Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Умови бронювання

1. Бронювання: Заповніть реєстраційну форму та надішліть на електронну адресу вашого менеджера. Переконайтеся, що на момент реєстрації вами було сплачено суму депозиту в розмірі 20% від загальної вартості програми. Відправляючи реєстраційну форму, ви підтверджуєте своє бажання скористатися послугами Sprachcaffe та погоджуєтесь з умовами бронювання. Після того, як ми отримаємо від вас депозит та реєстраційну форму, ми надішлемо вам підтвердження про зарахування та рахунок. Решта пакету документів, включаючи додаткову інформацію та адресу проживання, буде вам надано після повної оплати. Рахунок має бути оплачений за чотири тижні до вашого приїзду.
2. Зміна умов бронювання: Будь-які зміни (наприклад, дата приїзду, тип проживання та інше), які відбуваються за 28 днів до початку програми, спричиняють витрати у розмірі 45GBP / 55 EUR / 70 CAD або їх еквівалент. За короткий термін до початку програми ми намагатимемося зробити все можливе, щоб задовольнити ваш запит, але не можемо це гарантувати у зв'язку з додатковими витратами та з причин, що не залежать від нас. У такому випадку збір за перебронювання може перевищувати 45GBP/55 EUR/70 CAD. За будь-яких змін ви завжди отримаєте від нас підтвердження.
3. Відміна бронювання: У разі скасування бронювання набирають чинності такі штрафи:

По всьому світуКанада
за 16 днів і раніше до початку курсу10%, макс. 200 GBP / 250 EUR , плюс оплата
запрошення та оплата за кур'єрську доставку, якщо послуга була замовлена
10%, макс. 350 CAD, плюс плата за кур'єрську доставку, якщо послуга була замовлена
за 3-15 днів до початку курсу50%, макс. 400 GBP / 500 EUR , плюс оплата
запрошення та оплата за кур'єрську доставку, якщо послуга була замовлена
30%, макс. 700 CAD, плюс плата за кур'єрську доставку, якщо послуга була замовлена
за 2 дні до початку курсу90%, макс. 800 GBP / 1000 EUR , плюс оплата
запрошення та оплата за кур'єрську доставку, якщо послуга була замовлена
30%, макс. 1000 CAD, плюс плата за кур'єрську доставку, якщо послуга була замовлена
Після початку курсу100%, макс. 1000 GBP / 1200 EURМи слідуємо відповідно до Канадських державних правил + 2 тижні проживання

Ми пропонуємо послугу страхування відміни замовлення, вартість якої складає 2% від всього замовлення (мінімально 45 GBP/55 EUR/70 CAD). Ця послуга дійсна лише у разі відмови від початку програми за станом здоров'я (при наданні письмової довідки від лікаря). Якщо школа не зможе організувати заняття у стандартних групах через відсутність необхідної кількості студентів одного рівня на даний період, ми надамо заміну заняттям у міні-групах або індивідуальні заняття з відповідним скороченням кількості занять (стандартний курс 20 уроків = 12 індивідуальних уроків, інтенсивний курс 30 уроків = 18 індивідуальних уроків). У дуже поодиноких випадках, якщо нам доведеться скасувати курс, Sprachcaffe Languages ​​PLUS поверне вам сплачені кошти за послуги Sprachcaffe.

4. Віза: Якщо Вам необхідно отримати в'їзну студентську візу, при бронюванні курсу необхідно внести передоплату у розмірі 40% від повної вартості програми, включаючи безповоротний збір за запрошення у розмірі 40 GBP / 50 EUR / 65 CAD (для Канади збір за запрошення вже включений до реєстраційного збору) та вартість кур'єра. У разі відмови у видачі візи, здійснюється повне повернення грошей за послуги Sprachcaffe з вирахуванням додаткових неповоротних платежів (і вартості доставки документів, якщо кур'єр був замовлений) і лише у разі надання студентом офіційного листа про відмову з посольства щонайменше за 15 днів до початку поїздки. Після закінчення цього терміну, ми розглядатимемо цю ситуацію як скасування бронювання, в силу набудуть звичайних умов скасування бронювання студентом. Якщо за 16 днів до початку курсу рішення про візу ще не буде прийнято, ми настійно рекомендуємо перенести курс. У цьому випадку перше перебронювання буде безкоштовним.

5. Можливі способи оплати:

  • Банківським переказом: всі реквізити будуть вказані у рахунку. Будь ласка, надішліть нам копію квитанції про переказ грошей. Усі витрати на банківський переказ оплачуються замовником.
  • Кредитною карткою: оплата провадиться за допомогою платіжної он-лайн системи Sprachcaffe.StudyPay. За оплату стягується додаткова комісія 2%. Зарахування здійснюється після надання підтвердження оплати. Будь ласка, надішліть електронну квитанцію, яка прийде вам на електронну пошту після оплати.

6. Страхування: Ні агентство, ні школа, ні Sprachcaffe Languages PLUS не несуть відповідальності у разі надзвичайної події, форс-мажорних обставин, хвороби, втрати чи крадіжки особистого майна або зміни ваших особистих обставин до початку курсу або під час вашого навчання в одній із наших шкіл. Ми настійно рекомендуємо придбати у нас страховий поліс, який включає страхування від хвороби, нещасних випадків, цивільної відповідальності, депортації: вартість від 1 GBP€/ 1.30 EUR / 1.30 USD / 1.70 CAD на особу на день плюс сервісний збір 10 GBP / 13 EUR / 13 USD/17 CAD.

7. Зобов'язання: Батьки неповнолітніх студентів погоджуються, що ні Sprachcaffe Languages PLUS, ні приймаючі родини, не несуть відповідальності за шкоду, заподіяну їх дітьми, випадково чи навмисне під час навчання в одній із наших шкіл. Батьки та їхні діти повинні дотримуватись законів та брати до уваги норми поведінки країни перебування.

8. Права на фото та відео матеріали: Погоджуючись з нашими загальними умовами, Ви приймаєте, що Sprachcaffe Languages Plus має право використовувати будь-які фотографії, відео та звукозаписи, які можуть бути створені в ході програми мовного курсу. Ці матеріали можуть бути використані нами з рекламною метою без винагороди і без вашого дозволу. Ви завжди можете відкликати свою згоду на використання та опрацювання ваших персональних даних, написавши нам на пошту ukraine@sprachcaffe.com.

9. Відмова від відповідальності: Уся інформація, надана тут, є вірною на момент публікації, однак вміст може бути оновлено. Ми залишаємо за собою право відмовити у прийомі або виключити учня зі школи/житла без відшкодування через неналежну поведінку або незадовільне відвідування. Школа очікує від учня дотримання правил. Ми залишаємо за собою право на помилки та виправлення.

10. Оператор навчальних поїздок є SPRACHCAFFE Reisen GmbH, розташована у Франкфурті, і SCIH Limited, розташована в Пембрук, Мальта. Офіційним представником SPRACHCAFFE Reisen and SCIH Limited в Україні є Sprachcaffe Languages ​​​​Plus Polska sp. Z o.O.

SPRACHCAFFE Reisen GmbH

Gartenstr. 6 60594 Frankfurt/M.

Tel: (069) 61 09 120

Faks (069) 61 09 1299

info@sprachcaffe.com

www.sprachcaffe.com

HRB 25400 Frankfurt

Для вашої безпеки ми маємо всі передбачені законом поліси страхування туроператорів.