто відвідати мовний курс саме у Мюнхені?

Мовна поїздка до Мюнхена - це справжня подія: вивчайте німецьку мову у кваліфікованих носіїв мови на курсах німецької мови в Мюнхені та одночасно відкривайте для себе одне з найкрасивіших міст Європи. Насолоджуйтесь бальзамічними вечорами у веселих пивних, "Schweinsbraten mit Knödel" (смажена свинина з кнедликами) та сенсаційною програмою відпочинку. Мовна поїздка до Мюнхена розширить ваш кругозір і покаже вам баварський стиль життя у стилі "ноутбук та ледергосп". Під час мовних курсів у Мюнхені зав'язуються нові дружні стосунки, які можна зміцнити після закінчення курсу німецької мови в Англійському саду, на стадіоні Allianz Arena або у крутих музичних клубах. Купальні екскурсії на ідилічні озера на околицях або в Альпи гарантують вам казкові вихідні. Переконайтеся, скільки можливостей відкриває мовна поїздка в Мюнхен!

Мовні курси в Мюнхені для дорослих

Вивчайте німецьку мову разом з іншими однодумцями з усього світу.

Мюнхен для дорослих

Мовні курси у Мюнхені для підлітків з наглядом

Мовні поїздки для школярів віком від 14 до 21 року із відповідним віком спостереженням.

Мюнхен для підлітків


Курси німецької мови у Мюнхені

Ми щиро запрошуємо вас на наші курси німецької мови в Мюнхені. У нашій мовній школі в самому центрі Мюнхена ви будете вивчати німецьку мову ефективно та з великим задоволенням! Ми приділяємо особливу увагу вашому успіху у навчанні, тому тут викладають лише висококваліфіковані викладачі, які добре володіють рідною мовою. Учасники зі всього світу спілкуються один з одним у класі. Заняття завжди відбуваються з понеділка до п'ятниці. Це означає, що протягом тижня можна повністю зосередитися на вивченні німецької мови в Мюнхені. Наша школа німецької мови у Мюнхені також ідеально підходить для іноземців, які хочуть покращити свою німецьку мову в рамках мовної подорожі.

Щоб переконатися, що ви не будете перевантажені, ні недовантажені, спочатку ви пройдете мовний тест в Мюнхені, щоб визначити ваш поточний рівень володіння мовою. Ми пропонуємо курси німецької мови для будь-яких цілей та вимог до навчання, незалежно від того, чи потрібен вам курс німецької мови рівня B2 або ви тільки почали вивчати німецьку мову. Ми також пропонуємо наш курс німецької мови у Мюнхені у вечірній час. Таким чином, ви зможете ефективно використати свій вечір та покращити свої знання німецької мови.

Великий вибір курсів

Вибирайте між різними моделями курсів у Мюнхені.

Гибкая программа обучения

Ми допоможемо вам досягти ваших цілей у навчанні

Викладачі-носії

Вивчайте німецьку з носіями мови

Тест на визначення рівня та мовний сертифікат

Ми підберемо для вас відповідний курс

Типи курсів у Мюнхені

Стандартний курс

На стандартному курсі ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 14 осіб. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Індивідуальне заняття

Під час індивідуальних занять ви можете вибрати актуальні для вас теми за 10 або 20 уроків на тиждень по 45 хвилин разом з викладачем. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. За бажанням може брати участь ще одна людина.

Детальніше »

Курси з підготовки до TELC

На підготовчому курсі до TELC ви можете підготуватися за 20 уроків по 45 хвилин кожен за максимальної чисельності групи у 12 осіб. Мінімальна тривалість курсу складає 8 тижнів.

Детальніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається із 30 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень, . Розмір групи до 14 людей.

Детальніше »


Мовна школа у Мюнхені

Наша мовна школа у Мюнхені розташована у модному районі Швабінг, недалеко від Англійського саду. На околицях безліч затишних кафе та ресторанів запрошують вас відпочити.

Старовинна будівля

Сучасні аудиторії

Снекі та напої

Ресторани та кафе за кілька хвилин ходьби

Близькість до парку

Відпочиньте після занять

Інтернаціональність

Учні з різних країн

Мапа

Наша мовна школа у Мюнхені офіційно визнана Fachverband Deutscher Sprachreise-Veranstalter.


Проживання під час мовної поїздки в Мюнхен

Проживання в приймаючій родині

Ваша приймаюча родина тепло зустріне вас

Хороше транспортне сполучення

Ви швидко дістанетеся до мовної школи

Прибуття

День приїзду - неділя, день від'їзду - субота.

Жити як місцевий

Познайомтеся з культурою та життям Німеччини

Приймаюча сім'я

✔ Одномісний номер
✔ Сніданок або напівпансіон
✔ Не більше 45 хвилин на громадському транспорті до мовної школи
✔ Типова місцева обстановка

Детальніше »


Заходи під час мовної поїздки до Мюнхена

У Мюнхені, де проживає 1,5 мільйона людей, є багато цікавого для людей, які вивчають іноземні мови. Ви можете організувати свій вільний час відповідно до власних уявлень. Оскільки наша мовна школа знаходиться в центрі Мюнхена, ви зможете легко дістатися місця проведення вашого дозвілля.

