Продумано до дрібниць

Ось уже майже 40 років ми пропонуємо сертифіковані мовні поїздки до унікальних місць із супроводом.

Популярні мовні курси »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовні поїздки та молодіжні поїздки для школярів та випускників шкіл під час канікул

З мовними курсами Sprachcaffe ви можете поєднати вивчення мови із незабутнім відпочинком! Sprachcaffe вже багато років є відомим організатором мовних курсів для підлітків та дорослих - це відображається у наших ефективних методах навчання та наших мовних школах по всьому світу. Ваша мовна поїздка буде індивідуально підібрана відповідно до ваших потреб та вимог, щоб ви могли відкрити для себе мову та культуру країни разом із однодумцями з усього світу.

Мовні курси за кордоном для підлітків - чудова ідея підчас канікул! У наших дитячих таборах з вивченням мов ви знайдете програми: англійської, французької, іспанської, італійської або навіть китайської мови. Унікальні методики вивчення мови, що базуються на багаторічному досвіді мовних шкіл Sprachcaffe, не обмежуються лише теоретичними заняттями. Під час мовних канікул за кордоном ми пропонуємо величезний вибір розважальних програм для студентів, де ви відпочинете та подолаєте мовний бар'єр у спілкуванні зі студентами, які щороку збираються у наших школах з різних куточків світу. У наших мовних таборах все сприяє тому, щоб мова, що вивчається, відразу ж застосовувалася на практиці.

Ваші переваги поїздки для вивчення мови з Sprachcaffe

Курс підготовки до вступу до ВНЗ

Ми інтенсивно готуємо вас до іспитів для вступу за допомогою комплексних вправ!

Все до дрібниць

Проживання, мовний курс, харчування, догляд вожатих я та програма відпочинку - все включено

Досвідчена команда

Навчені члени команди зроблять вашу поїздку безтурботною і негайно прийдуть на допомогу у разі виникнення будь-яких проблем.

Чудове розміщення

Ми ретельно підібрали для вас житло, щоб ви почували себе як удома!

Від 12 до 17 років з відповідним віком наглядом:

Цілодобова підтримка спеціалізованого персоналу. Члени нашої команди завжди готові допомогти вам, якщо вам потрібна підтримка.

Вивчайте мови ефективно та насолоджуйтесь високою якістю відпочинку та веселощів.

Дуже добре підготовлені викладачі та ретельно підібрані приймаючі сім'ї та умови проживання.

Відмінні можливості для дозвілля з всебічною підтримкою нашої команди.

Насолоджуйтесь захоплюючими канікулами разом зі своїми однокласниками та заводьте друзів з різних країн.

Від 18 до 21 року при ослабленому нагляді:

Кваліфікована підтримка важатих Sprachcaffe при виникненні питань або якщо вам потрібна допомога.

Досліджуйте місце призначення та нічне життя самостійно.

У деяких мовних школах (крім Англії) ви можете вирішити, чи хочете ви брати участь у розважальних заходах.

Мовний курс, проживання, повний пансіон, нагляд вожатих, заходи та екскурсії включені у вартість.

Тобі вже є 18? Тоді ви зможете вибрати, чи ви хочете взяти участь у мовній поїздці для підлітків або для дорослих.

Найкраща підтримка на місці

Наші добре підготовлені вожаті завжди є першою контактною особою і допоможуть вам вирішити будь-які проблеми. Вони зроблять вашу мовну подорож особливою, давши вам найкращі поради та організувавши захоплюючу та різноманітну програму відпочинку! Їх відкритість завжди сприяє доброму настрою, і вони точно знають, що потрібно студентам у їхній поїздці для вивчення мови.

Дізнайтесь більше про наших тімерів »

Мовні поїздки для школярів різного віку

Більшість наших заходів розрахована на підлітків віком від 14 до 21 року. Це дає можливість порівняти свій рівень знань з іншими учнями вашого віку і завести нових друзів. Деякі окремі мовні школи пропонують мовні поїздки з 12 років. Мінімальний вік для відповідних напрямків можна дізнатися на сторінках самих шкіл на нашому сайті та в каталозі.

Усі мовні курси для підлітків

Мальта

Вивчайте англійську мову на чудових пляжах Середземномор'я.

Докладніше »
migliori college inglesi
Англія

Вивчайте англійську в найпопулярніших містах Англії.

Докладніше »
Німеччина

Вивчайте німецьку мову в країні, де нею розмовляють.

Докладніше »
Іспания

Вивчайте іспанську мову в ідилічних прибережних містах Середземномор'я.

Докладніше »
Франція

Вивчайте французьку мову, найкрасивішу мову у світі.

Докладніше »
Італія

Вивчайте італійську мову та насолоджуйтесь Dolce Vita.

Китай

Вивчайте китайську мову та відкривайте для себе дивовижну культуру.

Докладніше »

Мовні курси для підлітків онлайн

Мовні курси онлайн в невеликих групах, ідеально підходять як доповнення до шкільних уроків, приватного навчання або підготовки до іспитів!

Докладніше

Ціни та пропозиції

Ви вже визначилися з місцем призначення та бажаним мовним курсом? Тут ви можете забронювати мовний курс для підлітків прямо онлайн - швидко та легко.

Що входить у вартість?

У Sprachcaffe ви купуєте весь пакет послуг для молоді. У вартість включено все необхідне для успішної подорожі, крім трансферу. Трансфер до/з аеропорту можна замовити окремо. Ми забезпечимо легендарну анімаційну програму, екскурсії, догляд, проживання, мовні курси, навчальні матеріали та, звичайно, унікальні спогади.

Перелік всіх включених у вартість послуг »

Прибуття

Переліт не включений в наш загальний молодіжний пакет. Після прибуття вас зустріне в аеропорту співробітник Sprachcaffe. Ви впізнаєте його по знаку чи сорочці. Точне місце зустрічі буде повідомлено за два тижні до вильоту.

Заняття під час мовної подорожі

Мовні заняття під час мовних канікул характеризуються комунікативною концепцією навчання, у вільній формі відповідно до девізу "Вивчайте мови, знайомтеся з людьми". У мовних таборах Sprachcaffe для підлітків ви отримаєте індивідуальний та професійно підготовлений мовний курс. Ви можете розширити свій словниковий запас, покращити граматику або просто отримати впевненість у використанні мови. Якщо ви збираєтесь складати іспити для вступу до ВНЗ, ми підготуємо вас за допомогою наших підготовчих курсів, розроблених спеціально для вас!

Перед початком занять ми перевіряємо ваш поточний рівень володіння мовою, щоб успішно його розвивати. Ми пропонуємо вам команду з багаторічним досвідом роботи, що складається з досвідчених викладачів, які говорять рідною мовою, підготовлених репетиторів та багатьох ентузіастів, які працюють за лаштунками. Таким чином, ми гарантуємо вам успішне навчання та покращення мовних навичок за короткий час. Натисніть тут для отримання більш детальної інформації про всі мовні курси.

Розміщення для підлітків

У вас є три варіанти проживання на вибір під час мовної поїздки: Проживання в резиденції, коледжі або в приймаючій родині. Це означає, що ви завжди у надійних руках!

Резиденція знаходиться ближче до школи, а в кімнатах мешкають студенти з усього світу. Ваші нові друзі зі всього світу допоможуть вам швидко покращити свою повсякденну мову поза мовними курсами. Також ви можете проживати разом зі своїми сестрами, братами, або друзями.

Проживаючи в коледжі, ви зможете відчути смак справжнього студентського життя та познайомитись із повсякденним життям на кампусі. Цей тип розміщення - правильний вибір, якщо ви хочете жити та навчатися, як місцеві жителі.

Вибір приймаючої родини, може бути пов'язаний з більш тривалою поїздкою до школи. Однак, завдяки постійному спілкуванню місцевою мовою, ви, як правило, навчаєтеся набагато швидше. Ви зможете краще дізнатися про повсякденне життя місцевих жителів і ще більш інтенсивно вдосконалювати свої мовні навички під час мовної поїздки.

Вибір житла варіюється від школи до школи. Детальнішу інформацію про житло ви можете знайти тут.

Вільний час після мовного курсу

Вивчення таких мов, як англійська, німецька, французька, іспанська, італійська або навіть китайська завжди стоїть на першому місці серед мовних канікул для підлітків. Але програма дозвілля не менш важлива для успішної мовної відпустки. Тому ми хочемо, щоб ви отримали насолоду від поїздки і зробили перебування в країні приємним. Наші мовні канікули для підлітків розраховані на будь-який смак: пляж, культура, нічне життя, місто, природа чи спорт. Приклад програми дозвілля ви завжди знайдете на сторінках мовних шкіл для підротків.

Учні старше та молодше 18 років беруть участь у легендарній програмі відпочинку Sprachcaffe. Участь у програмі дозвілля є обов'язковою для всіх дітей. Тільки так можна отримати знаменитий груповий досвід, саме тому більшість із вас обирають Sprachcaffe. Звичайно, ви також можете відправитися на дослідження самостійно з друзями, але звичайно якщо ви вже досягли повноліття.

Вже зараз ви можете розраховувати на універсальний, безпечний мовний відпочинок, відомі пам'ятки, реальні поради інсайдерів та ідеальне поєднання мовних та святкових поїздок. Всі мовні канікули та мовні поїздки, звичайно ж, надійно організовані та куруються Sprachcaffe.

Що говорить про наші мовні курси для підлітків? ✓ Відмінні мовні школи ✓ Вивчення мов по всьому світу ✓ Захоплююче дозвілля ✓ Приємні однокурсники

Вся важлива інформація як на долоні

Цілком безкоштовно, але від цього ще більш інформативно: всі мови, напрямки, мовні курси, проживання та багато іншого в актуальному каталозі.

Замовте безкоштовний каталог


Це також може вас зацікавити

Усі мовні курси

Дізнайся більше про Gap year

Докладніше

Навчання у старшій школі

Чи хотіли б виїхати за кордон на більш тривалий термін? Дізнайтесь більше про нашу програму для старшокласників.

Докладніше

Усі мовні курси

Ознайомтеся зі всіма нашими пропозиціями щодо мовних поїздок.

Докладніше