Визначні пам'ятки

Англійський сад, Марієнплац, палац Німфенбург, церква Св. Петра

Дозвілля

Хофбройхаус, Віктуалієнмаркт, Німецький музей, зоопарк Хеллабрунн

Околиці

Баварські озера (наприклад, Вальхензеї, Тегернзеї), Баварські Альпи

Зразкова програма дозвілля

Понеділок

Ранок:
Тест на знання мови / Перші уроки

Друга половина дня:
Знайомство з групою

Вечір:
Вільний час

Вівторок

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Кіно-вечір

Середа

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія до палацу Німфенбург

Вечір:
Вільний час

Четвер

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Спорт: футбол, волейбол тощо.

Вечір:
Вільний час

П'ятниця

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Відвідування пивного саду

Субота

Екскурсія: Нюрнберг (повний день)

Неділя

Екскурсія: Штутгарт (повний день)

Зверніть увагу:
Заходи, наведені в нашому зразковому розкладі, є лише рекомендаціями для поїздки з метою вивчення мови.

Визначні місця Мюнхена

Марієнплац

Всесвітньо відомим центром Мюнхена, безумовно, є Марієнплац. Марієнплац розташована в центрі Мюнхена, на ній знаходяться стара і нова ратуша. З вежі нової ратуші відкривається чудовий краєвид на Мюнхен.

Парк Німфенбурзького палацу

Цей королівський парк обов'язково має бути у вашому списку обов'язкових для відвідування місць. Тут на вас чекають озера, тварини, катання на гондолах і невеликий замок. Прекрасний спосіб розслабитись після занять мовою. Цей палацовий парк також є одним із найважливіших зразків садового мистецтва в Німеччині.

Ангел світу

Ця статуя розташована на території комплексу Максиміліана. У лівій руці пам'ятник тримає паладіон, який має означати мудрість та боротьбу. У правій руці він тримає оливкову гілку, що символізує свободу. Під час відвідування є тераса під статуєю, звідки можна зробити чудові фотографії.

Путівник Німеччиною

Відкрийте для себе всі основні визначні пам'ятки Німеччини у нашому путівнику!

Перейти до путівника »

Місцеві свята

Нижче ми хотіли б уявити невелику добірку щорічних заходів у Мюнхені. Ці заходи, а також багато інших подій, що проводяться у Мюнхені, варто відвідати! Якщо у вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до наших співробітників у Sprachcaffe Munich.

Braukunst Live: (лютий) Знавці пива, пивовари та любителі пива виразно не повинні пропустити пивний ярмарок у Мюнхені! Тут можна спробувати величезну різноманітність німецьких та міжнародних сортів пива. Пивний ярмарок пропонує новачкам, зокрема, платформу, де броварні можуть представити свої інновації та фірмові страви.

Літній фестиваль у паркцу: (серпень) На літньому фестивалі в Олімпійському парку кожен знайде щось для себе: атракціони, кіоски, алеї для гурманів, пляжний бар та вейкбординг та безкоштовні концерти на Олімпійському озері пропонуються відвідувачам протягом 20 днів. Родзинкою є колесо огляду, з якого відкривається фантастичний краєвид на парк та Північний Мюнхен.

Октоберфест: (вересень - жовтень) Найбільше народне свято у світі проводиться на Терезієнвізі з 1810 року. Щороку понад 6 мільйонів людей, переважно з-за кордону, приїжджають до Мюнхена, щоб випити пива. Більшість відвідувачів Wiesn носять традиційний одяг Dirndl чи Lederhosen, а в наметах звучить традиційна музика духового оркестру.

Christkindlmarkt: (листопад-грудень) Щоб скрасити різдвяний сезон, обов'язково відвідайте Christkindlmarkt на Марієнплац! Тут ви знайдете різноманітні стійки із їжею. Пропонуються різні страви - від смачних частування до глінтвейну і каррівурста. Тут також проходить кілька живих концертів із відповідною різдвяною музикою.

FC-Bayern-München: (Щодня) Для всіх любителів футболу відвідування стадіону "Баварія" є обов'язковим. Якщо вам пощастить, під час вашого перебування на стадіоні навіть проходитиме матч. Тоді ви матимете можливість побачити всіх футбольних зірок цього клубу в реальному житті!


Послуги та ціни на мовну поїздку до Мюнхена

Вивчайте німецьку мову в одному з найбільш економічно процвітаючих міст Європи. Ці вигідні уроки німецької мови викладаються носіями мови, пропонують місце проживання та гарантують відмінний результат.

Виберіть бажаний тип курсу, найкраще місце проживання та ідеальну тривалість перебування у Мюнхені та скористайтесь таблицею нижче, щоб знайти свій недорогий пакет цін на курси німецької мови. Ці курси німецької мови, що користуються великою повагою, пропонують співвідношення ціни і якості з цілою низкою включених послуг.

Залежно від того, коли ви вирішили пройти курс німецької мови, може стягуватись сезонна надбавка.

Включені послуги

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

Мовна поїздка вашої мрії:

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами